Author Topic: Kolika je plata Assistant Housekeeping Manager-a?  (Read 3268 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline cobivr

  • Registered
  • *
  • Posts: 158
    • View Profile
Kolika je plata  Asst. Hskp. Mgr to jest tebi ako nije isuvise indiskretno pitanje?
"Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš."

Offline The D

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Kolika je plata Assistant Housekeeping Manager-a?
« Reply #1 on: 18/July/2013 »
1700$
“Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw
off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.”
― H. Jackson Brown Jr.

Offline Makani

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 67
    • View Profile
Kolika je plata Assistant Housekeeping Manager-a?
« Reply #2 on: 18/July/2013 »
1700$
:hmm: jako mala razlika u plati izmedju supervisora i asst. manager-a ... a kontam da je posao zahtevniji i iziskuje jos vecu odgovornost... ili mozda gresim..  :???:
:D

Offline The D

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Kolika je plata Assistant Housekeeping Manager-a?
« Reply #3 on: 18/July/2013 »
ne gresis, vise odgovornosti...veci pritisak duze i gore radno vrijeme, mijenjao sam dva floor sup. na 3 dana i vjeruj mi da sam se odmorio ..a pokrivao sam posao koji rade dva, da sam samo jednog pokrivao bilo bi mi kao vacation kuci  :run:
“Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw
off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.”
― H. Jackson Brown Jr.

Offline wasted

  • Registered
  • *
  • Posts: 44
  • Dream big work hard stay humble.
    • View Profile
A kolika ti je plata bila kada si krenuo kao floor sup. trainee? Verujem da se to mozda sad malo izmenilo,ali moguce da je tu negde priblizna plata kao i sada... Naravno,ako nije tajna.  :D
Your present circumstances don't determine where you can go; they merely determine where you start.
Nido Qubein

Offline The D

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
1450$ i sam si kupovao kartu...sad je manja plata za nekih 50tak dolara ali ti kompanija plati kartu
“Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw
off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.”
― H. Jackson Brown Jr.

Offline Tara

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Kolika je plata Assistant Housekeeping Manager-a?
« Reply #6 on: 03/November/2013 »
ne gresis, vise odgovornosti...veci pritisak duze i gore radno vrijeme, mijenjao sam dva floor sup. na 3 dana i vjeruj mi da sam se odmorio ..a pokrivao sam posao koji rade dva, da sam samo jednog pokrivao bilo bi mi kao vacation kuci  :run:

A jos kad probas Dream klasu..... :pilot: opterecenje i trka rastu do neslucenih granica