Author Topic: Kolika je trenutno plata FS-a?  (Read 2513 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline cobivr

  • Registered
  • *
  • Posts: 158
    • View Profile
Kolika je trenutno plata FS-a?
« on: 25/June/2013 »
Mene licno jos zanima kome floor supervisor neposredno podnosi izvestaj  Asst. Hskp. Mgr ili Hskp.Mgr to jest ko vrsi njihovu kontrolu?
Kao i kolika je trenutno plata FS-a da li ima nekih promena u vezi s`tim? Hvala.  oT
"Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš."

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Kolika je trenutno plata FS-a?
« Reply #1 on: 25/June/2013 »
Hahahah legionnaire je postao dezurni spijun ! :)

Bez njega tamo na Paradise-u nista ne prolazi  :rofl:

The D super informacije  :uzdravlje: ja idem na drugi college, ali ovakve informacije su za svakoga dobrodosle :) i mislim da je bolje da se obuzdate alkohola tokom celog college-a, evo sad je jedan momak pred sam kraj zabrljao  :deda:

Nisam bas 100% sigurna, ali mislim da su FS smanjili platu (zato sto ce sada i vama placati karte), a P&D supervizorima je ostala ista (non-tipping  pozicija).
Though she be but little, she is fierce!

Offline The D

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Kolika je trenutno plata FS-a?
« Reply #2 on: 25/June/2013 »
podnosi Asst. Mgr-u koji je zaduzen za fs  i srs.
Plata je cini mi se 1400$ pre je bila 1458$ ali sad carnival placa kartu fs a pre nije tako da po meni ovo je mnogo bolja opcija...jedna od retkih pozicija koja je tim novim sistemom gde kompanija svima placa kartu dobila a ne izgubila.
“Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw
off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.”
― H. Jackson Brown Jr.

Offline Lopsis

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
Kolika je trenutno plata FS-a?
« Reply #3 on: 30/June/2013 »
Da sklonimo nagadjanja.. plata je koji dolar manje od 1300 I placaju nam kartu... direktini supervisor je 2 bar... ili direktno senior ako na brodu nema 2 bar...testovi na kolezu.. smiurija... dan prije daju ti I pitanja I odgovore koja ce biti na testu.. dva klika u glavi I to polazes..takodje ima I praktici gdje skoro 2 sedice ides u sekciju sa SRS praviti krevete I kupatila.. ako bas ne zabrljas I to prolazis lako... kao sto D kaze koledz nema velike veze sa poslom to su samo osnove, pravi se posao nauci na finalnom brodu... sa SRS mora se biti fin ali I cvrs.. jer svi oni znaju da se igaju imogu vam pomoci I mogu vam naci belaja.. oprezno I sirom oci otvorene... FS trennutnoo fali... kao I cijelog housekeeping.. zbog ovih novih brodova koji su povukli puno ljudi.. Inspiration trenutno radi sa 5 minus radnika I samo 2 FS plus jedan management trainee sto je stand by kao FS.. velike su sanse slijedeci ko prodje koledz da ce zavrsiti ovdje jer I ovaj drugi FS samnom ide za 20 dana... tako da nam trebaju 2 FS.a...
Posao je tezak onoliko koliko vam je tezak management.. trenutno na Insirationu je mr Clayton chief, tako da je super.. svi koji su radili u housekeeping znaju ovog ljudinu.. a za mjesec vraca se Sammy Duncan.. koji takodje poznat, al na jedan drugi nacin.. uglavnom ako ko nas uleti ovdje bujrum :)
Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

Offline cobivr

  • Registered
  • *
  • Posts: 158
    • View Profile
Kolika je trenutno plata FS-a?
« Reply #4 on: 30/June/2013 »
Da sklonimo nagadjanja.. plata je koji dolar manje od 1300 I placaju nam kartu... direktini supervisor je 2 bar... ili direktno senior ako na brodu nema 2 bar...testovi na kolezu.. smiurija... dan prije daju ti I pitanja I odgovore koja ce biti na testu.. dva klika u glavi I to polazes..takodje ima I praktici gdje skoro 2 sedice ides u sekciju sa SRS praviti krevete I kupatila.. ako bas ne zabrljas I to prolazis lako... kao sto D kaze koledz nema velike veze sa poslom to su samo osnove, pravi se posao nauci na finalnom brodu... sa SRS mora se biti fin ali I cvrs.. jer svi oni znaju da se igaju imogu vam pomoci I mogu vam naci belaja.. oprezno I sirom oci otvorene... FS trennutnoo fali... kao I cijelog housekeeping.. zbog ovih novih brodova koji su povukli puno ljudi.. Inspiration trenutno radi sa 5 minus radnika I samo 2 FS plus jedan management trainee sto je stand by kao FS.. velike su sanse slijedeci ko prodje koledz da ce zavrsiti ovdje jer I ovaj drugi FS samnom ide za 20 dana... tako da nam trebaju 2 FS.a...
Posao je tezak onoliko koliko vam je tezak management.. trenutno na Insirationu je mr Clayton chief, tako da je super.. svi koji su radili u housekeeping znaju ovog ljudinu.. a za mjesec vraca se Sammy Duncan.. koji takodje poznat, al na jedan drugi nacin.. uglavnom ako ko nas uleti ovdje bujrum :)


Pa nije ni cudo da imaju manjak osoblja u housekeeping-u kad su im plate manje nego kod drugih kompanije i to dosta manje. Ja imam druga koji radi za Princes Cruises i kaze da je kod njih FS plata 2-3 hiljade dolara na Royalu od 2300 pa navise. Kolika je onda plata P&D Supervisora njima je i pre bila cini mi se oko 1300$?
"Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš."

Offline The D

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Re: Kolika je trenutno plata FS-a?
« Reply #5 on: 30/June/2013 »
na svakom brodu uvijek fali ljudi u svim dept....hskp u prosjeku bar jedan od fs i jedan iz mgmt-a fali, plate p&d su prije bile nekima 1200 nekima 1300 zavisno odakle dolazis i ko je radio intervju sa tobom ...ako je to bio neko ko nije hskp plata je 1200 ako je neko iz hskp plata je oko 1300.
Clayton je car ...dady :)      Dunkan-a ne znam osim iz price a sve price su bile lose tako da sretno ;)
takodje napomenuo bih da fs cesto dobijaju tips od srs-a (mala kompenzacija da progledas kroz prste ili okrenes glavu na drugu stranu..zavisi od tebe hoces li je uzeti ili ne...ja znam fs koji su po kruzu uzimali 150$ od srs-a plus su znali dobiti nesto od gostiju tako da su mjesecno mogli da izguraju bez problema na 2000$ ) to su neke stvari o kojima se ne prica puno na brodu  no;;; razlog je mac sa dve ostrice, ako je tvoj nadredjeni u inspekciji i skonta sta radis recimo uzimas kesh od srs-a moze da te zeza, naravno ako posao nije ok....ako je sve ok a ti uzimas kesh onda i njih boli uvo
“Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw
off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.”
― H. Jackson Brown Jr.

Offline Lopsis

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: Kolika je trenutno plata FS-a?
« Reply #6 on: 04/July/2013 »
na svakom brodu uvijek fali ljudi u svim dept....hskp u prosjeku bar jedan od fs i jedan iz mgmt-a fali, plate p&d su prije bile nekima 1200 nekima 1300 zavisno odakle dolazis i ko je radio intervju sa tobom ...ako je to bio neko ko nije hskp plata je 1200 ako je neko iz hskp plata je oko 1300.
Clayton je car ...dady :)      Dunkan-a ne znam osim iz price a sve price su bile lose tako da sretno ;)
takodje napomenuo bih da fs cesto dobijaju tips od srs-a (mala kompenzacija da progledas kroz prste ili okrenes glavu na drugu stranu..zavisi od tebe hoces li je uzeti ili ne...ja znam fs koji su po kruzu uzimali 150$ od srs-a plus su znali dobiti nesto od gostiju tako da su mjesecno mogli da izguraju bez problema na 2000$ ) to su neke stvari o kojima se ne prica puno na brodu  no;;; razlog je mac sa dve ostrice, ako je tvoj nadredjeni u inspekciji i skonta sta radis recimo uzimas kesh od srs-a moze da te zeza, naravno ako posao nije ok....ako je sve ok a ti uzimas kesh onda i njih boli uvo
Ma dobro to je mozda da puste spidere u sekcije.. al ovdje je 3-4 dana krz tako da treba malo biti I realan...jos brod je '96 godiste.. gadna kombinacija... ja samo drzim do cistoce I complainta.. ako je to ok onda mozemo da radimo.. a ako ne.. znas I sam.. banana meni... banana tebi.. :D   a Clayton je ljuda kakve nema na daleko.. nama je dosao samo jer pripremamo za dry dock u novembru... a znas da je on kralj za te stvari... a bio nam je I Arlie Brooks dvije sedmice acting mng.. hehe.. I njega bi trebalo da znas... I da pretpostavis kakve su to bile 2 sedmice...
Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk