Author Topic: Hoce nekad nesto da se desii :)  (Read 1678 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline MaliDebeli

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Hoce nekad nesto da se desii :)
« on: 18/July/2013 »
Pozz ljudi sta se radi, nije me bilo na forumu, jbg posao me sprecava, reko da vidim sta se desava sa giftshop-om, posto sam se cuo  sa ljudima iz Safe Cruisa i sa ovima iz Kouzona, i trenutno nema ponuda za ove pozcije, mozda ce tek za septembar biti :( Da li neko ide za Starboard, ili Harding Brothers, ako ide kakve je situacija? :)
Make shit happen!

Offline Marin

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Hoce nekad nesto da se desii :)
« Reply #1 on: 18/July/2013 »
Pozdrav, i ja čekam i čekam u trećem mjesecu sam prošao preliminarni za HB kod agencije RIV iz Slovenije i do sada ništa!
  :hehe:
If luck turns back on you just kick it in the ass!

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
Re: Hoce nekad nesto da se desii :)
« Reply #2 on: 19/July/2013 »
Posalji mail u RIV, odrzavaju preliminarne po cijeloj exyu, pa stignes otici na onaj koji ti je najblize, dobit ces popis gradova u mailu i sam odaberes gdje zelis doci. Ako cekas do zadnjeg trena, morat ces ici tamo gdje ima, sto ti moze biti velik trosak. Prosle godine je za Starboard bio finalni u 10.mj, mozda bude i ove.
Ja sam prosla finalni u 3.mj, ali slobodna sam od 9.mj, pa jos nisam otisla (mozes odgoditi odlazak max 6.mjeseci od finalnog, a kasnije mozda i vise u nekom hitnom slucaju).
Bilo nas je 60 (30 u subotu, 30 u nedjelju), tako da ne mogu znati koliko tocno je otislo, a koliko jos ceka. Znam neke koji su odavno otplovili, a bome neki jos cekaju iako su rekli da su odmah slobodni za ici...
No samo ti napravi prvi korak i javi se, pa ces vidjeti sto i kako dalje.
Sretno!