Author Topic: Koliko treba cekati od interview-a do poziva za ukrcaj? (Anketa)  (Read 152923 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline TamaraSU

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 141
    • View Profile
Tamara, u istoj smo situaciji. :)

Jel niko jos nije dobio ukrcaj za gift shop?

Nema :( a svi konobari , ass buf steward otisli i fotografi, samo mi za gift shop cekamo :(

Offline zloca87

  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Gresis,i bar ceka isto vec dugo dugo...

Offline mirel_sinanovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
rajaaa mozete li mi malo pojasniti,,kako ide ovo,,znam kako se prijaviiti i sve to,,a ono za preopruke me zeza,,jer sam tek zavrsio skolu,,odnosno 2009,pa odmah upisao fax,,,oce li biti problema sa tim,,ako me pozovu na interview?? kolike su sanse da te pozovu na interview,,,negdje sam procitao kao,ako zelis posao,,trebas biti strpljiv jer ces ga sigurno dobiti,,i de mi reci,,ako prodjes interview,,oni te negdje posalju u neku zemlju?? zelim da se prijavim pa hocu malo bolje da budem upoznat sa time! rajaa hwala vam unaprijed :):)

Offline FlyFlyFly

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
    • View Profile
Au brate bez uvrede, ali na koji ti faks ideš kada ti je problem da koristiš znakove interpunkcije?
Lakše podnosim zubarsku bušilicu nego čitanje ovakvih postova.
I ne, ne pošalju te u drugu zemlju nego se krstari po Neretvi i pritokama :plovim:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline TamaraSU

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 141
    • View Profile
Gresis,i bar ceka isto vec dugo dugo...

Ali mi nismo ista kompanija....  +U+

Offline saolin

  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
Poludecu od cekanja...

Prosao sam interview 08.03..... zvao agenciju par puta ali jos nista....

Offline rooby

  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
I ja sam pocetkom februara i jos nista... Bacis se u stand by i lagano. Sve u svoje vrijeme ;)

Offline TamaraSU

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 141
    • View Profile
Neces se ubiti jer ima nas koji cekamo od 12. meseca 2009 za gift shop ................ oT oT oT oT oT oT oT oT oT

Offline reebok1

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Ja cekam vec 5 meseci, evo od Maja ce biti i 6 mesec.Spadam pod grupu koja od Decembra ceka ukrcaj za Shop preko Princess kompanije.
Inace dva puta sam dobijao papire za ukrcaj, prvi put sam trebao da se ukrcam 3.Aprila u Sidneju, da bi mi to otkazali.Sva sreca pa tada jos nisam vadio papire kada su otkazali put.
Zatim drugi put su mi javili da mi je ukrcaj 22 Maja u Vankuveru, i kada sam pre neki dan izvadio vizu za Kanadu i sredio sve papire, oni su dan kasnije javili da mi je put ponovo otkazan.
E sad toliko o ozbiljnosti kompanije, interesuje me da li se nekom desavalo da mu dva puta otkazu ukrcaj?

Red Duke

  • Guest
Ja cekam vec 5 meseci, evo od Maja ce biti i 6 mesec.Spadam pod grupu koja od Decembra ceka ukrcaj za Shop preko Princess kompanije.
Inace dva puta sam dobijao papire za ukrcaj, prvi put sam trebao da se ukrcam 3.Aprila u Sidneju, da bi mi to otkazali.Sva sreca pa tada jos nisam vadio papire kada su otkazali put.
Zatim drugi put su mi javili da mi je ukrcaj 22 Maja u Vankuveru, i kada sam pre neki dan izvadio vizu za Kanadu i sredio sve papire, oni su dan kasnije javili da mi je put ponovo otkazan.
E sad toliko o ozbiljnosti kompanije, interesuje me da li se nekom desavalo da mu dva puta otkazu ukrcaj?
 Au pa ti izgleda bas nemas srece.Jedan moj drugar je morao da ide 8 dana posle interview-a(nije Princess).Nije covek stigo ni gace da ponese :haha:.A neko ceka i godinu dana.Sve zavisi ko kako ima srece.Znam kako ti je i sigurno si se smorio ali sta da se radi -()-,tako je kako je.
  

Offline reebok1

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Sta mogu, moje je samo da cekam. Nikako ne mogu da uticem na njih, sve je do njih. Samo se nadam da me sledeci put kada mi posalju novi datum nece ponovo ispaliti. :(  Cak ne mogu vise ni da se nerviram, a cekanje ubija.

Offline bojana

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Ja vec gubim nadu.Prosla sam u septembru 2009(za bar) i dalje nista.Postoji li jos neko takav? oT

Offline bolt

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Poludecu od cekanja...

Prosao sam interview 08.03..... zvao agenciju par puta ali jos nista....
a šta bi mi tribali reći šta ćekamno od 9 miseca prošle godine...hehe
samo pomalo zaboraviš i vrime lagano prolazi. ???

Offline runner

  • Registered
  • *
  • Posts: 77
    • View Profile
bolt - jos dva mjeseca ako nam ne pomjere....  ;)