Author Topic: ?ovek iz EP nam je rekao, citiram "Carnival NIJE couple friendly,.."  (Read 11287 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
LoL meni sve jedno dal cu dobiti ban ovde, ja pisem odgovore na pitanja koje su ljudi postavili vezano za to dal je doticna agencija "couple friendly" i opusteno cu napisati moje iskustvo na svakom topicu ako treba, nije ko da sam otvorio 10 topica pa da spamujem :P

Nauci sta rech "ban" znaci pre nego sto krenes da se koristis izrazima cije znacenje ne znas :D
A da...lako je vama dvojici stajati sa strane i smejati se kada nemate tih problema jer...nije ko da imate devojku ili zenu sa kojom zelite ici na brod :D
Izlgeda da ste obojica dobili ban od zena :D hahahahah (ili mozda zene nisu u vasem fazonu).

Da se ja pitam ja bih vama dao ban za trolovanje i podhebavanje, al eto ne pitate se ni vi ni ja.

Carnival je i gay friendly, tako da ja nemam probelma  :deda:

A to za couple, probajte aplicirat negdje drugdje. Valjda ce te uzet za ass.waitera ako nista.
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
Blago vama kad idete od posta do posta i lupate refresh i trazite nekoga za podhebavanje umesto da nadjete devojku/zenu/decka/kera (sta god da volite) pa da razumete frustraciju kad vam neko kaze da "Carnival NIJE couple friendly". Sidjite sa kompa pa probajte da nadjete nekog saputnika (devojku/decka/kera...) pa razmislite o svom zivotu malo ozbiljnije. Eh koliko zagorele dece ima na internetu :) Idite lechite frustracije kod profesionalaca a ne na forumu.
Ja realno em sto ne verujem da ste ikad imali drugu devojku sem vase Desanke a i da niste bili ikad na brodu (mada mozda ste placeni da boostujete reputaciju na forumu od doticne agencije) isto kao sto vi ne morate da verujete sta sam ja to svojim usima cuo. Mada nije ko da sam ja uzeo nekog da podhebavam...zvaka cast na zrelosti momci ;)

Ocito smo te u zicu pogodili kad si toliko nervozan desanka.
Ali pazi da zena ne ode sama brod pun tih zlih nezrelih fustriranih ljudi.
Ponekad zna bit nezgodno. :)
Inace sretno dalje u pokusaju odlaska na brod, i tebi i boljoj polovici :)
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Zenu mi niko ne salje, onda bira dal ce da ide, nije ona paket pa da je shalju tamo vamo plus meni je veci problem da slusam zegorelu decu nego sto mi je problem da zena bude okruzena njima :)
Ovaj decko izgleda nije rijesio u glavi koja ce licnost da mu prednjaci. :)
Prvo je bezobrazan, pa je onda u sledecem komentaru fin, pa opet u sledecem postu bezobrazan.
A ne mozes da govoris da li je neko ''zagorelo dijete'', jer ni ti a ni ja nemamo pojma koliko ko ima godina, mozda sam ja stariji od tebe i imam zenu i dijete, nemoj da pricas stvari koje ne znas i uvijek dobro provjeri informacije.
Moj ti je savjet da kontaktiras i Safe Cruise i Kouzon, jer EP nije jedina agencija, i da prihvatite i malo nizu poziciju ako ne zelite vec da se razdvajate, to je zivot.
Fiat iustitia et pereat mundus!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Lepo je rekao @princ (od kojega btw još čekam referat) da Carnival ugovore potpisuje sa pojedincima, a ne sa parovima.

E sad, ako ti netko iz agencije kaže da Carnival nije "couple friendly", to će ti reći samo ako im trenutno nije hitno potrebno 20 ljudi na poziciji na koju želiš ići, i/ili ako shvate da neće lako od tebe izvući 300injak € provizije.
Carnival jasno i glasno izjavljuje da oni jesu kompanija koja je "VERY couple friendly". Prema tome, ne može onaj tko radi za njih reći da nisu.

Dalje, zaista nema potrebe za ružnim riječima ovdje na forumu. Takva verbalna komunikacija je znak frustracije i nemoći.
Mene ni najmanje ne zanimaju tuđe seksualne navike ili "zagorenost", pa ni seksualna orjentacija.  

Lijepo je imati obitelj, a lijepo je i biti single  :zen:

EDIT:
Spojio sam postove iz 3 teme u ovu jednu, i molim autora da više ne pokušava ovakav stunt, jer će to imati za posljedicu  :ban:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Lepo je rekao @princ (od kojega btw još čekam referat)

(biće referat, narednu sedmicu sam rezervisao za nirvanu pred sledeći ugovor, daleko od bilo kakve gužve i buke, pa ću kuckati... i za forum i privatno)

Offline lala2

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Carnival jeste couple friendly. Moj DEČKO i ja smo radili na Destinyu sada Sunshine zajedno, preko Suzane aplicirali. To sto je EP prelijen da se bakce sa tim procedurama oko parova sa kompanijom pokazuje samo kako su neprofesionalni i da iz zaboli neka stvar za vas.
Carnival jeste couple friendly kompanija i to se zna, te je napisano na službenoj stranici isto. Samo je do agenta hoce li se potruditi da sve bude regulirano i dogovoreno.

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
Pa ni ja ne bi sebi dala truda za nekog ko mi ne smeka. Sorry covik ali toliko si ode ispao nagao i samodopadan da mi je prva slika u glavi da odes na brod sa zenom neko je krivo pogleda ti mu oci izvadis perunom.  +U+
audaces fortuna iuvat

Offline bishtjan

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Simpaticno, hvala administartoru sto je izvukao moje postove, ne samo iz drugih topica nego i iz konteksta a i postovi su ispremestani u random redosledu. I ja samom sebi na ovom Frankestajnu od topica (koji ja nisam otvorio) izgledam/zvucim ko da imam bipolarni afektivni poremecaj  :pad:

Pre nego sto sam bio na predintervjuu sam trazio po forumu uzduz i popreko sto vise informacija i iskustava dobrih kao i losih i nigde nisam naisao da je nekome covek iz EP rekao kako Carnival nije "couple friendly", da bilo je svega al ne da totalno kontrira politici firme.
I kad sam postovao na forumu kao odgovore parovima o tome da li je carnival couple friendly ili ne dobio sam po nosu od veterana koji su govorili kako najverovatnije lazem i kako treba da dobijem ban za te moje postove. -()-

Ja ZNAM da je Carnival "couple friendly" i oslonio sam se na to kao pouzdanu informaciju i zato smo i isli prvo kod njih al smo se iznenadili zbog odgovora koji smo dobili od EP agenta.
>>>  Ako vec pravite threadove u moje ime i sklapate kako vam odgovara a potom me banujete jer se meni ne svidja da neko cepka moje recenice kako mu ogovara imajte bar pristojnosti da obrisete moje postove ! :P <<< 

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
Ma relax, mi smo ovdje malo mladi, nezreli i single  :D Bitno je da ti odes na brod sa zenom i bez peruna :-) Savjet je da probas kod drugih agencija i da trazis carnival i budes uporan. Sretno vam!
audaces fortuna iuvat

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Niko nije rekao da lažeš. Otprilike je tvrdnja bila da taj čovek iz agencije iz nekog njemu znanog razloga laže tebe.

I nije problem što si iznosio svoje iskustvo, to je naprotiv sasvim poželjno.

Inicijalni problem je bio što si išao redom po temama o parovima, nebitno da li je pitanje o tome uopšte postavljeno i ne obazirući se na to što je pokretač teme možda i sam potvrdio pozitivno iskustvo i uspešan odlazak na brod u paru, te si u tim temama ponavljao jedno te isto, kao svoje prve i tada jedine poruke... nimalo konstruktivno.

Ali, OK, nov si na forumu, sve se da ispraviti. Šef naravno može da iskoristi svoje pravo da malo sredi poruke u cilju efikasnosti pronalaženja informacija i svojim autoritetom da nas podseti na pravila lepog ponašanja... i obaveze pisanja referata. :giggle:

:uzdravlje:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Simpaticno, hvala administartoru sto je ...

 :wave:  :ban:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Spoly

  • Registered
  • *
  • Posts: 75
    • View Profile
Mozda mogu malo da ti pomognem i olaksam i razbistrim situaciju, zbog koje ti je receno da Carnival nije couple friendly, iako vidim da si pojeo bananu, ali svejedno mozda vidis odgovor.
Prvo zelio bih da kazem da je Prince jako korektna osoba, i da mi je najvise pomogao nakon mog prvog posta na ovom forumu prije 2 mjeseca, kad sam bio u potpuno istoj situaciji.
Tada su mi iz EP-a, odnosno konkretno gosp. A.A. koji radi za EP, rekao da ne ocekujemo ja i zarucnica, buduca supruga, isti brod, i da je vrlo moguce da se nadjemo na odvojenim, IAKO apliciramo na istu poziciju, a ta pozicija je assistant waiter - najobilnija.
Mene su cak "odhebali" nakon sto sam ja insistirao na tome da Carnival jeste couple friendly, pa su rekli da ne zele vise da suradjuju sa mnom, ali sam bio uporan, pa sam na kraju rekao da nije nikakav problem ako idemo odvojeno. Pa smo onda nastavili suradnju. Oni su meni kazali da pojam "couple friendly" shvataju kao to da kompanija Carnival odobrava zaljubljivanje na brodu, stvaranje vezica itd., a ja sam odmah znao da je to nevjerovatna glupost.
Zatim sam nazvao direktno sinisu i trazio od njega da AKO sve prodjemo, da nas on posalje kao couple, couple ID ili sta vec.
Nakon toga vise nisam pominjao nista u vezi toga, povadili smo sve papire, poslali, prije par dana bili na razgovoru i odradjivanju Marlins testa, oboje smo imali po 90+ bodova, bili jako efikasni, i dobili pohvalu da smo odlicne osobe i da nam je engleski + po jos jedan jezik odlican.
Nakon sto prodjemo, a nadam se da hocemo, glavni razgovor, prodjemo ljekarski i sve ostalo, siguran sam da agenti nece reci, da Carnival nije couple friendly, vec ce vas sa zadovoljstvom predloziti kao par i potruditi se da vas tako posalju, jer oni imaju procenat od vas.
A ovako ako vi jos nista niste uradili, a vec imate jedan takav uslov i samo tako zelite da idete, onda ide ona "ima takvih na stotine", jer ko njima garantuje da cete vi proci i da cete uraditi sve korektno, mozda samo jedno prodje, pa onda odustane, a oni ulozili trud koji jesu. Posebno ako vam engleski nije dobar.

Long story short - agencija je ta koja ne voli ljude koji od prvog dana, bez da su ista pokazali, imaju odredjene uslove i mora da bude tako ili nikako. Jasno mi je gosp. Sinisa rekao - pokazi se, prodjite glavni i onda cemo bez problema da pricamo.

I jos nesto, kada sam kontaktirao Kouzon, oni su rekli da 100% mogu da nas posalju na isti brod, sto znaci da su imali drugaciji pristup. Pa eto, pokusaj i tamo.

Nadam se da sam bio od pomoci, pozz.

Offline The D

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
CCL je veoma couple friendly, agent ti je to rekao verovatno da ne bi snosio odgovornost ako vas ne posalju na isti brod. Takodje, kad prodjes intervju vlasnik EP-a ce ti to sve na tenane objasniti..........
“Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw
off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.”
― H. Jackson Brown Jr.