Author Topic: Da li iko ista zna o poslu u Room service na Celebrity-u?  (Read 4531 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline filip1234

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Da li iko ista zna o poslu u Room service na Celebrity-u? Konkurisao sam za asistenta konobara a dobio ovo, kakva je zarada na ovom poslu?

Offline manjane

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Ja sam isto dobio tu poziciju... Jesi li i ti bio 16.07. na razgovoru ( sea agency) ?

Offline filip1234

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Jesam, ali sam preko skype od kuce, nisam dolazio u BG, znas li ista o ovome, sta nas ceka? :)

Offline manjane

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Nažalost, ne znam ni ja ništa  -()-
Aplicirao sam za poziciju assistent waiter, ali eto na kraju sam dobio poziciju room service attendant  :pad:
Jesi li ti možda dobio neki info o datumu polaska ?

Offline filip1234

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Poslao sam ti u inbox poruku.

Offline Kastro

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Pozdrav ,

I kod mene isti slucaj aplicirao za assistant waiter dobio Room Service

ima li neko neku informaciju oko pozicije da nas uputi.

Hvala unapred

Offline zidan

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Pozdrav svima! Poseban pozdrav SEFU !
I ja sam dobio na interw 8 avgusta room service ali jos uvek nista od ukrcaja..
El ste se ukrcali momci, nema vas dugo ovde daj prenesite neko iskustvo ako jeste vec na brodu..?

Offline MARIJA77

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Kada sam ja radila za Celebrity pozicija je bila manje vise slična ass waiter ali manje placeno.Radite u room service,uglavnom se radilo ujutru od 5 pa dok se dorucak ne zavrsi na brodu a to je negde oko 10,ako ste na moru onda radite isto i svi po ceo dan.Sada iskreno nisam sigurna da li vi uopste radite veceru od koje vam zavisi visina plate.Znam da sam nacija da ako ass waiter ima oko 1800 dolara mesečno room service zaradjuje 1400.Eto to je nesto cega se ja sećam a to je bilo pre godinu dana.Znam da ste imali super raspored kada je brod u luci,završite dorucak dosta ranije i posle ste free.Posao jeste težak kao i svaki drugi na brodu ali u room service vi koristite kolica umesto sto nosite na ledjima a to je velika razlika :bathtime: :bathtime:

Offline iggypop

  • Registered
  • *
  • Posts: 115
    • View Profile
@ MARIJA77

Marija poslao sam ti privatnu poruku ovde na forumu, odgovori kad možeš.
"...jutro na obali
kao ti i ja
napusteni brodovi
plivaju lijeno
rastocene olupine
kao ti i ja..." - Branimir Johnny Štulić