Author Topic: Sve što vas interesuje za HSKP na Carnivalu slobodno me pitajte  (Read 8148 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Iva123

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Dobar dan, zanima me ova tema, pa sam zato odlucila, da se javim. Ja bih zelela da apliciram za posao Supervisora u hausekeepingu...Imam iskustva u hotelima sa 5+. Trenutno radim u Qataru. Srdacan pozdrav.

Offline Nik

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Dobar dan, zanima me ova tema, pa sam zato odlucila, da se javim. Ja bih zelela da apliciram za posao Supervisora u hausekeepingu...Imam iskustva u hotelima sa 5+. Trenutno radim u Qataru. Srdacan pozdrav.

Zavisi kao sta si radila, imas reference letter iz Hotela gde si radila, ako si bila HSKP Supervisor tamo, tada tu mozes slobodno da aplicras za Ass. HSKP Mngr, u suprotno ako nemas menagment iskustvo idi na jedna pozicija nize a to je Floor Supervisor. Ja sam radio u HSKP u Carnival. Nravno sve ti zavisi od to koliko ti je doar engleski i jos bolje ako znas drugi jezik, kao spanski.

Pozdrav

Offline farina_te

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Pa ne treba nista vise od engleski a sa obzirom ko sve radi kao supervizor na karnivalu ne treba ni to  :waiting:

Offline Purser

  • Registered
  • *
  • Posts: 185
    • View Profile
  • Country: us
  • Recruitment Agency: -
  • Job Title: -
sa obzirom ko sve radi kao supervizor na karnivalu ne treba ni to

Posteno! hahahaha Svidja mi se komentar.

Jel vredi ici u HR department, kako tamo stoje stvari?

Eventualno logistika, supply chain.


Odavno nisam bila na brodu, pretpostavljam da se dosta promenilo.

Offline farina_te

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Pa hr sto se tice CTC tamo je ok, msa ima bas dosta paper work  plus smaraju te crew memberi. Sto se tice hr direktora mislim da je tu bas tesko upasti

Offline cobratix

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Celebrity
  • Recruitment Agency: Kouzon
  • Job Title: Cabin steward
Zanima me pozicija ASST HOUSEKEEPING MANAGER TRAINEE ko sta moze da mi kaze o tome ?  Hvala

Offline cortomaltesepg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 322
    • View Profile
Bilo bi odlicno kad bi neko postovao neki training material ...