Author Topic: PREVOZ NA INTERVJU ILI MEDICAL - organizovano  (Read 1572 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tsunami1984

  • Registered
  • *
  • Posts: 302
  • BANNED
    • View Profile
Pozdrav svima :)

Evo samo da vam ovde saopstim i da svi  vide i znaju da sam ja voljan da organizujem prevoz za BG - ZG ili gdje god da trebate da idete bio intervju, trening ili apiciranje za vizu.
Naravno troskovi ce da se smanje kad vas ide vise, znaci ja sam voljan da  vozim mojim autom  znaci ja mogu da povezem 3 osobe + 4ta osoba sam ja vozac.

Tako da i kad se troskovi podjele na 3 , super izadje.
Takodje sam u vecini gradova u BIH vec nasao smjestaje koji so dosta povoljni pa mislim da bi ovako bilo najbolje da se ide grupno , naravno i najpovoljnije.
Takodje sam vec isao nekoliko puta u BG u agenciju Safe Cruise, isao sam na NBG u medicinu rada na ljekarski, u Sarajevu sam takodje vec bio automobilom, kod smjestaja a i kod ambsade USA.
Zagrebom sam se vozio, ne znam ga bas najbolje ali GPS je tu pa se moze snaci :)

Tako da kad god planirate da idete , javite mi se slobodno pa cemo da se dogovorimo..
Ja sam smjesten u Banja Luci pa eto, vecina vas iz RS je u sustini oko Banja Luke, pa dogovorimo se lako :)

To bi takodje bio moj doprinos pomoci svih vas koji zelite da prodjete ono sto smo mi neki vec prosli , da dobijete posao na brodu i da onda ocjenite  dal je to bilo za vasa :)

pozdravlja vas TSUNAMI   :banana: