Author Topic: Koliko treba cekati od interview-a do poziva za ukrcaj? (Anketa)  (Read 152976 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline eleila

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Koliko treba cekati od interview-a do poziva za ukrcaj?
« Reply #180 on: 04/November/2011 »
Srećno Bobane!!!!!!!!!! :uzdravlje:

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Koliko treba cekati od interview-a do poziva za ukrcaj?
« Reply #181 on: 05/November/2011 »
Srećno Bobane!!!!!!!!!! :uzdravlje:

hvala Eleila... kako je burazer?
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline Sale Mostar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile
Moram priznati da je kod mene islo pravo brzo.
23.3. sam kontaktirao EP iz Zagreba i pred interviju sam obavio preko telefona sa Andrejom i Sinisom.Par dana kasnije su mi rekli da mi je finalni interviju 30.3. na koji sam otisao i dobio posao (ast. waiter razgovor trajao maximalno 2 minute neznam ni jeli toliko).U utorak 2.4. su me vec zovnuli i rekli mi da mi je ukrcaj 21.4. . Od kontaktiranja EP-a do ukrcaja aBd za manje od mjesec dana. Iskreno nisam imao nikakvih problema sa njima i svi su veoma pristupacni.

P.S. Hvala Sefe na ovom forumu koji mi je iskreno puno pomogao.

Offline Collector604

  • Registered
  • *
  • Posts: 268
    • View Profile
Moram priznati da je kod mene islo pravo brzo.
23.3. sam kontaktirao EP iz Zagreba i pred interviju sam obavio preko telefona sa Andrejom i Sinisom.Par dana kasnije su mi rekli da mi je finalni interviju 30.3. na koji sam otisao i dobio posao (ast. waiter razgovor trajao maximalno 2 minute neznam ni jeli toliko).U utorak 2.4. su me vec zovnuli i rekli mi da mi je ukrcaj 21.4. . Od kontaktiranja EP-a do ukrcaja aBd za manje od mjesec dana. Iskreno nisam imao nikakvih problema sa njima i svi su veoma pristupacni.

P.S. Hvala Sefe na ovom forumu koji mi je iskreno puno pomogao.

To je bilo fakat prebrz odlazak  :party: :run:
\\\\\\\"Reci mi jesi li skeptik,reci cu ti tko si\\\\\\\"

Offline Biba

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Moram priznati da je kod mene islo pravo brzo.
23.3. sam kontaktirao EP iz Zagreba i pred interviju sam obavio preko telefona sa Andrejom i Sinisom.Par dana kasnije su mi rekli da mi je finalni interviju 30.3. na koji sam otisao i dobio posao (ast. waiter razgovor trajao maximalno 2 minute neznam ni jeli toliko).U utorak 2.4. su me vec zovnuli i rekli mi da mi je ukrcaj 21.4. . Od kontaktiranja EP-a do ukrcaja aBd za manje od mjesec dana. Iskreno nisam imao nikakvih problema sa njima i svi su veoma pristupacni.

P.S. Hvala Sefe na ovom forumu koji mi je iskreno puno pomogao.
Cao sale znaci bili smo isti dan na intervju kod Erica jel tako u zg,i ja sam prosla za ass waitera tad i zvali su me neki dan isto i rekli su mi za 20.04da idem,malo sam u strci sa vremenom jer tek u srijedu imam ljekarski i 16.04 viza.Jel znas na koji ides brod.pozzz

Offline Sale Mostar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile
Cao sale znaci bili smo isti dan na intervju kod Erica jel tako u zg,i ja sam prosla za ass waitera tad i zvali su me neki dan isto i rekli su mi za 20.04da idem,malo sam u strci sa vremenom jer tek u srijedu imam ljekarski i 16.04 viza.Jel znas na koji ides brod.pozzz
Danas su me zvali i rekli mi da mi je stigao LOE i da mi je datum ukrcaja 20.4. neznam jos koji brod niti gdje mi je ukrcaj. Za vizu mi je termin 17.4. tada bih trebao znati pojedinosti. Kad saznam jos nesto javim ti preko PM moze biti da cemo zajedno na brodu biti :D uglavnom cujemo se :)
pozz

Offline GUFF|

  • Registered
  • *
  • Posts: 147
  • Power of will is the most important!
    • View Profile
Ja sam prosao 21.3 interview sinsa me juce zvao i rekao mi da se strpim da necu do septembra imati odlazak.
Za 2~3 tjedna ce mi se javiti kako bi mi poslao Alternativni LoE i da ganjam vizu :S
Ocekivao sam da ce to malo brze ici.  oT oT

Pozicija: Photographer
LIVE 4 NOTHING OR DIE 4 SOMETHING

Offline cincinnati

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 360
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises, Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Bar Utility, Bar Waiter, Bartender
ovo drugo cekanje me ubija vise od prvog iako sam prvi put cekao 6 meseci. Nadam se da cu uskoro leteti i isploviti  :waiting:
Why Always Me?

Offline Mala_Sirena

  • Registered
  • *
  • Posts: 159
  • Primorka :)
    • View Profile
Uhh, tek sad razumijem ove topike i postove, cini mi se da mi dan traje 132131  sati od kada sam prosla intervju, kad bih bar znala tacan datum odlaska.  :D

Offline Marchelius

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Aj... evo vidim da i ti Sireno cekas na suvom.. Katastrofa.. Od kad?

Offline Mala_Sirena

  • Registered
  • *
  • Posts: 159
  • Primorka :)
    • View Profile
Ja sam nova, tek 2 sedmice od zavrsenih intervjua i testova :)

Offline Banjalucanin

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Ja sam prosao intervju 24.05. a 12.08. ukrcavam se u Majamiju :) Dosta solidno sam prosao  :plovim:

Offline Marchelius

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Pa Sireno, ako cekas tek par nedelja ti si super :). Uvek moze da zadesi skoriji, iznenadni poziv... A to se desava... Ne svakome, ali se desava...
Banjalucanine, ti si prijatelju sjajno prosao. Svaka cast.. Za koju poziciju i preko koje agencije si aplicirao ako nije tajna?

Offline SasaBN

  • Registered
  • *
  • Posts: 163
    • View Profile
Poludjeću čekajući ugovor i datum ukrcaja...  :waiting:

Offline Mala_Sirena

  • Registered
  • *
  • Posts: 159
  • Primorka :)
    • View Profile
Koliko vec?