Author Topic: Koliko treba cekati od interview-a do poziva za ukrcaj? (Anketa)  (Read 152948 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline legionnaire

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Pa da si slusao Sinisu, na pocetku je odma rekao da nece niko otici pre nove godine, ali nece niko cekati duze od 6 meseci nakon intervjua. Ima preko 200 ljudi na cekanju sa intervjua iz maja i septembra, prvo ce njih da rese pa onda nas iz oktobra.

Offline Onegin

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Pa da si slusao Sinisu, na pocetku je odma rekao da nece niko otici pre nove godine, ali nece niko cekati duze od 6 meseci nakon intervjua. Ima preko 200 ljudi na cekanju sa intervjua iz maja i septembra, prvo ce njih da rese pa onda nas iz oktobra.

Dobro..nije baš 200 ,ali ima ljudi.Koliko ja znam,imaju dve grupe  od po 30-40 ljudi ,i jedan grupa ljudi ide sad 18-21 ,to su valjda prvi ugovori koje su poslali Ameri 14og Oktobra,pa za njima ide druga grupa.Mislim da se ti ugovori ne šalju stalno već na svakih nekoliko meseci ,a broj ljudi koji ide na brod zavise od potražnje personala za isti.Sve u svemu,ovi što su bili na razgovoru u hotelu čijeg imena ne mogu da se setim (sramota )onaj kod banjice-auto komande...jaoj bre...da li je to bio hotel Mladost nekad ,a sad hotel m odnosno best western,sve u svemu ta grupa ljudi ide sad ,sledećeg meseca.Dakle video sam punu torbu ugovora,samo strpljivo sad će to još malo.Evo i ja sam čekao od Aprila,pa sam živ i zdrav .prodje sve to,samo nemoj panika da vas hvata,jel ako paničiš zbog toga ,kako li ćeš da paničiš kad vidiš 1000 ljudova u sali za ručak ,koje treba da poslužiš..?
Apropo svega ovoga,ovi Jenkiji kažu da je problem u Seki Aleksić.Za one koji ne žive u Bg ,Seka je Svetska Ekonomska KrIza, (to je valjda akronim?????) pa da šatro zbog toga nisu imali potrebu za novim radnicima...ali ko će ga znati.
Da ne njamke ja mnogo,pošto nisam još ni dan jedan spojio na brodu...sve najbolje svima,i želim vam sve što želim i sebi,a to čekićanje će proći,samo nadjite neki hobi.... :uzdravlje:

Thunder

  • Guest
Aiitje  jel mozes malo blize da mi objasnis kako ti je bilo na interview???

Zanima me sta su te pitali? Da li su te pitali sastojke koktela ili nekih drugih pica?
Ako ti nije problem da mi odgovoris posto i ja planiram da se prijavim za istu poziciju.

Hvala unapred.  =""

Offline vuduli

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Ja takodje cekam od 02.05 , imao itw sa E.C , dobio assw ( u vezi posla pitao samo koje su karakteristike " dobrog" konobara , sta radim u slobodno vrijeme , pratim li NBA , sta cu raditi ako ne dobijem posao , sve u svemu 2.min ) . Sinisa pomenu da bi se moglo ici iduceg mjeseca , al da se puno ne oslanjamo na to  ;) . Paa  kad bude , bice  :yahoo:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Sinisa pomenu da bi se moglo ici iduceg mjeseca

I told you so.  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline aiitje

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile

   
Odg: Koliko treba cekati od interview-a do poziva za ukrcaj?
« Odgovor #17 : Listopad 28, 2009, 06:11:58 »
   Citirati ovo u OdgovoruCitat:
Aiitje  jel mozes malo blize da mi objasnis kako ti je bilo na interview???

Zanima me sta su te pitali? Da li su te pitali sastojke koktela ili nekih drugih pica?
Ako ti nije problem da mi odgovoris posto i ja planiram da se prijavim za istu poziciju.

Hvala unapred.  hail
 Erica



Ovako pazi,interviju je trajao svega 1 min i 30 sec bukvalno sa Carnivalom kod onog Erica,bukvalno me je pitao gluposti cisto da vidi kakav mi je engleski !! i rekao je good luck i to je to !!! Ocekivao sam vece ispitivanje ali jos bolje !!!  :run:    Inace isao sam i na razgovor kod Sorbija za Princess Curise i on te bogami dosta pegla,ali bas bas,i koji kokteli,pitao me je za koktel Grashooper,to je neki koktel koji ima na brodu i pitao me je za njega,u svakom slucaju rekao mi je da dodjem u februaru tada on dolazi u Bg,jer nemam jos 21 god a u januaru punim,pa kao zbog toga a i da naucim koktele sa princessove liste !! strasno cedi te bas dosta !! ako hoces jacu poziciju,a ako hoces ass buffet steward onda te pita kako si,sta ima ?! ;) dobro dosao i to je to .... formalnost bzvz  U svakom slucaju pre cu otici na Carnival nego na Princess,citao sam forume i forume,i Carnival ti je jedna od najacis kruz kompanija tako da,bolja kinta i sigurno su gosti bolji,a i opusteno za Rad !!! zz
Moj moto : Obuci se minimalno da se osecas maximalno ...

Offline levykk

  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
U svakom slucaju pre cu otici na Carnival nego na Princess,citao sam forume i forume,i Carnival ti je jedna od najacis kruz kompanija tako da,bolja kinta i sigurno su gosti bolji,a i opusteno za Rad !!! zz

Quote
On October 23, 2000, P&O Princess Cruises demerged from Peninsular & Oriental Steam Navigation Company (P&O), to become an independently traded company. Then, on April 17, 2003 the Miami-based Carnival Corporation merged with P&O Princess Cruises at US$5.4 billion, to form Carnival Corporation & plc as the world's largest cruise company. Besides Princess Cruises, Carnival owns 11 other brands.
:run: :plovim: :run:

Thunder

  • Guest
Aiitje hvala na odgovoru  =""

Imam jos par pitanja:
Da li te je na interview-u pitao nesto vezano za Bar waiter-a ili nesto vezano za tebe licno?
I zanima me gde moze da se nadje ta princessova lista koktela? Da li je ima na Net-u,ili ti oni daju?

Izvini mozda sam malo dosadan ali sigurno znas kakva je frka kad se prvi put plovi (sve se mora znati).  :)

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Da li neko zna kada bi mogao biti interview za "gift-shop"??

Offline aiitje

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Aiitje hvala na odgovoru  =""

Imam jos par pitanja:
Da li te je na interview-u pitao nesto vezano za Bar waiter-a ili nesto vezano za tebe licno?
I zanima me gde moze da se nadje ta princessova lista koktela? Da li je ima na Net-u,ili ti oni daju?

Izvini mozda sam malo dosadan ali sigurno znas kakva je frka kad se prvi put plovi (sve se mora znati).  :)

Ne bas nije ,ali ja sam se zesce spremio,a i dosta stvari znam i nikada ne bih radio u restoranu da se bakcem sa hranom,bar je zakon !!!!  nista nista poceo sam da se predstavljam na engleskom i posto govorim tecno engleski ,interviju mi je posle  minut bio gotov i dao mi je papir sa njegovim potpisom !! :D  tako da ne,ali zato te za Princess SORBI cedi ne daj Boze,pita te svakakve gluposti !! to je strasno,gleda ti dlaku u jajetu za neku jacu poziciju a za ove slabije laganica !!!
Moj moto : Obuci se minimalno da se osecas maximalno ...

Offline TamaraSU

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 141
    • View Profile
Ne bas nije ,ali ja sam se zesce spremio,a i dosta stvari znam i nikada ne bih radio u restoranu da se bakcem sa hranom,bar je zakon !!!!  nista nista poceo sam da se predstavljam na engleskom i posto govorim tecno engleski ,interviju mi je posle  minut bio gotov i dao mi je papir sa njegovim potpisom !! :D  tako da ne,ali zato te za Princess SORBI cedi ne daj Boze,pita te svakakve gluposti !! to je strasno,gleda ti dlaku u jajetu za neku jacu poziciju a za ove slabije laganica !!!

Sad si me utesioooooooooo u P.M.!


znaci ja za Gift shop ima da umrem!

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Mozes li reci gdje ima intervju za shop? Hvala..

Offline Lucky

  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
Mah ja htio aplicirati za gift shop al nemam nikakvog radnog iskustva tak da nikaj ..engleski i mi nije baš tečan tak da ... ne bude nikaj s tog .. kad bi istvari funkcionirale kao u Hrvatskoj pa da baciš koji eurić agentu pa da te stavi u gift shop :D

Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
Pa eto ja radio interview 05.10.2009, jucer uradio medical dakle 11.11.2009 i danas poslao sve to u agenciju EP ... sad ide to famozno cekanje  :run: ja se iskreno nadam da ce me malo ranije ubaciti posto mi je ova pozicija malo cudna nema bas puno ljudi za to  b00/ supper club server :pop:


EDIT:
da li ovi iz agencije jave ako im jos sta treba od papira ili nesto, i kome da javim da mijenjam broj telefona ???
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.

Dominik

  • Guest
Čekam vec 2.5mj, primljen sam u Opatiji pozicija, Bar waiter 5.9 i tj dana kasnije sam napravio liječnicki, i evo me jos cekam