Author Topic: Buffet Steward pozicija, sada cekam ukrcaj  (Read 2029 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Pozdrav svima, ja sam Nedeljko, prosao sam danas glavni intervju za Buffet Steward poziciju.
Sada cekam ukrcaj, ako neko ima bilo koje pitanje neka mi se slobodno obrati, jer trebam da se oduzim forumu koji mi je bio neiscrpan izvor informacija.
Naravno zahvaljujem se Sefu foruma. A i sam cu napisati malo duzi post o trodnevnoj obuci i glavnom intervjuu, u pitanju je Princess Cruises kompanija.
Fiat iustitia et pereat mundus!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Buffet Steward pozicija, sada cekam ukrcaj
« Reply #1 on: 12/July/2013 »
 :clapping:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline konsuelo

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
Re: Buffet Steward pozicija, sada cekam ukrcaj
« Reply #2 on: 12/July/2013 »
super!  :clapping:

pa mene zanima kako je izgledao intervju, sta su te pitali, kakvi su bili ovi iz kouzona :), jesi li imao neka prethodna iskustva,kakav je bio trening...  :)

Offline Komikaya

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 215
    • View Profile
Re: Buffet Steward pozicija, sada cekam ukrcaj
« Reply #3 on: 12/July/2013 »
Sretno prijatelju, dobro se odmori kuci i pravac po novce  :run:
What goes around comes around

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: Buffet Steward pozicija, sada cekam ukrcaj
« Reply #4 on: 12/July/2013 »
super!  :clapping:

pa mene zanima kako je izgledao intervju, sta su te pitali, kakvi su bili ovi iz kouzona :), jesi li imao neka prethodna iskustva,kakav je bio trening...  :)
Intervju nije bio tezak, prvo me je pitala da se predstavim, da kazem nesto o sebi, zatim me je pitala 3 crna vina iz mog restorana pa nekoliko crnih vina sa Princess menija, ista tako i za bijela vina, da joj predlozim jedno internacionalno jelo iz mog restorana i jedno sa Princess menija, zatim da joj kazem nekoliko aperitiva, da joj opisem restoran u kojem sam radio, koliko konobara radi sa mnom, koliko ima stolova u restoranu, gdje vidim sebe za 5 godina, zatim me je pitala Blue emergency card, sta je U.S.P.H., da joj kazem nesto o Crew alert i General emergency situation i na kraju sam imao prakticno pitanje tj. postavku stola. Uglavnom mene je ispitivala neka Italijanka, bas je zena fina i opustena. Bila je odusevljena sa mnom i odmah mi je rekla da sam prosao. Imao sam iskustvo u restoranu, ali to nije uopste bitno, jer ih je bilo mnogo koji su prosli na istu poziciju, bez dana iskustva, sa laziranim CV. Samo se potrudi da sto bolje prodas sebe. Ljudi iz agencije su bili jako korektni i tokom obuke i prije i poslije glavnog intervjua, i pomogla mi je dosta obuka narocito u pogledu bezbjednosti na brodu (sutra cu napisati duzi post sa svim detaljima dok mi se jos malo slegnu utisci i dok se odmorim).
Fiat iustitia et pereat mundus!