Author Topic: Koliko treba cekati od interview-a do poziva za ukrcaj? (Anketa)  (Read 152924 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline bolt

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
bolt - jos dva mjeseca ako nam ne pomjere....  ;)
da da..toga me i je najviše strah,al doći će i naš dan.. :banana: :plovim:

Offline legionnaire

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Prosao interview u oktobru 2009. za asst. waiter na Carnivalu...
7 meseci je proslo od tada i jos nista ne javljaju iz EP.
S vremena na vreme ih nazovem, ali jedina stvar koju mi saopste je vreme i mesto kada da im donesem novac (850e).
Polako vec pocinjem da gubim poverenje u njih, jer svaki put kad se cujemo traze novac, a LOE ne spominju uopste, i svaki put je ista prica, ponavljaju isto kao pokvareni cd, samo daj novac, daj novac, daj novac...
Ima li jos neko da ceka od oktobra 2009.?

Offline markoQ

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 280
    • View Profile
Prosao interview u oktobru 2009. za asst. waiter na Carnivalu...
7 meseci je proslo od tada i jos nista ne javljaju iz EP.
S vremena na vreme ih nazovem, ali jedina stvar koju mi saopste je vreme i mesto kada da im donesem novac (850e).
Polako vec pocinjem da gubim poverenje u njih, jer svaki put kad se cujemo traze novac, a LOE ne spominju uopste, i svaki put je ista prica, ponavljaju isto kao pokvareni cd, samo daj novac, daj novac, daj novac...
Ima li jos neko da ceka od oktobra 2009.?
Za šta im daješ 850e?

Offline Dan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 354
    • View Profile
Za šta im daješ 850e?

pretpostavljam agencijska provizija i karta...

ča je  život vengo fantažija

Offline legionnaire

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
pretpostavljam agencijska provizija i karta...
Tako je.
Tih 850e su agencijska provizija i avionska karta.
Ma pare uopste nisu problem, spremio sam ih cim je prosao interview (oktobar 2009.) i naravno da cu im platiti.
Samo, nikakve informacije o ukrcavanju od njih do sada ne dobijam pa me zanima da li ima jos nekoga ko ceka evo vec 7 meseci.

Offline bolt

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Tako je.
Tih 850e su agencijska provizija i avionska karta.
Ma pare uopste nisu problem, spremio sam ih cim je prosao interview (oktobar 2009.) i naravno da cu im platiti.
Samo, nikakve informacije o ukrcavanju od njih do sada ne dobijam pa me zanima da li ima jos nekoga ko ceka evo vec 7 meseci.
ja čekan trenutno 8, za 2miseca tek iden,i to bi tribalo biti 10miseci čekanja,za sad...
punnoo strpljenja...heh -()-

Offline legionnaire

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Znaci nisam jedini  oT

Offline kingofcrewbar

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Prosao interview u oktobru 2009. za asst. waiter na Carnivalu...
7 meseci je proslo od tada i jos nista ne javljaju iz EP.
S vremena na vreme ih nazovem, ali jedina stvar koju mi saopste je vreme i mesto kada da im donesem novac (850e).
Polako vec pocinjem da gubim poverenje u njih, jer svaki put kad se cujemo traze novac, a LOE ne spominju uopste, i svaki put je ista prica, ponavljaju isto kao pokvareni cd, samo daj novac, daj novac, daj novac...
Ima li jos neko da ceka od oktobra 2009.?

napravi ovako. čekaj da dobiješ datum ukrcaja, ime broda i sve ostale detalje, i kad napraviš medical daj im te novce pa nek ti daju tvoj flight details.
jer nema smisla, da im ti plaćaš za avionsku kartu, a još nemaš datum ukrcaja niti ime broda. kako ti oni mogu kupiti avionsku kartu ako se još ne zna na koji brod ideš ""]]
lijepo kad ti jave kad ideš plati im njihovo, uzmi od njih avionsku kartu i svoje papire, radi vizu i poleti.

Offline legionnaire

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Hvala na savetu  :uzdravlje: tako cu i uraditi.
Jedino sto sam medical odradio jos pre 4-5 meseci, znaci ostalo je samo da mi jave datum ukrcaja.

Offline kingofcrewbar

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Hvala na savetu  :uzdravlje: tako cu i uraditi.
Jedino sto sam medical odradio jos pre 4-5 meseci, znaci ostalo je samo da mi jave datum ukrcaja.

that is the point :uzdravlje:

Offline borko

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Da se i ja javim.
Cekam od 05.09.2009.
LOE sam dobio pocetkom godine (medical,visu sam resio)
ukrcaj bi trebao da bude 30.05 za 10 dana, ali jos nisam dobio kartu. (navodno stize ovih dana)
Citajuci razne komentare na forumu, video sam da je moguce da ti odloze za 15-30 dana (nadam se da nece oT)
Da li ima neko ko bi trebao putuje 30.05.Belegrade-Miami?

Offline TamaraSU

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 141
    • View Profile
Samo da JAVIM DA SAM DOBILA UGOVOR  :run: :run: :run: :run: :run: :run: :run: :run:


21.06. SUN PRINCESS  :nokti:

cekala sam od 12 meseca 2009.

Offline Behemot

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Bravo, bravo!
Najzad je krenulo...
Kad umrem, stavite me samo negde gde je toplo.
A onda, kada lepe žene budu išle preko mog groba, ja ću da ih grabim za noge, k'o u onom filmu.

Offline fricko

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
da se i ja pridruzim cestitkama... :uzdravlje:
pa da se vidimo na brodu skoro!  :plovim:

Offline tatinaprinceza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Evo da i ja podijelim svoj slučaj. Od intervjua do datuma ukrcaja čekala sam 2 dana.
Intervju je bio u srijedu, odmah sam saznala da sam prošla i danas sam već pokupila papire za vizu i sad mi ostaje
na vrat na nos sređivati ostalu papirologiju jer letim 12.06. iz Zagreba. Ne mogu da vjerujem da se sve tako ekspresno odigralo, jer vidim da ovdje neki čekaju po pola godine ako ne i više.