Author Topic: Željko Malnar  (Read 2547 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Moon

  • Registered
  • *
  • Posts: 110
    • View Profile

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Željko Malnar
« Reply #1 on: 10/July/2013 »
RIP

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Mezzomarinero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 373
  • Smile is the best drug
    • View Profile
Re: Željko Malnar
« Reply #2 on: 10/July/2013 »
Šefe,dobre su mu bile emisije .
A more se ljuljaljo,ljuljalo ......

Offline Moon

  • Registered
  • *
  • Posts: 110
    • View Profile
Re: Željko Malnar
« Reply #3 on: 11/July/2013 »
Mlađi ne znaju ko je bio Željko, ja nisam pratila zadnjih godina njegov rad, mislim na emisiju, nije mi bila dostupna.

Ovde ima njegova kratka biografija.

http://blog.b92.net/text/835/NOCNA-MORA-Zeljka-Malnara---poslednji-kutak-slobode/


Offline Blade91

  • Registered
  • *
  • Posts: 232
    • View Profile
Re: Željko Malnar
« Reply #4 on: 14/July/2013 »
Zeljko je bio takav car... Tolko sam se nasmijao uz tu Nocnu moru da to nije bilo za vjerovati :D
R.I.P Zeljko care!

Offline Moon

  • Registered
  • *
  • Posts: 110
    • View Profile
Re: Željko Malnar
« Reply #5 on: 14/July/2013 »
Željko je jedan od onih koji podsećaju da smo mi obični ljudi u većini. I ne mogu da se ne zapitam, kako nam onda kroji kapu manjina?


Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Željko Malnar
« Reply #6 on: 14/July/2013 »
Željko je jedan od onih koji podsećaju da smo mi obični ljudi u većini. I ne mogu da se ne zapitam, kako nam onda kroji kapu manjina?

Česta njegova kritika je provlačila tezu da smo svi k****ni jer smo mi izabrali tu manjinu da nas zastupa.
Nisu se ove zvijezde u saboru sam izabrali.
I zato se slažem sa njim da smo svi k****ni jer smo svojim glasovima izabrali te lopove.
Čak i oni koji nisu glasali se ne mogu izvući, jer i ne-glasanje i neizlazak na izbore su isto svjesna odluka koja je utjecala na to da imamo onakve zvijezde u saboru.

Pipl mast trast as!
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Moon

  • Registered
  • *
  • Posts: 110
    • View Profile
Re: Željko Malnar
« Reply #7 on: 14/July/2013 »
Šta reći  :pad:

Koliko puta smo čuli, koliko puta smo ponovili
da smo svi k****ni
da smo svi glupi i nesposobni
da smo svi lenji
da smo primitivni
da smo loši, zli

što je čisto S P I N O V A N J E

Blog je mali da iznesem dovoljno primera i argumenata da smo dobri, vredni, inteligentni, talentovani...

Najlakše mi je da počnem o lenjosti-vrednoći. Kao, nije se ništa radilo!!? A ko je sve (stanove, kuće, fabrike, puteve, hotele... i ovo što su jeftino kupili) izgradio? Dobra vila čarobnim štapićem i patuljci? Jedan njihov argument je, kako su ljudi išli na lažno bolovanje. Da, bilo je i toga, bolovanje pa na plac, u baštu (lenjost  no;;; ). Tako se čuvalo selo, poljoprivreda, imali smo svi dovoljno zdravo i ukusno voće, povrće, meso, mleko i sve drugo.

I to nije smetalo, da se na primer u Goši, proizvode mali kućni aparati (fen za kosu, inhalator, pegla, sušač za ruke, mikser, toster...), na koje se samo stavi značka gorenje ili neka druga. (Goša je bila ogromna firma, bavili se od sve vrste građevine - pa i na pr. prva solarna kuća; naukom - robot Goško; industrijskim inženjeringom, rudarstvom, proizvodnjom od silosa, vagona, dokle mašta dopušta... svakako ću izostaviti da nabrojim.
U mnogo čemu avangarda.
Gigant funkcioniše a u okolini razvijena poljoprivreda, bogata (od kojih su čini mi se najveća sela u nekadašjoj Velikoj državi) suparnička sela Azanja, Selevac i druga. Gošini inženjeri su projektovali a operativa gradila po celom svetu. A fabrika Voćar imala izuzetne sokove, džemove, kompote, razne salate, razno povrće u konzervama i teglama...

Moram da pomenem Agrokomerc, direktor Fikret Babo Abdić. Pamtim kvalitetnu a jeftinu hranu (jaja, piletina, za bebe Milupa i drugo). Zadovoljni zaposleni, zadovoljni potrošači...

Nešto što moram da naglasim zbog Sefa i svih koji čitaju, staviću link.

Napominjem, posebno mi je zadovoljstvo što linkujem bosansku stranicu  :D  Obratite pažnju na datume, u to vreme je određeni procenat našeg stanovništva nabavio u inostranstvu neke druge pisije a određeni procenat je sklapao sam bilo da prošvercuje delove, bilo da naruči i dobije paket. Koji procenat stanovništva UK ili SAD ili druge države je imao personalca u to vreme?

http://www.radiosarajevo.ba/novost/26192/prvi-personalni-jugoslovenski-racunarvideo

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Željko Malnar
« Reply #8 on: 14/July/2013 »
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)