Author Topic: Poslovi o kojima se malo piše  (Read 6335 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Slobo

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
  • Zdra'o
    • View Profile
Poslovi o kojima se malo piše
« on: 29/June/2013 »
Ima li neko da je radio kao store keeper ili provision store keeper?Neka piše ovdje o svemu vezano za tu poziciju,hitno!

Offline Brane86

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 67
    • View Profile
Re: Poslovi o kojima se malo piše
« Reply #1 on: 29/June/2013 »
Meni sutra pocinje trening u Safe Cruise ali ja idem na poziciju Assistant Provision Master sada neznam da li su to slicne ili mozda i iste pozicije pronadji moje postove pa mozes nesto vise procitati posto su mi pomogli ljudi ovde sa foruma sa svojim odgovorima a negde sam postavio i pitanja koja su mi bila na preliminarnom.

Offline Slobo

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
  • Zdra'o
    • View Profile
Re: Poslovi o kojima se malo piše
« Reply #2 on: 29/June/2013 »
Ma ok je to,mene konkretno interesuje da li je iko bio na toj poziciji,je li neko radio na brodu to,da mi opise sta se radi,je li tesko,itd?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Poslovi o kojima se malo piše
« Reply #3 on: 30/June/2013 »
...,je li tesko,itd?

Ovisi o tome kakva je tvoja definicija riječi "teško".
Po nekom mojem viđenju, nijedan posao na brodu nije "težak", pa čak ni posao 'garbage handler'.
Naravno, što je čovjek .. kako da kažem .. psihički nestabilniji, to su poslovi na brodu, kao i na kopnu, sve teži i teži.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Slobo

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
  • Zdra'o
    • View Profile
Re: Poslovi o kojima se malo piše
« Reply #4 on: 30/June/2013 »
Mislio sam da mi neko iz prve ruke kaze kako je taj posao raditi,jer imam malih problema sa ledjima,znam da je skladiste i sve,a i radio sam u skladistu.Samo me zanima konkretno neko da mi kaze ako je bio na toj poziciji,pa da procijenim da li da idem ili ne,jer sam ovamo ostavio ledja,pa kontam vrijedi li ici,i tako.Da ne smaram,samo konkretno ako ima neko ko je radio na brodu kao skladistar,ostalima hvala na pomoci,valjda.

P.S
vec sam dobio tu poziciju,tj.storekeeper,zato i pitam...

Offline Dabor

  • Registered
  • *
  • Posts: 73
    • View Profile
Re: Poslovi o kojima se malo piše
« Reply #5 on: 01/July/2013 »
Mislio sam da mi neko iz prve ruke kaze kako je taj posao raditi,jer imam malih problema sa ledjima
Evo ovako najvise posala ima na embarkation day  tada stize brdo potrebstinakako za restoran tako I za housekeeping nemas ti skoro nista preterano fizcki da radis samo usmeravas gde ko, koju kutiju da stavi uglavnom to rade utility tako da ako ti je call of port Miami nema sanese da izadjes ili je jeako tesko a sdruge strane uglavnom imas dvokratno radon vreme 5 sati pre podne i 5 sati poslepodnevna smena uglavnom u portovim ne radis tako da i pozicija nijepreterano teska kao ni novac koji se za istu dobija pa sretno i uzivaj. :clapping:

Offline Slobo

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
  • Zdra'o
    • View Profile
Re: Poslovi o kojima se malo piše
« Reply #6 on: 01/July/2013 »
Svaka cast drug,mnogo si mi pomogao,jos samo da te pitam kolika je plata,al iskreno,meni su ovi u agenciji rekli da je nesto preko 1000 USD,sad je li to tacno ili zavisi od kompanije,ne znam. :uzdravlje:

Jos ako je neko imao intervju za tu poziciju,tj.store keeper,neka pise slobodno,sta su pitali,i sve sto bi mi moglo pomoci prije glavnog intervjua.

Offline Slobo

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
  • Zdra'o
    • View Profile
Re: Poslovi o kojima se malo piše
« Reply #7 on: 17/July/2013 »
Pisite... -()-

Offline goran

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Poslovi o kojima se malo piše
« Reply #8 on: 27/January/2014 »
Kruzera musica
 kompanije msc . znaci posao stripera na zadnje dve ture i to 08 i 15  februara .nudi vam se po nastupu
200 euro sto je 2800 u totalu za 14 dana
Jel neko cuo da ima ovo negdje na brodu,lik me uvjerava da ima posla za stripere da se radi od 01 do 04 gosce mozes voditi u kabinu i napolje..bla bla bla...
pare uzimati...Ovo ono on je 60 god star,kao da idem u solun pa za italiju pa odande sjedam i avionom za s.domingo...sve placeno,samo ja kad stignem u tursku placam 90 eura za neki passo spanska viza ili sta vec sto mi see udari u pasos da mogu van sa broda!?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Poslovi o kojima se malo piše
« Reply #9 on: 27/January/2014 »
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline goran

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Poslovi o kojima se malo piše
« Reply #10 on: 27/January/2014 »
Kruzer Musica
 kompanije msc a posao Dencer ili Striper
Cak mi je i slike poslao,nisam cuo da ovako nesto postoji pa me interesuje da nije neka prevara,
On mi odgovorio da nema nista od toga sto ja krenem na put i udarim tu passo,koji placam a kao kad dodjem na aerodrom u milano dobicu novce nazad za putne troskove i kartu avionsku moj je trosak samo taj passo...ostalo se sve refundira..bla bla...on je kao u turskoj i zove sa tog nekog broja a nema skypa..ni vibera..?
Ima ko da radi na MSC kompaniju brod Musica