Author Topic: Hrvati, sre?no u EU  (Read 5847 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline VilimZgb

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: Hrvati, sre?no u EU
« Reply #15 on: 04/July/2013 »
Pa dobro, proći će i to.  :) 

hoće, ali ja mislim da je 70% ljudi koji su glasali za EU, mislili kako će odma svi u dojčland pohrlit radit...a mi na kraju dobili kajlu od svih i opet nemamo ništa
odoh na brod što prije, da se ne živciram kolko smo glupi
Oprostite...Žurim!!!

Offline KwonDarko

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile


Offline Moon

  • Registered
  • *
  • Posts: 110
    • View Profile
Re: Hrvati, sre?no u EU
« Reply #18 on: 04/July/2013 »
hoće, ali ja mislim da je 70% ljudi koji su glasali za EU, mislili kako će odma svi u dojčland pohrlit radit...a mi na kraju dobili kajlu od svih i opet nemamo ništa
odoh na brod što prije, da se ne živciram kolko smo glupi

Ne preteruj bre, kako niste znali? Videli ste iskustva drugih članica iz istočne Evrope. Toliko i mi ovde znamo. Čini mi se, da ako je u pitanju 2-3 godine, da ste dobro prošli. Zašto bi bili glupi? Ciljeve ste ostvarili. To je razlog da budete zadovoljni i srećni i sa puno šanse da materijalno napredujete.

http://www.pobjeda.me/2013/07/04/hrvatska-prvostepena-presuda-u-korist-gradana-protiv-banaka/





Offline KwonDarko

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Re: Hrvati, sre?no u EU
« Reply #19 on: 04/July/2013 »
Iskreno, mislim da je ovo pozitivna stvar za hrvate, ali samo za hrvate, ne i za Hrvatsku. Svaki hrvat valjda kasnije kada im odobre moce da rade bilo gdje u evropi i to je dobro za obicnog gradjana Hrvatske, ali za Hrvatsku nece biti najbolje, jer mnoge drzave su pale, ne znam zasto bi Hrvatska opstala.

Mislim da je ovo bolje  :waiting:

http://www.njuz.net/foto-njuz-gradani-na-uscu-cekaju-datum/

Rođače, o vama   -()-


:D :D


Offline VilimZgb

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: Hrvati, sre?no u EU
« Reply #20 on: 04/July/2013 »
Ne preteruj bre, kako niste znali? Videli ste iskustva drugih članica iz istočne Evrope. Toliko i mi ovde znamo. Čini mi se, da ako je u pitanju 2-3 godine, da ste dobro prošli. Zašto bi bili glupi? Ciljeve ste ostvarili. To je razlog da budete zadovoljni i srećni i sa puno šanse da materijalno napredujete.

http://www.pobjeda.me/2013/07/04/hrvatska-prvostepena-presuda-u-korist-gradana-protiv-banaka/






da su ljudi bili dovoljno informirani nebi se desilo to da bi na referendumu prošlo ulazak u EU...mediji su puštali u program samo ono što su smjeli,a ovaj ostatak, lošiji po hrvatsku su samo 2 portala koliko ja znam puštala u obliku članaka...a svi ostali, televizije i radio su dakako puštali samo ono što su smjeli puštat jer je naše novinarstvo pod politikom, al vjerujem da to nije samo tako kod nas


edit: neznam di je sreća ako se sva imovina rasproda, već se počela...bilo bi super kad bi stranci kupili nešto pa da to opstane, ali oprat će samo novce i to je to...zaposlit jeftinu radnu snagu sa istoka (radit će za 3 puta manje novce nego hrvati), a naši ljudi će na ulicu ili će bit prisiljeni i oni za te pare radit...svugdje je tako, izuzev njemačke, gdje evo čitam da je prosjek plaće oko 2500E, ali su i standardi veći ali ih ima i 82 milijuna, a možda i još neke države, toliko nisam jako informiran
Oprostite...Žurim!!!

Offline Moon

  • Registered
  • *
  • Posts: 110
    • View Profile
Re: Hrvati, sre?no u EU
« Reply #21 on: 04/July/2013 »

VilimZgb
Quote
neznam di je sreća ako se sva imovina rasproda, već se počela...bilo bi super kad bi stranci kupili nešto pa da to opstane, ali oprat će samo novce i to je to...zaposlit jeftinu radnu snagu sa istoka (radit će za 3 puta manje novce nego hrvati), a naši ljudi će na ulicu ili će bit prisiljeni i oni za te pare radit..

Pa onda, kako kaže čovek

I treba nam sreće...svaki sustav ili zajednica sa drugim državama u koje smo ušli,brzo smo rasformirali   :party:
Što mislite koliko će nam trebat za ovaj???? Hahahhahahahha





Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Hrvati, sre?no u EU
« Reply #22 on: 05/July/2013 »
mogu, ali države tipa njemačke, austrije, velike britanije, francuske i ovih "jačih" država su zatvorile vrata na 3-5 godina

dakle..mozemo ici raditi u Rumuniju recimo... JUPI....
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline ajvonn

  • Registered
  • *
  • Posts: 226
    • View Profile
Re: Hrvati, sre?no u EU
« Reply #23 on: 05/July/2013 »
Sto da ne, parica je parica ma gde bila. A nije samo RO, tu su i Ograničenja neće uvesti Portugal, Poljska, Švedska, R.., Mađarska, Irska, Slovačka, Češka, Danska, Finska, Estonija, Litvanija i Letonija. Negde proteklih godina sam cuo da su u Poljskoj plate kod odredjenih sektora bile skocile jer "mali broj" onih koji su ostali kod kuce nisu hteli da rade za sicu. Tako da ta fina "ucena" i nije losa.