Author Topic: Marlins test & sta ako jos nisam imala ni preliminarni intervju?  (Read 7032 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bobica

  • Registered
  • *
  • Posts: 110
    • View Profile
Ne znam je li dobra tema, pokusacu. Imam mozda glupo pitanje, jer nisam sigurna, pa bolje da proverim. Je li dovoljno Marlins uraditi jednom i rezultati vaze za sve agencije i kompanije ili ne?

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Za kompanije sigurno važi, jer Marlins je Marlins, jedan jedini, univerzalan, svetski.

Međutim, agencije mogu da filozofiraju i izvoljevaju, jer je naplata testa još jedan segment u koji guraju svoje "provizije"... dakle neku agenciju "teraš" da se odrekne profita i prihvati dokument na kome je konkurencija zaradila... sigurno će imati priču zbog čega baš kod njih moraš raditi test.

Offline bobica

  • Registered
  • *
  • Posts: 110
    • View Profile
Hvala!

Ne znam sta da radim, ne baca mi se novac i ne prepucava mi se sa agencijama oko toga gde sam uradila test, a polaganje je sutra i moram odmah da odlucim, putujem ili ne putujem............

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
eheheheh

ma mislio sam na sve vas koji ste odg. a već bili
ugl suzy mi je rekla da blizu erste banke, pa sam to tražio u lvranu na google mapsu...prošeto sa googleom kroz cijeli lovran :D

Ma cist centar lovrana, nemos falit.
Samo ce bit zeznuto za parking malo :)
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline VilimZgb

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
da, nije problem nać...a za parking isto nije bio problem, moram priznat da sam možda i sreće imo :D
ugl odmah nakon kafića/kavane ide neka uličica na desno, malo uzbrdo i tamo ima parking, čak ima i hlad :D

e da, da napomenem da sam riješio test sa 86%, nije problem nikakav, bila još neka dva dečka samnom, neznam jesu li i oni tu na forumu
Oprostite...Žurim!!!

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
da, nije problem nać...a za parking isto nije bio problem, moram priznat da sam možda i sreće imo :D
ugl odmah nakon kafića/kavane ide neka uličica na desno, malo uzbrdo i tamo ima parking, čak ima i hlad :D

e da, da napomenem da sam riješio test sa 86%, nije problem nikakav, bila još neka dva dečka samnom, neznam jesu li i oni tu na forumu

Cestitam  :clapping:
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...