Author Topic: psihicki slomovi  (Read 14830 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline The D

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Re: psihicki slomovi
« Reply #15 on: 25/July/2013 »
to se desava svima na brodu....neki to pregrme laske neki teze a neki jednostavno odustanu i odu kuci i nakon par dana se pokaju i shvate da su mogli izdrzati jos mjesec dva komotno.... moje rijesenje za sve probleme je sex ...probaj to -uglavnom djeluje ...ako nemas nista na brodu izadji napolje plati ko covek, istresi se i videces....sve je mnogo lakse. Druga opcija je da se napijes ko guzica i mamuras bar dva dana ali to ne preporucujem ako nemas dobru samokontrolu i nekog sa kim se mozes napiti (idealna kombinacija je zenska osoba sa kojom ces posle imati sex  :yeah:)
“Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw
off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.”
― H. Jackson Brown Jr.

Offline stobi

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: psihicki slomovi
« Reply #16 on: 25/July/2013 »
............moje rijesenje za sve probleme je sex ...probaj to -uglavnom djeluje ...ako nemas nista na brodu izadji napolje plati ko covek, istresi se i videces....sve je mnogo lakse. Druga opcija je da se napijes ko guzica i mamuras bar dva dana ali to ne preporucujem ako nemas dobru samokontrolu i nekog sa kim se mozes napiti (idealna kombinacija je zenska osoba sa kojom ces posle imati sex  :yeah:)


Svidja mi se ovaj predlog.  :rofl: Ako pronadjes neku babu ondak mozes i da zaradis  :money: , i ona sretna i tebi lakse  :banana:
Samo napred..........MOZES TI TO.
You are the creator of Your own destiny. It's You vs. You.

Offline wasted

  • Registered
  • *
  • Posts: 44
  • Dream big work hard stay humble.
    • View Profile
Re: psihicki slomovi
« Reply #17 on: 26/July/2013 »
to se desava svima na brodu....neki to pregrme laske neki teze a neki jednostavno odustanu i odu kuci i nakon par dana se pokaju i shvate da su mogli izdrzati jos mjesec dva komotno.... moje rijesenje za sve probleme je sex ...probaj to -uglavnom djeluje ...ako nemas nista na brodu izadji napolje plati ko covek, istresi se i videces....sve je mnogo lakse. Druga opcija je da se napijes ko guzica i mamuras bar dva dana ali to ne preporucujem ako nemas dobru samokontrolu i nekog sa kim se mozes napiti (idealna kombinacija je zenska osoba sa kojom ces posle imati sex  :yeah:)
druga opcija je savrsena :yeah: :uzdravlje:
Nego da se i ja ubacim,nisam jos isao na brod,planiram,ne znam kakva je situacija sa psihom,al kontam da ako sam mogao izdrzati 17 sati dnevno kod privatnika,moci cu i ovo da prebrodim,zato bi i da idem,a tebi je najlakse da odustanes,ali odustajanjem nista nisi uradio,samo ces se pokajati,ako pobedis sebe,pobedio si najvecu bitku u zivotu, a drugu sansu na brodu, kako vidim na forumu, neces dobiti... Samo rokaj poslusaj Savet gospodina "The D" i samo udri! Pozdrav od mene (nadam se buduceg radnika na kruzeru dogodine) :)  :uzdravlje:
Your present circumstances don't determine where you can go; they merely determine where you start.
Nido Qubein

Offline nmajm

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
Re: psihicki slomovi
« Reply #18 on: 26/July/2013 »
Hajde da i ja podelim sa vama par misli..... oT
Svi mi imamo krizu kad smo na brodu,posebno prvi ugovor....ali,poenta je prevazici tu krizu i izaci iz svega jaci i spremniji za zivot koji nas ceka napolju.....Ja sam imala opasne krize i prvi i drugi put....Prvi put isto tako pred kraj ugovora.Bila sam bolesna i nisam ustala iz kreveta 8 dana....toliko sam bila resena da odem kuci da sam vec i stvari bila spakovala....Razmisljala sam,ako treba da umrem bar neka to bude sa mojiom porodicom...... :pop1:
I da mi nije bilo dobrih ljudi koji su mi odvlacili misli nekim glupim pricama,skroz bi skrenula.....
Ali,eto na kraju je sve ispalo super i uskoro krecem put 3. avanture..... :plovim:
Sve je to ok i deo zivota...Jeste da te ubije rutina i mehanicko obavljanje posla....ali,samo posmislis kako imas mogucnost da plovis svetom,da zaradjujes mnogo vise para nego sto bi to mogao kod kuce....Kako imas priliku da upoznas ljude koje kuci nikad ne bi upoznao...i eto...odmah je lakse......
a ako si vec dosao pred kraj,ne odustaj tako lako...kajaces se posle.....ovako,zavrsi ugovor i izadji ponosno sa broda......
nadam se da sam bila od pomoci .....pozzzzz


e,da i poruka za stobija....ako volis babe....razocaracu te....nema ih tamo....... :neceici:

Offline stobi

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: psihicki slomovi
« Reply #19 on: 26/July/2013 »

e,da i poruka za stobija....ako volis babe....razocaracu te....nema ih tamo....... :neceici:

hahaha e bas si "zlobna"  :rofl:
Babe  :ban:
You are the creator of Your own destiny. It's You vs. You.

Offline johnnyBG

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: psihicki slomovi
« Reply #20 on: 31/August/2013 »
druga opcija je savrsena :yeah: :uzdravlje:
Nego da se i ja ubacim,nisam jos isao na brod,planiram,ne znam kakva je situacija sa psihom,al kontam da ako sam mogao izdrzati 17 sati dnevno kod privatnika,moci cu i ovo da prebrodim,zato bi i da idem,a tebi je najlakse da odustanes,ali odustajanjem nista nisi uradio,samo ces se pokajati,ako pobedis sebe,pobedio si najvecu bitku u zivotu, a drugu sansu na brodu, kako vidim na forumu, neces dobiti... Samo rokaj poslusaj Savet gospodina "The D" i samo udri! Pozdrav od mene (nadam se buduceg radnika na kruzeru dogodine) :)  :uzdravlje:
Eh to sam i ja mislio da posle 17h dnevno kod privatnika mogu sve da izdrzim, ali nije bas tako, ti posle tih 17h dodjes kuci, a ovamo odes u plasticnu kutiju 2 sa 2 da spavas, sam i daleko od svoje kuce:)  :deda:

Offline vukasince

  • Registered
  • *
  • Posts: 142
  • in vino veritas
    • View Profile
Re: psihicki slomovi
« Reply #21 on: 31/August/2013 »
Ako tako razmisljas onda nisi za brod.
Ti prvenstveno si tamo da zaradis pare a takvog misljenja i nostalgije nista neces uraditi i stalno ces razmisljati nedostaje mi ovo nedostaje mi ono.a sto je najgore to se odmah na pocetku primeti
in vino veritas

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Re: psihicki slomovi
« Reply #22 on: 31/August/2013 »
Iskreno, ja dok sam bio kod kuce dozivio sam slom, da i ono malo para sto sam zaradio to sam i popio od tuge i kuge koja me okruzuje. vjerovali ili ne, ja sam u 17 mjeseci imao sam 5 dana odmora. Ukrcao sam se u 4 mjesecu prosle godine,i samo sam u 4 mjesecu ove godine bio 5 kod kuce,ovde na brodu se osjecam "super cool"  :uzdravlje: na brodu sam se preporodio kao covijek.. :pop1:

Offline vukasince

  • Registered
  • *
  • Posts: 142
  • in vino veritas
    • View Profile
Re: psihicki slomovi
« Reply #23 on: 31/August/2013 »
Outlaw isto i ja.
Bilo gde u svetu su te stvari iste onaj koji radi za dobru cifru ima i neku vrstu pritiska.tako je i na brodu.mene samo nervira to nase kao neko ce ti dati ne znam platu 1500 € i nece te nista pitati.i jos da te mazi i pazi.
in vino veritas

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Re: psihicki slomovi
« Reply #24 on: 31/August/2013 »
Vukasine jesi ti sada trenutno u St.Petersburgu ?

Offline johnnyBG

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: psihicki slomovi
« Reply #25 on: 31/August/2013 »
Ako tako razmisljas onda nisi za brod.
Ti prvenstveno si tamo da zaradis pare a takvog misljenja i nostalgije nista neces uraditi i stalno ces razmisljati nedostaje mi ovo nedostaje mi ono.a sto je najgore to se odmah na pocetku primeti
Pa da, meni je vec prvog dana bilo katastrofa i odmah sam se pitao sta je meni to trebalo u zivotu, mada sam se kasnije navikao i oguglao na sve, ali opet nije vredno, ja te pare koje sam tamo zaradjivao mogu i ovde da zaradim, tako da sam 99,9% siguran da necu otici na drugi ugovor... :rtfm:

Offline Vlado487

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 192
    • View Profile
  • Country: Republic of Srpska
Re: psihicki slomovi
« Reply #26 on: 31/August/2013 »
to se desava svima na brodu....neki to pregrme laske neki teze a neki jednostavno odustanu i odu kuci i nakon par dana se pokaju i shvate da su mogli izdrzati jos mjesec dva komotno.... moje rijesenje za sve probleme je sex ...probaj to -uglavnom djeluje ...ako nemas nista na brodu izadji napolje plati ko covek, istresi se i videces....sve je mnogo lakse. Druga opcija je da se napijes ko guzica i mamuras bar dva dana ali to ne preporucujem ako nemas dobru samokontrolu i nekog sa kim se mozes napiti (idealna kombinacija je zenska osoba sa kojom ces posle imati sex  :yeah:)

E to to...

Drugar mi isto radi na kruzeru,tako mi je i on rekao,ako ne i isto od rijeci do rijeci...  :uzdravlje:

Ali mora se i na pare malo misliti...  :rolleyes:

Ja sad cekam da mi posalju LOE pa na arbeit-prvi ugovor...  :pilot:

Offline vukasince

  • Registered
  • *
  • Posts: 142
  • in vino veritas
    • View Profile
Re: psihicki slomovi
« Reply #27 on: 31/August/2013 »
Za outlaw-a nisam nego cekam ugovor jer menjam kompaniju!
in vino veritas

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Re: psihicki slomovi
« Reply #28 on: 31/August/2013 »
Ok.. Ja kontam da si na brodu,jer smo danas bili u St.Petersburgu zajedno sa Const. Aj zivvio  :uzdravlje:

Offline KwonDarko

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Re: psihicki slomovi
« Reply #29 on: 31/August/2013 »
Nije problem u njima vec u tebi i vidim da si to realizirao. Ja u osnovnoj skoli nisam nisakim bio dobar, uvijek sam se svadjao sa svima, tek u srednjoj skoli sam skapirao da je problem u meni. Ako hoces da izdrzis psihicki budi dobar sa svima i tek tada ces skontati da oni za koje si mislio da te mrze da su slicni tebi i da ce te postovati ako ti njih postujes. Ako nastavis tako neces niskim biti dobar u bilo kojem poslu, ne samo na brodu.