Author Topic: Adventure of the seas, Svaka informacija o brodu je dobrodošla ..  (Read 2421 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
Znaci dobio sam Adventure, ukrcaj u Southamptonu.
Svaka informacija o brodu, te opcenito o zivotu,rutama i informacije o nama pipnicarima je dobrodosla :)
A ja idem svrljat po googlu!
Hvala unaprijed ! :)  :uzdravlje:
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline PedjaBGD

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 123
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Carnival CL, Royal Caribbean int.
  • Recruitment Agency: Self employed
  • Job Title: Entertainment Audio Video Technician, Head Broadcast Technician
Re: Adventure of the seas
« Reply #1 on: 25/August/2013 »
Bice super kad predje nazad na karibe (San Juan, Puerto Rico). Sad je moral na brodu uzasan, po (guest) rejtingu ovaj brod je medju zadnja 3 broda u celoj floti, a sto se tice crew satisfaction-a mislim da je na poslednjem mestu. Tako da se nadaj da te nece poslati do 4 Novembra odnosno do krosinga.

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
Re: Adventure of the seas
« Reply #2 on: 25/August/2013 »
Bice super kad predje nazad na karibe (San Juan, Puerto Rico). Sad je moral na brodu uzasan, po (guest) rejtingu ovaj brod je medju zadnja 3 broda u celoj floti, a sto se tice crew satisfaction-a mislim da je na poslednjem mestu. Tako da se nadaj da te nece poslati do 4 Novembra odnosno do krosinga.

Nadao sam se boljim vjestima ali Boze moj :D
Krcam se mjesec dana prije crossovera.
Ima sta nasih ?
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline dux mare

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
 a di si Pedja??na kojem si sada brodu? gdje ti je madjarica? :yeah:,aj pogodi???


Offline dux mare

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Da odgovorim...za sve koji trebaju ici na adventure of the seas u bar.
Ja sam imao puno srece,radio sam na bazenu non stop,jedino tu ima love.Home port je san juan(puerto rico) tako da su gosti do drugog mjeseca bili iskljucivo portorikanci(ili vecinom) te engleski bas i ne koristi na brodu.Ekipa na brodu- klasika,medjutim kako sam prije naveo,imao sam puno srece te sam produzio svoj odmor ne bi li dobio neki drugi brod.Cekam ukrcaj na Allure. Ako nista barem je singl kabina a i brod ide s floride tako da mislim i da bi moglo biti posla...