Author Topic: Koliko nas ima da smo prošli i ?ekamo datum ukrcaja?  (Read 54356 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline dreamcatcherbgd

  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Koliko nas ima da smo prošli i ?ekamo datum ukrcaja?
« Reply #75 on: 16/February/2014 »
Sta znaci nista - d a nista nece biti od toga ili da se jos nista ne zna kada cemo ici?
znaci da jos uvek nista ne znaju bice tesko jel se svi stari radnici vracaju

Offline MarjanMani

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Koliko nas ima da smo prošli i ?ekamo datum ukrcaja?
« Reply #76 on: 17/February/2014 »
poraka od Tobias od pred 3 dena

We have finalized the scheduling process for our season start 2014. Due to the amazing return response from our employees of season 2013 we had to take care of our employees from last season with the highest priority. At the moment we do not have any vacant positions in your department for the season start in March/April 2014; however we are still looking for a placement for you during our season.

 

Please note that we will not be able to tell you an exact employment date at this stage. We will only be in the position to give any further detailed information once we have scheduled you which could be at any stage after season start.

Offline petkone

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Koliko nas ima da smo prošli i ?ekamo datum ukrcaja?
« Reply #77 on: 17/February/2014 »
Ok, ali sta se desava sa novim brodovima? Nove brodove nisu mogli da popune sa radnicima od prosle godine.

Offline Shakister

  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: Koliko nas ima da smo prošli i ?ekamo datum ukrcaja?
« Reply #78 on: 17/February/2014 »
IZgleda onda nista za ovu sezonu  :nono:

Offline Nemanja0309

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Koliko nas ima da smo prošli i ?ekamo datum ukrcaja?
« Reply #79 on: 17/February/2014 »
A jel moguce? Znaci nadajmo se maj-jun? A mozda i sledeca godina.. Bas divno  :party:

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Re: Koliko nas ima da smo prošli i ?ekamo datum ukrcaja?
« Reply #80 on: 17/February/2014 »
A jel moguce? Znaci nadajmo se maj-jun? A mozda i sledeca godina.. Bas divno  :party:

Malo su nas zeznuli, al' dobro. Ja se nadam do avgusta, mislim da bi im do tada trebali izaći svi brodovi za ovu sezonu. :P

Offline Shakister

  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: Koliko nas ima da smo prošli i ?ekamo datum ukrcaja?
« Reply #81 on: 17/February/2014 »
Nisu nas zeznuli, no tako je ispalo sada.
Mozda sledece godine vise srece :)

Offline krotedimiska

  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Re: Koliko nas ima da smo prošli i ?ekamo datum ukrcaja?
« Reply #82 on: 17/February/2014 »
Ja sam opimista... Bice posla  :pilot:

Offline Shakister

  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: Koliko nas ima da smo prošli i ?ekamo datum ukrcaja?
« Reply #83 on: 18/February/2014 »
Finazilirali su liste, nista za sada od posla za Viking, mozda sledece godine vise srece/.

Offline petkone

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Koliko nas ima da smo prošli i ?ekamo datum ukrcaja?
« Reply #84 on: 18/February/2014 »
Kako znas da su finalizirali liste???

Offline Nemanja0309

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Koliko nas ima da smo prošli i ?ekamo datum ukrcaja?
« Reply #85 on: 18/February/2014 »
A bas me zanima kako znas ?? Prosle godine su ljudi isli i u avgustu?? Sve pise.... Trebalo bi da idemo ove godine svi sa Decembarskog intervjua! Nisu ga dzabe pravili da im ne treba ljudi,to i njih kosta vremena i novca! Razmislite? Aj pozitivno! Brateeeeuuuu :D :pilot:

Offline Shakister

  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: Koliko nas ima da smo prošli i ?ekamo datum ukrcaja?
« Reply #86 on: 18/February/2014 »
We have finalized the scheduling process for our season start 2014. Due to the amazing return response from our employees of season 2013 we had to take care of our employees from last season with the highest priority. At the moment we do not have any vacant positions in your department for the season start in March/April 2014; however we are still looking for a placement for you during our season.
Please note that we will not be able to tell you an exact employment date at this stage. We will only be in the position to give any further detailed information once we have scheduled you which could be at any stage after season start.

Dobio odgovor.
Mislim da je ovde jos neko dobio isto.

Offline Nemanja0309

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Koliko nas ima da smo prošli i ?ekamo datum ukrcaja?
« Reply #87 on: 18/February/2014 »
A reci mi za koju poziciju? ili se ovo odnosi za sve pozicije? Znas kako moja jedna drugarica je dobila poziv za 25 april ali nece otici jer ide 16 marta na Uniworld! Inace ona konobarica! tako da se nadam da ce jos neko od sobara da odustane :D i posle aprila da cemo ici kad stara ekipa ode na odmor.. E boze nije mi jasno zasto toliko ljudi odradi intervju pa cekamo svi po godinu dana! A bas sam se nadao da cemo otici do Aprila! A i lepo su rekli na intervju kad sam bio zovemo vas u Februaru a pocinjete u MArtu... Nista,jedini lek anm je da se strpimo i cekamo! Poslove smo dobili a zvace nas kad im budemo trebali! Vrlo jednostavno...... Srecno ljudi moji!!!! :wave:

Offline mv8983

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Koliko nas ima da smo prošli i ?ekamo datum ukrcaja?
« Reply #88 on: 18/February/2014 »
Tobias u mailu govori da su samo start sezone u martu/aprilu 2014. popunili skroz, ali sigurno ima jos prostora za ljude koji ce ici kao zamjene. E sad, koga ce zvati to cemo vidjeti tek... Ne znamo koliko je ljudi od ranije na cekanju, da li oni imaju prioritet ili ne i ostalo... Cinjenica je da nece sigurno svi poceti raditi koji su prosli intervju jer oni kao HR departman moraju imati viska ljudi na raspolaganju...

Mene samo interesuje zasto su na sajtu otvorili 4 staff pozicije za apliciranje: cabin steward/ess, sous chef, concierge i utility. Sjecam se da su im koji mjesec sve staff pozicije na sajtu bile zatvorene i da su ljudima govorili da mogu aplicirati tek kad ih ponovo otvore na sajtu. Sta im sad to znaci?  :hmm:

Cekanje opet.....  :waiting:

Offline putnik

  • Registered
  • *
  • Posts: 118
    • View Profile
Re: Koliko nas ima da smo prošli i ?ekamo datum ukrcaja?
« Reply #89 on: 18/February/2014 »
Velika je ekonomska kriza i jako puno ljudi se vraća na brodove,pored onih što su novi u tom poslu,a Viking kao jedna od najjačih riječnih ima najveći pritisak kandidata i bez obzira što puno novih brodova izlazi to je,u poređenju sa okeanskim,jako mali broj posade.I ako uzmete u obzir da ima i dosta ljudi koji su kao ja čekali više od 7 mjeseci...Mnogi i prelaze sa jedne na drugu kompaniju pa odrađuju jedan ugovor na okeanskom dok čekaju poziv od Vikinga,itd,itd
:plovim: :pad: