Author Topic: Intervju Septembar 2013, Rok za prijavu 31.Avgust  (Read 7537 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
NOVO!!!
Naredni intervju za Princess Cruises bice održan u septembru 2013.godine.
Poslovi koji su najvise u ponudi su vezani za rad u kuhinji (kuvar, mesar, poslasticar), fotografi, devojke za rad u restoranu i baru, cistaci.

Potrebne su devojke za rad u restoranu i baru:

RESTAURANT DEPARTMENT

· Buffet Stewardess - konobarice na buffet-u (švedskom stolu), solidno znanje engleskog jezika i iskustvo minimum 1 godina rada u restoranu.
Mogu se prijaviti devojke od 21 godine do 35 godina starosti. Trenutno nisu potrebni muski konobari.

· Assistant Buffet Stewardess - konobarice za rad na buffet-u (švedskom stolu), u restoranu za oficire i zaposlene, solidno znanje engleskog jezika i iskustvo minimum 6 meseci rada u restoranu.
Mogu se prijaviti devojke od 21 godine do 30 godina starosti. Trenutno nisu potrebni muski konobari.

BAR DEPARTMENT

· Bar Stewardess - devojke od 22 do 30 godina za rad kao konobarice u baru. Minimum 2-3 godine iskustva rada u baru.
Potrebno je tecno znanje engleskog jezika i poznavanje internacionalnih pica i koktela.

ELECTRO-FITTER (vrlo potrebni, plata od $2.800, elektrotehnicari sa Visom skolom ili fakultetom i iskustvom-ne mora ship experience)

2nd PLUMBER (vodoinstalateri sa najmanje 3-godisnjom skolom i 3 godine iskustva, Plata $2.200-2.800)

FOTOGRAFI (za P&O Australia)

JAP (za P&O Australia)
Junior Assistant Purser
(Pozeljan je uz engleski i drugi jezik, ali cak i sa fully fluent English i iskustvom u 4/5* hotelu je prihvatljivo, iako drugi jezik jeste velika prednost)

KUHINJA

- Pizza Cooks (plata od $1.800-2.216)
- Cooks (plata od $1.136-2.400) 3rd &2nd cooks ukrcaji u roku od mesec dana
- Pastry Cooks (plata od $1.136-2.400)
- Butchers (plata od $1.136-2.400)

Utility Cleaners (plata od 600-700$, bar srednji nivo engleskog, starosti do 27 godina, iskustvo nije od znacaja).


 Safe Cruise Employment Agency
http://www.radnabrodu.com/
CVeve mozete poslati na safecruise.rs@gmail.com
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline sladjan007

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Intervju Septembar 2013, Rok za prijavu 31.Avgust
« Reply #1 on: 28/August/2013 »
Sefe da li do 31. Avgusta treba da dostavimo samo CV ili moramo i svu onu nabrojanu dokumentaciju?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Intervju Septembar 2013, Rok za prijavu 31.Avgust
« Reply #2 on: 28/August/2013 »
Sefe da li do 31. Avgusta treba da dostavimo samo CV ili moramo i svu onu nabrojanu dokumentaciju?

To moraš sa njima vidjeti ..
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline stefan_n

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: Intervju Septembar 2013, Rok za prijavu 31.Avgust
« Reply #3 on: 29/August/2013 »
Sefe da li do 31. Avgusta treba da dostavimo samo CV ili moramo i svu onu nabrojanu dokumentaciju?
pošalji im prijavu zajedno sa CV-om pa kad ti odgovore ces vidjeti da li odmah treba slati tu ostalu dokumentaciji ili kasnije. bitno ti je da posaljes prijavu :D

Offline sladjan007

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Intervju Septembar 2013, Rok za prijavu 31.Avgust
« Reply #4 on: 30/August/2013 »
Evo bas sada gledam na njihovom sajtu nigdje ne nalazim online prijavu, pise da dodjem u agenciju licno sa CV-om a to mi nije ni malo blizu  :embarrased:
a i trenutno sam u velikoj guzvi spremam zadnji ispit  :rtfm: da polozim pa da mogu ganjati posao na brodu!   ::bin-laden::

Offline Brane86

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 67
    • View Profile
Re: Intervju Septembar 2013, Rok za prijavu 31.Avgust
« Reply #5 on: 30/August/2013 »
Samo ti njih nazovi od tih online prijava i slanja mailova nema koristi telefon je prava stvar i moras biti spreman na to da ces ici najmanje 3-4 puta u Beograd.U mom slucaju je bilo 4.Kada ih nazoves oni ce ti izaci u susret ja sam sve sto se moglo rijesiti rijesio prije prvog odlaska papire sam skenirao i slao mailom a prvi razgovor sam imao preko Skajpa.

Offline Kibiców

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Intervju Septembar 2013, Rok za prijavu 31.Avgust
« Reply #6 on: 04/September/2013 »
Zna li ko kada je trening? Nesto pomenuse od 24. do 27. ali jos uvek nista zvanicno.

Offline stefan_n

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: Intervju Septembar 2013, Rok za prijavu 31.Avgust
« Reply #7 on: 05/September/2013 »
covjece meni dan danas nisu odg na mailove, a poslao sam isti dan kada je Šef objavio post. Stvarno ću ih iz RH morati nazvati i izviditi situaciju  :run:

Offline Vlado487

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 192
    • View Profile
  • Country: Republic of Srpska
Re: Intervju Septembar 2013, Rok za prijavu 31.Avgust
« Reply #8 on: 05/September/2013 »
Samo ti njih nazovi od tih online prijava i slanja mailova nema koristi telefon je prava stvar i moras biti spreman na to da ces ici najmanje 3-4 puta u Beograd.U mom slucaju je bilo 4.Kada ih nazoves oni ce ti izaci u susret ja sam sve sto se moglo rijesiti rijesio prije prvog odlaska papire sam skenirao i slao mailom a prvi razgovor sam imao preko Skajpa.

Tako je,neka zove telefonom,predstavi se-ja sam taj i taj bla bla bla itd...

Kako oni kazu tako neka i radi...

Ja sam sve isto skenirao mailom i poslao...

Offline sladjan007

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Intervju Septembar 2013, Rok za prijavu 31.Avgust
« Reply #9 on: 05/September/2013 »
Ne stigoh vam napisati ranije, ljudi iz SC su u velikoj guzvi cini mi se da ne znaju gdje glavom udaraju  oT
Ja sam prvo poslao mail i poslije par dana dobio sam odgovor od gospodina Ivana da posaljem samo CV za pocetak, kada je pogledao CV poslao mi je svoj skype name i rekao da ga dodam i da ce mi javiti termin za skype razgovor, medjutim vec par dana nisam dobio odgovor od njega i upravo sada sam zvao agenciju, ljubazno su mi se izvinili i objasnili da su u velikoj guzvi, 15 min poslije razgovora poslali su mi mail sa terminom (u ponedeljak imam skype razgovor sa njima) rekli su mi da je djelimicno na srpskom djelimicno na engleskom, o meni radnom iskustvu i CV-u, i da ce trajati kratko!
Dakle ako saljete mail, saljite na sve njihove adrese koje nadjete, svakako je najbolje da ih kontaktirate i telefonom!

Offline stefan_n

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: Intervju Septembar 2013, Rok za prijavu 31.Avgust
« Reply #10 on: 06/September/2013 »
koje su to sve njihove adrese? imas mozda jos koji email osim onog sto se nalazi na njihovoj web stranici.
to sta su oni u guzvi je njihov problem , i meni kada u 3 ujutro dođe grupa od 40 ljudi a nemam ih di smjestiti u hotelu jer je netko za*****ao sa rezervacijama kome se onda žalit :D odradiš posao i doviđorno, ako nisi sposoban onda orat njivu .

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Intervju Septembar 2013, Rok za prijavu 31.Avgust
« Reply #11 on: 06/September/2013 »
to sta su oni u guzvi je njihov problem ,

Ja ne vidim da se oni žale na nešto. Ti se žališ. Jel si ti to platio neku uslugu koju nisi dobio?
Nećeš sa takvim pristupom daleko dogurati.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline sladjan007

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Intervju Septembar 2013, Rok za prijavu 31.Avgust
« Reply #12 on: 06/September/2013 »
koje su to sve njihove adrese?

pa imas na sajtu njihovom 2 mail adrese i 4-5 brojeva telefona, moja preporuka da ih zoves telefonom i sve dogovoris a i onda ce ti prije odg na mail...
i sto kaze Sef ne mozes se bas tako ponasati "to sto su u guzvi njihov problem" jer ipak oni tebi trebaju a ne ti njima, imaj to u vidu  ;D meni licno su OK ljudi rade svoj posao i pouzdani su!

E onaj skype razgovor sto sam trebao imati u ponedeljak, imao sam upravo prije 5 min! Iskreno da kazem nisam ni malo zadovoljan, engleski mi je odlican  fluent je u generalnom smislu ali kada je rijec o kuhinji namirnicama i sl. shvatio sam koliko sam tanak :rtfm: takodje pitao me internacionalna jela, paste,  salate i sl i tu sam prilicno los bio, a na to sve veza je slaba bila i slabo se culo jbmti skype  oT 
Iskreno mi je rekao da sam los bio ali poslao mi je na mail 9 word dokumenata (ko zeli poslacu na mail) u kojima je sve sto se treba znati, predjela, jela, sosovi, salate...i rekao da moram doci u BG kod njega na razgovor, da to sve naucim i nije problem...

Offline stefan_n

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: Intervju Septembar 2013, Rok za prijavu 31.Avgust
« Reply #13 on: 07/September/2013 »
Ja ne vidim da se oni žale na nešto. Ti se žališ. Jel si ti to platio neku uslugu koju nisi dobio?
Nećeš sa takvim pristupom daleko dogurati.
to sam objektivno bubnuo šefe nije baš stvar pristupa , nije da se žalim niti imam razloga se žaliti , nisu mi odg na mail i morat ću ih zvati..bože moj da je bar to najveći problem cijeloj prici :D

@sladjan : ja uspijevam naci samo jedan njihov mail ali cu ih u ponedeljak zvati definitivno posto sam napokon dobio day off  na poslu i moram nesto napraviti glede toga. koliko vidim ja sam se definitivno krivo izrazio ali eto i to smo nadam se riješili.

dakle može se preko skype većina stvari dogovorit sa njima? nekako mi je BG trenutno van dometa pošto radim dnevne i noćne smjene dok kraja 9 mj. ali i to ćemo nekako riješiti.
btw hvala ti na informacijama