Author Topic: Koliko treba cekati od interview-a do poziva za ukrcaj? (Anketa)  (Read 152943 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline dikey

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
eto svi cekaju od poziva do ukrcaj a sta da kaze neko koje bio prije mesec i pol na interwiev za celebrity i jos ceka dali je primljen il ne prosto da ne vjerujes cekas DA Il NE pa psole to ako si primljen da cekas za ukrcaj hahaha bas divno :yahoo: :pop1:

Offline Tyler Durden

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 45
  • I'm a voodoo child, baby...
    • View Profile
@TamaraSU
Što se tiče shopa, i ja sam bio na intervjuu u decembru (išao sam preko Kouzona), prošao-dobio posao, sredio i vizu i medical, i još uvek čekam ukrcaj... imam čelične živce, ali se pitam "kad će više"???

Offline neno_pula

  • Registered
  • *
  • Posts: 195
  • He who dares wins
    • View Profile
@TamaraSU
Što se tiče shopa, i ja sam bio na intervjuu u decembru (išao sam preko Kouzona), prošao-dobio posao, sredio i vizu i medical, i još uvek čekam ukrcaj... imam čelične živce, ali se pitam "kad će više"???
a kako si dobio visu bez LOE??

Offline Tyler Durden

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 45
  • I'm a voodoo child, baby...
    • View Profile
@neno_pula
Nisam lepo objasnio, ali ofc da sam dobio pismo od Princess-a (date: 28.12.2009., joining in: Lahaina, ship m/v: Golden Princess, position: gift shop staff), tako sam i dobio vizu i to je bio piece of cake; eee sad ostaje onaj, koliko vidim duži deo - čekanje...

Offline fricko

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
@neno_pula
Nisam lepo objasnio, ali ofc da sam dobio pismo od Princess-a (date: 28.12.2009., joining in: Lahaina, ship m/v: Golden Princess, position: gift shop staff), tako sam i dobio vizu i to je bio piece of cake; eee sad ostaje onaj, koliko vidim duži deo - čekanje...
:uzdravlje:
I ja sam,sa jos dvojicom kolega dobio isto LoE od Princess-a (date: 28.12.2009., joining in: Lahaina, ship m/v: Golden Princess, position: gift shop staff), al sam isao preko Safe Cruisa...
evo sad bash je jedan kolega dobio ugovor i ide u aprilu.. kolko vas je proslo preko Kouzona za gift shop?i dal znas dal je neko vec dobio ugovor?

Offline Tyler Durden

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 45
  • I'm a voodoo child, baby...
    • View Profile
@fricko
Problem je što sam ja jedini preko Kouzona i izašao na intervju sa Sorbijem, ostali su otpali na predselekciji. Dobio sam LoE, svoje obaveze oko medical-a i vize sredio ali se još čeka... teši me što bar vidim da nisam sam. :)

Offline tsunami1984

  • Registered
  • *
  • Posts: 302
  • BANNED
    • View Profile
Sve to zavisi od toga kada ce im zatrebati radnik...Ja sam prosao na januarskom intervju, dobio sam u LOE da idem 20.03, medjutim pomjerili su me za 20.februar da idem, i jedva asm  izganjao sve papire i napokon danas putujem za Majami pa onda Jamajka, te se ukrcavam na Island Princess..Cekao sam na odlazak oko mejsec dana , tj tacno mjesec dana :) Gori negdje, fali fotografa izgleda :))))  :pop1:

Offline Tyler Durden

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 45
  • I'm a voodoo child, baby...
    • View Profile
@tsunami1984
Pa to i ja shvatam, sve je ovo sistem ponuda-tražnja, uzmi-ostavi, međutim mene je ovde stisla kriza (iskreno nisam očekivao ovoliki presing), i ide mi se što pre, da bar nešto zaradim, pošaljem kući etc.
Enivej, tek sam sad video da si već otišao na brod... prema tome: srećan put, srećan rad i mirno more ! ! ! P.S. I da, okreni neki ške. ;)

Offline zloca87

  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
A ono i kad vidis na mailu da ima novih poruka,a kad udjes ono prc,sve neke reklame bezveze  :tuctuc:

Offline Tyler Durden

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 45
  • I'm a voodoo child, baby...
    • View Profile
@bartender89
Imam ja LOE (bar mislim da je to ;) ), tj. dobio sam pismo uz pomoć koga mi je izdata C1/D viza na 3 godine i naravno odradio medical u istom dahu, e sad caka je što mi je datum ukrcaja bio 28.12.2009. godine, samo što je decembar 2009. odaaaaaaavno prošao. :|

Offline TamaraSU

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 141
    • View Profile
Evo skoro vec 4 mesec za gift shop  :nono:

cekanje i cekanje......  :moli: :pop1:

ne znam zbog cega je toliki zastoj za Prodavce

Offline Behemot

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Tamara, u istoj smo situaciji. :)

Jel niko jos nije dobio ukrcaj za gift shop?
Kad umrem, stavite me samo negde gde je toplo.
A onda, kada lepe žene budu išle preko mog groba, ja ću da ih grabim za noge, k'o u onom filmu.

Offline Oggee

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
  • Razvla?im pice po ku?ama... Cena-prava sitnica!!!
    • View Profile
@bartender89
Imam ja LOE (bar mislim da je to ;) ), tj. dobio sam pismo uz pomoć koga mi je izdata C1/D viza na 3 godine i naravno odradio medical u istom dahu, e sad caka je što mi je datum ukrcaja bio 28.12.2009. godine, samo što je decembar 2009. odaaaaaaavno prošao. :|


Druze, to sto si dobio je zapravo garantno pismo za izdavanje vize. Podaci koji su navedeni u dokumentu su proizvoljni, cisto zbog procedure u ambasadi.

Kad stigne LOE znaces definitivno datum ukrcaja i ime broda, i naravno, placas turu  :uzdravlje:
Mesi, mesi, nece da ti skodi...

Offline zloca87

  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Evo za Bar waitera vec 7 meseci,i nece skoro biti nista. Razocarao sam se u agenciju...

Tacit

  • Guest