Author Topic: Ljekarski pregled u ordinaciji Dr Batarelo u Zagrebu 26.07.2013.  (Read 5499 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Fikko

  • Registered
  • *
  • Posts: 73
    • View Profile
Bio danas u ordinaciji doktora Batarela u Zagrebu na ljekarskom pregledu. Zakazao telefonom dan prije, odmah dobio termin. Odmah napomena, ponesite dokaz da ste cijepljeni, ako jeste, i sliku malu, format kao za pasos. Prvo ispunjavanje dokumenata, nakon toga vas prikopca na nekakve elektrode, nista posebno, zavrsi se brzo. Nakon toga vas upute na vadjenje krvi i slikanje pluca nedaleko od njegove ordinacije, doduse kada pjesacite po 40+ stepeni onda izgleda malo dalje.

Tu ce vas malo provozati ako se odmah ne orjentisete dobro, ne gubite zivce, tako je u svim zdravstvenim ustanovama sirom svijeta. Tu ne placate nista, kada dobijete nalaze idete nazad u ordinaciju, ostavljate nalaze i imate slobodno sledeca 2h za blejanje, nakon cega se opet vracate kod Batarela po konacne nalaze. Placa se 1100kuna.

To je u kratkim crtama to. :) ako vas jos nesto interesuje, pitajte.

Gdje je smajli za pivo..

aha  :uzdravlje:
Neki ljudi nikada ne polude, kako dosadne živote oni mora da vode.

Offline dejanQ

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
drugar jel MMR vakcina ??

Offline Fikko

  • Registered
  • *
  • Posts: 73
    • View Profile
Da, mislim da je ta vakcina :) posto ni doktor mi tad nije tacno znao reci..sad mu upravo saljem spisak, pa ce mi javiti da li je to u redu..
Neki ljudi nikada ne polude, kako dosadne živote oni mora da vode.

Offline dejanQ

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
ja sam izvadio listu imunuzacije i ima u njoj MMR tj prije se zvala MRP...veci ce mi biti problem da nadjem ordinaciju nego MMR  :uzdravlje:

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
MMR = measles, mumps, rubella
MPR = ospice, zaušnjaci, rubeola

Dakle - isto   :google!:

Offline dejanQ

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Bio, odradio medical i sve pohvale za doktora i sestru..Sad jos ambasada i onda polazak oT

Offline Hawaria

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Ima li ko od djevojaka da je skoro bio kod Dr. Batarelo posto me interesuje da li se radi ginekoloski pregled ili samo pita kakvi su zadnji nalazi?  :hmm:

Offline Mina Harker

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Pozdrav, bila ja nedavno. Doneseš mu samo nalaz od svoje ginekologice, ali ne smije biti stariji od godinu dana. :)

Offline reload

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
2017.
Jel ovaj doktor jos radi i trazi li potvrdu doktora obiteljske medicine?
Hvala i mirno more

Offline Cydonia

  • Registered
  • *
  • Posts: 53
    • View Profile
  • Country: BIH
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: EP
  • Job Title: Youth staff
Radi i ne traži nikakvu potvrdu ali upisuje ko ti je porodični doktor i kontakt telefon.

Sent from my SM-A310F using Tapatalk