Author Topic: sertifikat o prvoj pomoci  (Read 5398 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Srle

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
sertifikat o prvoj pomoci
« on: 28/July/2013 »
Pozdrav svima!
Nadam se da cu ovde naci odgovor na pitanje. Dobio sam posao za Carnival kompaniju ali mi je potreban dokument o kursu prve pomoci ukljucujuci cpr. Ne znam kome u beogradu treba da se obratim i zavrsim taj kurs,koliko traje i koja je cena.Ako bi neko znao da mi odgovori bio bih veomna zahvalan. ; )

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: sertifikat o prvoj pomoci
« Reply #1 on: 28/July/2013 »
Ako je u pitanju STCW sertifikat, pre 2 godine su za to bile ovlašćene srednja brodarska škola i vojna akademija, ne verujem da se nešto promenilo od tada... Mogu se preko neta naći kontakt telefoni, opis kurseva i cene. ;D

Offline Mezzomarinero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 373
  • Smile is the best drug
    • View Profile
Re: sertifikat o prvoj pomoci
« Reply #2 on: 28/July/2013 »
Idi do brodarske skole i tamo se informisi,a mislim da mozes u kapetaniji Beograd da polazes,nisam 100 % siguran,jer se ranije polagao u kapetaniji.
A more se ljuljaljo,ljuljalo ......

Offline Mezzomarinero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 373
  • Smile is the best drug
    • View Profile
Re: sertifikat o prvoj pomoci
« Reply #3 on: 28/July/2013 »
U brodarskoj u Beogradu ne moze da se polaze SCTW jer su izgubili licencu a First Aid je mogao u kapetaniji Beograd,u brodarskoj skoli moze kod gosp.Tanje Cipurac da se raspitas.
A more se ljuljaljo,ljuljalo ......

Offline Srle

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: sertifikat o prvoj pomoci
« Reply #4 on: 28/July/2013 »
Hvala na informacija,ali vidim da taj STCW ukljucuje vise stvari pa ne znam da mi je dovoljan samo First Aid with CPR ili ceo STCW?

Online wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: sertifikat o prvoj pomoci
« Reply #5 on: 29/July/2013 »
proveri da li zahtevaju STCW ili moze samo da bude bilo kakav sertifikat. Posto ako ti traze samo First Aid & CPR mozda im ne treba da bude po konvenciji, vec samo da imas nesto...  Ako treba STCW, radi se u Školi za brodarstvo, brodogradnju i hidrogradnju, Miloša Pocerca br.2 Beograd u trajanju od dva dana.
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced