Author Topic: Koliko treba cekati od interview-a do poziva za ukrcaj? (Anketa)  (Read 152522 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline BoškanBoškovic

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
1 DAN!!

Mislim da je moj rodjak apsolutni rekorder po ovom pitanju. Od intervjua do dobijanja datuma ukrcaja je razlika par sati samo. Ja sam bio na Avalon Expressionu kao dishwasher, i tako se jednu vecer cujem sa svojim rodjakom. Cao cao, sta ima kakvo je stanje...kuda plovis...I kaze on meni pa i ja bih to volio ali nemam iskustva. Tada sam mu objasnio ovu poziciju i rekao da tu ne treba iskustvo,iako odlicno govori engleski i za druge pozicije, on je onako vruc naravno prihvatio. Tu istu vecer sam razgovarao sa svojim sefom koji je predlozio da sto prije posalje CV. Vec ujutru rodjak je u 15 minuta napravio CV onako kako sam mu ja rekao te mi poslao a ja sam ga proslijedio svome sefu. Za 2h ga zovu i kazu mu S kojeg aerodroma polijeces jos veceras, koji ti je najblizi? On onako u nevjerici kaze da nije spremio stvari, da mora kupiti odjecu, kofer...te su odgodili za iduci dan. Vec iduci dan je bio u kuhinji, jos nesvjestan gdje je dosao :) 

Avalon (tj. River Advice) muku muci sa kvalitetnim osobljem, a pogotovo restaurant i dishwashing tako da se tu jako puno ljudi izmjeni i vrlo je brz ukrcaj na te poziciije

Offline katjes

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
1 godinu I 2 meseca
NCL
Bar department

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
strašno  :facepalm:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Jev

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Ne vidim anketu ali da dodam da sam ja cekao 4 meseca od interview-a do dobijanja datuma.