Author Topic: Koliko nas ima da smo prošli i ?ekamo datum ukrcaja?  (Read 54341 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline medox27

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
ja sam 2013 proveo na on hold,  za 2014 dobio predugovor i dalje nista...tako da svima savetujem da ako imaju neku alterntivu neka krenu  ako ne naravno da se isplati cekati...jbg

Offline Nemanja0309

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
A kad si imao intervju? U 2012 godini ili sredinom 2013 ?

Offline KuukaJunior

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Ja sam 20. januara primljen na Celebrity za snack attendant pa cekam ugovor.  :run:  Da li neko zna koliko se ceka otprilike? :waiting:  Poz iz Banjaluke  :wave:
Ask me :))

Offline dreamcatcherbgd

  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Ja sam 20. januara primljen na Celebrity za snack attendant pa cekam ugovor.  :run:  Da li neko zna koliko se ceka otprilike? :waiting:  Poz iz Banjaluke  :wave:
Postovani,

Jedina informacija koju smo dobili od kompanije za sada je da je povratnost zaposlenih skoro 100% ove godine. Zato je stiglo svega nekoliko ugovora i mi cekamo da se otvori radno mesto na kompaniji kako bi nasi kandidati dobili ugovore.

Ukoliko nam stigne bilo kakva informacija vezana za Vas budite sigurni da cemo Vas kontaktirati.
 odgovor od ferona

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Postovani,

Jedina informacija koju smo dobili od kompanije za sada je da je povratnost zaposlenih skoro 100% ove godine. Zato je stiglo svega nekoliko ugovora i mi cekamo da se otvori radno mesto na kompaniji kako bi nasi kandidati dobili ugovore.

Ukoliko nam stigne bilo kakva informacija vezana za Vas budite sigurni da cemo Vas kontaktirati.
 odgovor od ferona

Znači šipak? :D

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Al' ako je meni Tbijas rekao da će do jula izaći svi novi brodovi, odnosno 8 na Dunavu, onda znači da će trebati ljudi.

Offline Shakister

  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Poslednji brod ce izaci do Juna od Vikinga, s obzirom da ostoje ljudi koji cekaju od 2013 godine i koji su on hold male su sanse za nove radinke, ali postoji nade, mada su dosta male.
Morate sagledati da Viking nije imao razgovor samo u Beogradu, samim tim ako jedan njihov brod ina 40 radnika, 14 novih brodova ove godine, 14*40=560, dakle 560 ljudi sto je relativno mali broj. ]
Da dakle sanse su male ali nisu mizarne.

Offline KuukaJunior

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Znači šipak? :D
Nadam se da nije :) Kakav je celebrity za poceti prvi ugovor?
Ask me :))

Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
da rezimiramo:
iako je potpisan predugovor (u kojem pise da je to garancija da ce ponuditi posao u sezoni 2014.)- i dalje zapravo postoji mogucnost da uopce nas ne zovnu za ovu sezonu?
ovi sto su proslu sezonu proveli on hold-da li su imali potpisan predugovor ili su im odmah samo javili da su on hold?
ja ipak se nadam da taj papit nesto znaci
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.

Offline Majk

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
  • Country: Serbija
  • Company: Viking Cruise
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: Housekeeper
pozdrav svima  :wave: znaci ja sam aplicirao online, imao intervju u junu 2013 i dogovorio se da me ostave za 2014 posto u 2013 nisam bio slobodan. u decembru sam dobio i potpisao predugovor, pre nekoliko dana sam im poslao mail da pitam za neke nove informacije i juce ujutro dobijem od Tobijasa taj mail da su sva mesta popunjena... ali kasnije popodne su me zvali na telefon i ponudili mi trening-loading na viking Skadi od 11.03 do18.03 a sredinom aprila i ugovor na istom brodu..
 budite strpljivi isplati se cekati  :yahoo:

Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
evo mene opet.
sad s dobrim vijestima i da ulijem nadu ostalima.
danas popodne sam dobio mail:
 Viking Lif 13.03. prvo trening i sredinom aprila  ugovor na istom brodu kao relief chef de rang sto bi znacilo da ce me vozati vamo tamo po potrebi ali nema veze, glavno da se ubacim.
sretno svima!!
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.

Offline petkone

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
ja sam 2013 proveo na on hold,  za 2014 dobio predugovor i dalje nista...tako da svima savetujem da ako imaju neku alterntivu neka krenu  ako ne naravno da se isplati cekati...jbg


Za koju poziciju cekas, i da li si intervju imao u decembru 2012???

Offline mv8983

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
evo mene opet.
sad s dobrim vijestima i da ulijem nadu ostalima.
danas popodne sam dobio mail:
 Viking Lif 13.03. prvo trening i sredinom aprila  ugovor na istom brodu kao relief chef de rang sto bi znacilo da ce me vozati vamo tamo po potrebi ali nema veze, glavno da se ubacim.
sretno svima!!
Cestitam!  :clapping:
Lif je novi brod, tako da sad znamo da i oni polako krecu.. Ne mora znaciti da cete saltati sa broda na brod zato sto si relief, velike su sanse i da sezonu provedes na jednom (po iskustvu prethodnih radnika). :)

Nadam se da ce biti mjesta i za nas iz decembra u toku ove sezone.. :)

Pozdrav svima..  :)

Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
ja sam bio na intervju u decembru u Beogradu, znaci ima nade!
 :run:
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.

Offline Shakister

  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Cestitam  :clapping: