Author Topic: Tri puta odlozili ukrcavanje!  (Read 4929 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline cuburac

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Tri puta odlozili ukrcavanje!
« on: 20/May/2009 »
Nov sam na forumu pa ne znam da li sam na pravom mestu ali imam iskustvo koje bih da podelim sa ljudima.
Prvo dobio sam popsao na Princesu jos u decemru 2008. za Bar Steward-a.
Obavio sam SVE znaci viza je u pasosu!
E sad nastaje problem.
Od decembra do sada sam imao vec tri zakazana datuma za ukrcavanje,i tri puta su mi odlozili put   :nono:
Od agencije preko koje sam se prijavio ne dobijam nikakvo racionalno objasnjenje sem da oni daju sve od sebe .
Ne znam sta je u pitanju, ako neko zna ili je imao slicno iskustvo molim neka mi odgovori.
Hvala unapred!

Offline nichana

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Tri puta odlozili ukrcavanje!
« Reply #1 on: 20/May/2009 »
 kao prvo pozdravljam te hrabri covjece!!!
trebalo je sva ta otkazivanja podnijet stojeci i jos uvjek imat zelje za ici.SVAKA TI CAST. ja sam se bas ovdje jucer il vec koji dan zalila kako mi je proslo vise od mjesec dana a poziv jos nisam dobila,tako da tebi zaista malo toga mogu reci osim da NE ODUSTAJES ,ako si progurao sve ove mjesece i prosao vlastitu kalvariju te pripreme za odlazak te otkazivanje istih...ne mogu ni zamislit kroz sto si sve prosao...evo zelim ti da cim prije dobijes pravi poziv i da dodjes do svog broda...ono sto mi jedino pada na pamet kao mogucnost tih otkazivanja jest svjetska kriza koja se vjerojatno osjeca i u cruise kompanijama...odi vidi topic :koliko treba cekati od intervjua do poziva na ukrcaj ...mozda ti se jos sto razjasni ,meni je sad puno jasnije zasto je sve tako kako jest...

Offline cuburac

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Tri puta odlozili ukrcavanje!
« Reply #2 on: 21/May/2009 »
Hvala ti na podrsci!
Ne znam dali je kriza u pitanju, ali za moje zivce uopste nije dobro oT
Eto neka se utese barem ljudi koji cekaju kad procitaju moj primer posto sam verovato jedinstven!
Nemoj da si nestrpljiva kad se iznerviras samo procitaj moju pricu.



Offline gogi 77

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Tri puta odlozili ukrcavanje!
« Reply #3 on: 21/August/2012 »
cao    ljudi    ima li  iko da ceka  famozni   ,septembar     za pred  intervju   .gospodja jasna     mi je rekla da cekam septembar  jer ona    nista nezna   sam oda ce biti in  hotel saraj   .e sad intresuje me   sta je to jel  to pocetak mog  puta   odlaska na brod   cekam samo mjesec da pocnem nesto raditi  .predo sam  cv    english    and coppy of  passport  .ako ima neko   da jos ceka i    pila zivce     kao ja    nek se javi molim  septembar 2012 je u pitanju .kontao sam   aplicirati  za ass  waiter   jer  kolko sam cuo  ta pozicija se najbrze ispali na brod   .ima te li  iskustva sa jasnom ljucom     .pisite sarajlije     thank s  a lot

Offline Mala_Sirena

  • Registered
  • *
  • Posts: 159
  • Primorka :)
    • View Profile
Re: Tri puta odlozili ukrcavanje!
« Reply #4 on: 21/August/2012 »
 :pad: gogi, ti si nam primjer svima da ima nade za sve na ovom mjestu zvanom svijet...  :pop1:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Tri puta odlozili ukrcavanje!
« Reply #5 on: 21/August/2012 »
That's it Mr. Anderson.
Promašena teme, ničim izazvani razmaci između riječi, nejasan kraj i početak još nejasnije rečenice ...


What good is forum if you are ... unable to speak?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline leptirica_26

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
  • Company: Carnival,Seabourn,Crystal,Oceania,G&P
  • Job Title: Stewardess
Re: Tri puta odlozili ukrcavanje!
« Reply #6 on: 21/August/2012 »

Prvo dobio sam popsao na Princesu jos u decemru 2008. za Bar Steward-a.


Svaka čast na tolikoj strpljivosti , mogu pretpostavit koliko te je to sve skupa koštalo živaca  :nono: