Author Topic: Pozdrav. Imam pitanje, Da li se primaju ljudi kao ja?  (Read 2134 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Sheldor

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Pozdrav svima koji citaju, nasao sam ovaj forum prije nekih mjesec i citao sam ga onako malo i svidjelo mi se. Mislim da je ovo nesto sto bi mogao raditi.
Trenutno studiram, ali mi je to dosadilo pa sam planirao uzeti pauzu i ici malo raditi. Imam 23 godine, tj. tek sam napunio prije par dana.
Brine me jedino sto nemam nekog iskustva za ove poslove, mislim mogao bi ja to sve nauciti nije to problem nikakav.
Znam engleski, imam cak i par certifikata koji to potvrdjuju ali ovako da imam neku potvrdu nekog radnog iskustva, nemam.
Da li se primaju ljudi kao ja? Zainteresovan sam za poziciju ass. waiter ili tako nesto slicno, mada ako ne bude moglo spreman sam prihvatiti i neku drugu poziciju.
Kakva su vasa misljenja?

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
Re: Pozdrav. Imam pitanje
« Reply #1 on: 27/June/2013 »
Procitaj po forumu. Uci malo i izmisli dvije godine iskustva pa upisi u cv. Moras nesto znati ipak. Ako ti je engleski dobar nema problema. Imas odgovore na ova pitanja samo treba iscitati :-)
audaces fortuna iuvat

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Pozdrav. Imam pitanje
« Reply #2 on: 27/June/2013 »
Nemoj da čitaš ovaj forum malo, nego ga čitaj više, naćićeš sva objašnjenja i videćeš da nema prepreka da odeš na brod, pogotovo na poziciju za koju si izrazio želju. ::yes::

Offline buliqu

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Pozdrav. Imam pitanje
« Reply #3 on: 27/June/2013 »
Prepreka je jedino eventualni strah koji imaš da nećeš dobiti posao. A ako znaš jezik, nema nikakvih problema. Kontaktiraj jednu od agencija, i sretno.  :plovim:

Offline Sheldor

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Hvala svima na pomoci. Znaci samo trebam precesljati forum dobro i izmisliti neko iskustvo to je sve. Interesuje me da li provjeravaju CV, mislim ako napisem neki bezveze restoran nekoga koga znam.

Offline Moon

  • Registered
  • *
  • Posts: 110
    • View Profile
Ovako ce te proveriti sigurno

http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=7191.0

a ima jos tekstova o tome kako izgleda preliminarni intervju i sta se sve trazi na glavnom intervjuu... U agenciji imas predavanje o tome a ovde na forumu ima dosta o svemu tome.

Ako se potrudis, budes ubedljiv a to je vrlo moguce, zavisi od tebe, imas sanse.