Author Topic: U toku dana mi je stigao SLEDECI mail ... poslao izvesni Miroslav Aleksic  (Read 23884 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CaptainCrash

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Prijavio sam se preko sajta za posao na naftnim platformama.
U toku dana mi je stigao SLEDECI mail...


POSTOVANI G-DINE .................,
DRAGO NAM JE STO STE SE PRIJAVILI NA NAS OGLAS.
ZA POCETAK CU VAM NAPISATI NEKOLIKO OSNOVNIH INFORMACIJA.
REC JE O AMERICKOJ FIRMI,KOJU MI ZASTUPAMO,ZA PROSTORE EX JY.
NAFTNE PLATFORME SE NALAZE U PERSIJSKOM ZALIVU,SAUDISKA ARABIJA.
RADI SE PO PRINCIPU - 28 DANA WORK - 28 DANA HOME..
FIRMA PLACA POVRATNU KARTU NA RELACIJI  BG-FRANKFURT-DAMMAM..BORAVKE U HOTELIMA..STRUCNE KURSEVE USAVRSAVANJA..DOK STE NA PLATFORMI NEMATE NIKAKVIH TROSKOVA.
POTREBNI SU RADNICI SVIH PROFILA - POCEV OD CISTACA (SPREMACA) PREKO FIZICKIH RADNIKA , KUVARA , ELEKTRICARA , BRAVARA , FARBARA ,VARIOCA , MASINSKIH  GRADJEVINSKIH I ELEKTRO INZENJERA , EKONOMISTA , KOMERCIJALISTA...SVI PROFILI SU ZASTUPLJENI - PLATFORMA JE JEDAN GRAD U MALOM..ZARADA JE OD 2.000 DO 5.000 EU ZA MESEC ( DO 9.000 USD)
SVI KOJI DOBIJU POZITIVAN ODGOVOR , PRAVE UGOVOR O POSREDOVANJU SA NASOM AGENCIJOM , STO PODRAZUMEVA 10 % OD VASIH PRIMANJA U SLEDECIH 6 MESECI - NISTA SE NE PLACA UNAPRED..!!
IZUZETAK SU TROSKOVI KOJE IMA NASA AGENCIJA ( SLANJE DHL-a KOMPANIJI I OBRADA VASE DOKUMENTACIJE ) , KOJE PLACATE 1000 DINARA ODMAH - NEPOVRATNO - SALJETE PREPORUCENO NA ADRESU NASE FIRME ,ZAJEDNO SA KOPIJOM VASE DOKUMENTACIJE (CV) , CIME UJEDNO KONKURISETE ZA ODREDJENO RADNO MESTO...
POZNAVANJE ENGLESKOG JEZIKA (OSNOVE) I VAZECA PUTNA ISPRAVA SE PODRAZUMEVA..
ROK ZA DOBIJANJE ODGOVORA JE 15 DO 20 DANA OD OBRADE DOKUMENTACIJE,TJS, OD PRIJEMA NOVCA ZA TO.


"DOBIT-GL"
27.MART 29
11000 BEOGRAD


To je poslao izvesni Miroslav Aleksic,ja sam zvao informacije da proverim da li postoji ta agencija,ona ne postoji ali na toj adresi kazu da je KANCELARIJA nekog coveka koji nije Miroslav Aleksiv.Sve je to super samo me buni rih 1000din sto treba da ima posaljem u pismu sa dokumentima.Da li je neko imao iskustva sa ovim i da li je ovo prevara,da mi izvuku tih 1000din???
Vidim da je konkurisalo 117 kandidata,e sad 1000din nije mnogo ali bar 50 nas nek posalje po 1000din,eto njima lepih parica.
Da li da se usudim ili da batalim ovo?
Molim za pomoc pa ako neko moze da i proveri ko je iz BG-a sta je zapravo na toj adresi tj.. kakva je kancelarioja u pitanju.
Unapred hvala... ""]] ""]]

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: naftna platforma-da li je prevara?
« Reply #1 on: 20/May/2009 »
Quote

ZARADA JE OD 2.000 DO 5.000 EU ZA MESEC ( DO 9.000 USD)


 oT  oT  oT

Ja se kladim u $100 da ce ti uzeti novac i reci da nisi zadovoljio.

... pazi NEPOVRATNO ... to je da se mozes slikati na sudu jer su ti rekli za cega ce ti uzeti pare i da ti ih nece vratiti.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline loloos

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: naftna platforma-da li je prevara?
« Reply #2 on: 20/May/2009 »
slažem se sa shefom.ja sam u hr to provjerio bio je jedan lolo u rijeci koji je tako valjao ljude.ne nasjedaj na to svi koji te traže unaprijed lovu to otpiši
nisam nikada u životu pogriješio!                                                                                  samo sam našao preko 1 000 000 načina kako neke stvari ne treba činiti!

Offline CaptainCrash

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: naftna platforma-da li je prevara?
« Reply #3 on: 20/May/2009 »
hvala vam ljudi,ja sam isto 100 posto bio siguran da je prevara...ali reko da proverim...

Offline CaptainCrash

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: naftna platforma-da li je prevara?
« Reply #4 on: 21/May/2009 »
Evo sta su mi odgovorili sa SAJTA gde sam nasao oglas,pisao sam im i evo odgovora...




Postovani/a,


Politika naseg sajta je da ne oglasavamo poslodavce dok nam ne dostave popunjenu Deklaraciju o oglasavanju, koju su po zakonu duzni da dostvae svakom oglasivacu.
Poslodavac kojeg spominjete nam je dostavio uredno popunjenu deklaraciju, te nam dokazao registraciju svoje firme u Privrednoj komori Srbije.


Servis klijenata
kontakt@bestjobs.rs
www.bestjobs.rs



Znaci li to i dalje da je prevara ili....?????

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
CALEDONIAN OFFSHORE
« Reply #5 on: 21/May/2009 »
Captain nikako to, NE kad im ti posaljes tih 1000 din oni ti kao posalju najverovatnije FAKE  broshuru od CALEDONIAN OFFSHORE  a to znaci SCAMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM (PREVARA)  ZNACI NE!!!!!!!!

.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: naftna platforma-da li je prevara?
« Reply #6 on: 21/May/2009 »
Hajde neka ima registriranu firmu u Privrednoj komori Srbije.
Sta to tebi znaci?
Znaci da ce ti firma koja je registrirana u Privrednoj komori Srbije uzeti 1000 dinara, da bi ti konkurirao za poziciju.
A fora o 10% uzimanja sa tvoje place je profinjeni mamac, jedan drazestan detalj.
Kao - svi znamo da zivot nije fer, pa cemo ti uzimati 10% place.
Kao - mi smo lopovi, pa nam mozes vjerovati.
10% od $9.000 ti nije problem, ne?

 :rofl:  oT  no;;;
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Walther

  • Registered
  • *
  • Posts: 80
    • View Profile
Odg: naftna platforma-da li je prevara?
« Reply #7 on: 31/August/2009 »
U Srbiji je ovo bila jedna od glavnih prevara za uzimanje novca pre jedno 10-15 godina, prosto ne verujem da jos neko moze i da posumnja da ovo nije prevara... Nijedna ozbiljna kompanija tj. kompanija koja nudi toliku platu nece traziti potencijalnim radnicima novac unapred za bilo sta! I sigurno nemaju zastupnicku agenciju na balkanu