Author Topic: Jel ide netko u Vukovar ovog ?etvrtka 18.07. na razgovor za posao na Viking Cruise brodu?  (Read 3378 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline LooLa

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Pozdrav  :wave:

Jel ide netko u Vukovar ovog četvrtka 18.07. na razgovor za posao na Viking Cruise brodu?

Unaprijed hvala.

Offline putnik

  • Registered
  • *
  • Posts: 118
    • View Profile
Pozdrav  :wave:

Jel ide netko u Vukovar ovog četvrtka 18.07. na razgovor za posao na Viking Cruise brodu?

Unaprijed hvala.

Ja bih trebala u Beograd 17.07. :wave:
:plovim: :pad:

Offline stefan_n

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
za koje pozicije ste se prijavili, ako naravno nije tajna :D

Offline KwonDarko

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
I koliko ste cekali za intervju datum ?

Offline putnik

  • Registered
  • *
  • Posts: 118
    • View Profile
I koliko ste cekali za intervju datum ?
Ja sam aplicirala online i cekala oko mjesec dana na poziv i oko mjesec i po oko preporuka ,bla,bla
:plovim: :pad:

Offline putnik

  • Registered
  • *
  • Posts: 118
    • View Profile
za koje pozicije ste se prijavili, ako naravno nije tajna :D
Ja za cabin stewardess.
:plovim: :pad:

Offline stefan_n

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
svima puno srece i pameti danas, i ako bi netko sastavio esej kakav je bio intervju i ostale sitnice vezano (vasi dojmovi,eventualna dodatna pitanja za drugi jezik itd...) za Viking cruises bio bih joj/mu jaaaako zahvalan :D

Offline LooLa

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Ja sam na kraju zamenila lokaciju intervjua za Beograd jer mi je jednostavnije bilo za prevoz a poznajem ljude pa mi je bilo lakše. Obavila sam razgovor sa Hotel Managerom juče koji je prošao dobro ali on nije mogao ništa da mi kaže o danu ukrcaja ni kada bi to sve počelo (kada bi, naravno sve počelo) već je rekao da će dalje da se javlja agent iz Viking River Cruisa. Predpostavaljam jer je ovaj samo morao da proceni kakvi su ljudi i dali bi se uklopili a dalje raspoređuje sama firma po potrebama.Moja je aplikacija za mesto recepcionerke.

Rekao je isto da firma jako brzo raste i da su kupili (ne sećam se tačno koliko) dosta novih brodova, neke su već porinili a neke će tek 2014 što po mom mišljenju i znači da će biti i dosta novih otvorenih pozicija.

Sam intervju je jednostavan. Samnom je prvo predstavnik porazgovarao preko telefona, valjda da proveri nivo engleskog jezika. Onda mi je poslao informaciju gde će se održavati razgovor (koji sam ja premestila iz Vukovara za Beograd a u Splitu živim).

U Beogradu je Hotel Manager izašao sa broda jer ne sme da se ulazi na brod i otišli smo u obližnji kafić na razgovor. Simpatičan austrijanac je pitao samo o tome šta sam prethodno radila, kako je bilo u tom hotelu sa 5* u kojem sam radila itd. i ona klasična pitanja zašto ja mislim da bi bila dobra za taj posao, koje su po meni moje jače strane a koje slabije. I to je bilo to, sve skupa je trajalo oko 30 minuta  :)

A jel neko već radio za njih? Veoma bi me zanimali utisci jer meni je ovo prvi put da bi radila tako nešto, tj.na brodu. I isto me zanima zašto su njihovi gosti 50+ ? Meni to ne smeta, samo mi je čudno gde su mlađi gosti, jel neka njihova politika ili je nešto drugo u pitanju...Bila bi vrlo zahvalna kad bi neko mogao da mi odgovori na moje pitanje.

Hvala, pozdrav i sretno svima.

Offline Komikaya

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 215
    • View Profile
http://www.youtube.com/watch?v=DKfquVicoFM

Mislim da ce ti ovo malo razbiti misteriju oko zivota na brodu :)
A sto se tice gostiju i zasto su 50+ , pa kod mene na brodu je uvijek bilo 50+ nekih 85%, a zasto, pa moje neko misljenje jer brodovi su prava stvar za starije ljude, sluze ih, sjede, piju odmaraju, citaju knjige, idu na igranke, sto dalje implicira da takve stvari ne privlace mlade, zar ne? Ja iskreno ne bih nikada sebi uplatio krstarenje... meni je to smor.
What goes around comes around

Offline stefan_n

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
.Moja je aplikacija za mesto recepcionerke.


A jel neko već radio za njih? Veoma bi me zanimali utisci jer meni je ovo prvi put da bi radila tako nešto, tj.na brodu. I isto me zanima zašto su njihovi gosti 50+ ? Meni to ne smeta, samo mi je čudno gde su mlađi gosti, jel neka njihova politika ili je nešto drugo u pitanju...Bila bi vrlo zahvalna kad bi neko mogao da mi odgovori na moje pitanje.

napokon da je netko stavio nesto vezano za recepciju ^^ a sta se tice mladih gostiju, oni ti vecinom idu di su klubovi i nocni zivot (barem je tako kod mene u Istri) a stariji se smucaju po barovima u hotelu i chillaju. Mada mi se cini da rijecni kruzovi i nisu bas neka vrsta turizma za mlade...btw hvala ti na detaljima vezanima za intervju, nikako da popunim dokumentaciju i posaljem