Author Topic: kako izgleda preliminarni intervju za youth staff?  (Read 4042 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline lamavric

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Prijavio sam se i za youth staff i sutra imam preliminarni. Da li neko zna kako to izgleda? šta pitaju? jel to samo provjera engleskog ili nešto drugo za youth?


Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Preliminarni intervju je prevashodno namenjen proveri engleskog jezika kao i manjem osvrtu na tvoja predjasnja radna iskustva.
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Offline lamavric

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Sad sam savršio preliminarni intervju sa Kouzonom (Slovenija) za youth staff, trajao je oko 7 minuta i tačno bila je provjera engleske priče. Rekli so da sam super i da hoće me pogurati naprijed. Jedino što nisam uradio nisam se smijao non stop. ali bio je baš konkretan i mi rekao da kad imam finalni intervju osmijeh je glavni! ja sam to znao alli zaboravio sam zbog malo treme,...

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Sad sam savršio preliminarni intervju sa Kouzonom (Slovenija) za youth staff, trajao je oko 7 minuta i tačno bila je provjera engleske priče. Rekli so da sam super i da hoće me pogurati naprijed. Jedino što nisam uradio nisam se smijao non stop. ali bio je baš konkretan i mi rekao da kad imam finalni intervju osmijeh je glavni! ja sam to znao alli zaboravio sam zbog malo treme,...

Sada znas sta ti je ciniti na finalnom razgovoru. Banana smile all the time :D
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.