Author Topic: pitanja vezana za poziciju A/V technician  (Read 10493 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: pitanja vezana za poziciju A/V technician
« Reply #15 on: 15/November/2013 »
za rccl

Offline MarinaBGD

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: pitanja vezana za poziciju A/V technician
« Reply #16 on: 15/November/2013 »
Druze, jel si imao finalni razgovor sa Amy ? Kako je proslo ? Jel su ti javili nesto iz agencije ? Kakav je to finalny after amy zar nije samo sa amy i to je to ? Zanima me jel se i ja prijavljujem sad za rccl za video isto pa me bas zanima.

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: pitanja vezana za poziciju A/V technician
« Reply #17 on: 15/November/2013 »
imao sam preksinoc taj intervju. valjda ima jos neki telefonski za koji mi je zena (amy) rekla po zavrsetku da cu biti obavijesten od strane agencije. Iskreno, najvise na svijetu bi volio da i ja nekome mogu pomoci, ali u sustini su pitanja vec napisana na mnogim temama gdje je raja svoja iskustva dijelila. Sto se tice mene, cijeli je razgovor prosao u tome da je isla lagano po cv-u i primjerima mog dosadasnjeg rada koje sam poslao i pitala me kako si ovo, kako si ono. nista specijalno stvarno.. cak i ugodno mi bi nekako, jer apsolutno nista nisam morao lagati, a naiskrenije bio sam se pripremio, malo strebo aplink daunlink i to.. na kraju kad je to doslo pitanje, kazem: nisam ja to radio, al znam kako ide i da ti pravo kazem, laknulo mi je :D pozdrav tebi i zelim ti svu srecu ovog svijeta! a i sebi isto, mozda nisam ni ja proso :)

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: pitanja vezana za poziciju A/V technician
« Reply #18 on: 26/November/2013 »
raja, evo ja znam da se vi bas sikirate za mene i jesam li proso na taj poso, pa da vam se javim :P

NISAM proso, odje*an sam uz obrazlozenje da imam premalo iskustva (4 godine). nisam bas siguran sta bi moglo biti, na intervjuu sam stvarno sve znao, bas sam mislio ono da sam podero. i zena je ustvari rekla ekselent i bas sam uzivo pricajuci s njom. stvarno ekipa, bez preseravanja, ja ovaj poso razvaljujem. vjerovatno im se nije moja licnost svidjela. ne znam jel to moze tako? sta vi mislite?

uglavnom, ja cu pokusat ponovo. jedino cu malo slagat za radni staz, a kunem se svim raja da do sada nisam lagao ni mrvicu jednu malu o bilo cemu. sve ove stvari sam ja radio fakat. ja vam zelim da imate manje frke od mene, samnom nikad nista jednostavno ne ide :(

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: pitanja vezana za poziciju A/V technician
« Reply #19 on: 26/November/2013 »
Ne bi bilo prvi puta da nekoga otkače sa objašnjenjem "not the right fit for us"  :airquotes:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline MarinaBGD

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: pitanja vezana za poziciju A/V technician
« Reply #20 on: 26/November/2013 »
I ja sam dobila isti odgovor, a sve sto me je pitala sve sam znala, mozda cak i previse. Ko zna, mozda im je u interesu da ne zaposljavaju kadar koji toliko zna o poslu, ne znam sta je po sredi. Glavu gore bice opet prilika nacice se nesto za nas.

Offline Smoky

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: pitanja vezana za poziciju A/V technician
« Reply #21 on: 26/November/2013 »
hmmm sad me malo isprepadaste :D ako vas odbijaju sa mnogo vise iskustva i znanja od mene sta cu ja jadan xD sad krece onaj crv sumnje  :hmm: ALI pokusacu narednih meseci pa se javljam :) drzite mi fige

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: pitanja vezana za poziciju A/V technician
« Reply #22 on: 27/November/2013 »
I ja sam dobila isti odgovor, a sve sto me je pitala sve sam znala, mozda cak i previse. Ko zna, mozda im je u interesu da ne zaposljavaju kadar koji toliko zna o poslu, ne znam sta je po sredi. Glavu gore bice opet prilika nacice se nesto za nas.

znaci nisam jedini. ne znam sta je, ja ipak mislim da joj se nesto u karakteru ne svidja (sto je bas bezveze) ja sam bas super cv napuco, masa svojih najboljih linkova, stvari koje sam radio koje se ticu stejdja (jer mi je to zena na priskriningu rekla da bi bilo dobro), al malo starijih... jos joj objasnio kako bi sad bruku bolji setap postavio i kako bi to izgledalo... ma jbg sad..

Ne bi bilo prvi puta da nekoga otkače sa objašnjenjem "not the right fit for us"  :airquotes:

al jbg, to bas onda nekako strasno zvuci jer sad onda ne znam kako bi se ponio, sta bi promijenio, i ono cini mi se da bi onda komotno mogo odustat. fakat razocarenje

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: pitanja vezana za poziciju A/V technician
« Reply #23 on: 27/November/2013 »
ALI pokusacu narednih meseci pa se javljam :) drzite mi fige

LIKE

Offline PedjaBGD

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 123
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Carnival CL, Royal Caribbean int.
  • Recruitment Agency: Self employed
  • Job Title: Entertainment Audio Video Technician, Head Broadcast Technician
Re: pitanja vezana za poziciju A/V technician
« Reply #24 on: 07/December/2013 »
ali ima jedno malo iznenadjenje sa njene strane, ona ne ukljucuje kameru, tako da ce ti biti malo cudno, ali ok je ona skroz je opustena zenica :-))

Ja kad sam imao inter. za head-a sa Amy, pre par meseci, bio je preko telefona... i opet isto sr#nje .... Nije bilo tehnickih pitanja, ustvari ona je pokusala da me pita nesto, mada pojma nije imala ni sta me je pitala niti sta sam joj ja odgovorio  oT
Naravno S#elvyn nije mogao da prisustvuje uz izvinjenje da ima nesto bitnije, u principu boli ga stojko da bude tu ...

A ta pitanja sto pita na inter. za broadcast-a, joj je dao Selvy ... I odgovore ima verovatno zapisane, tako da prolaznost zavisi od toga koliko nasminkas pricu i koliko si samouveren, a ne koliko znas....

Offline PedjaBGD

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 123
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Carnival CL, Royal Caribbean int.
  • Recruitment Agency: Self employed
  • Job Title: Entertainment Audio Video Technician, Head Broadcast Technician
Re: pitanja vezana za poziciju A/V technician
« Reply #25 on: 07/December/2013 »


Radis manje vise ovo:

* Odrzavanje interaktivne televizije
* Odrzavanje doslovno svega na brodu gdje postoji TV ekran ili projector
* Rjesavnje problema sa televizorima i interaktivnom televizijom u guest i crew kabinama


Al su vama uterali sa ovim sto odrzavate interaktivnu televiziju, i da se zezate sa crew kabinama  oT oT oT
Kod nas int. tv odrzava IT depart. a za crew cabine je zaduzen Facility department.

Offline PedjaBGD

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 123
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Carnival CL, Royal Caribbean int.
  • Recruitment Agency: Self employed
  • Job Title: Entertainment Audio Video Technician, Head Broadcast Technician
Re: pitanja vezana za poziciju A/V technician
« Reply #26 on: 07/December/2013 »
znaci nisam jedini. ne znam sta je, ja ipak mislim da joj se nesto u karakteru ne svidja (sto je bas bezveze) ja sam bas super cv napuco, masa svojih najboljih linkova, stvari koje sam radio koje se ticu stejdja (jer mi je to zena na priskriningu rekla da bi bilo dobro), al malo starijih... jos joj objasnio kako bi sad bruku bolji setap postavio i kako bi to izgledalo... ma jbg sad..

al jbg, to bas onda nekako strasno zvuci jer sad onda ne znam kako bi se ponio, sta bi promijenio, i ono cini mi se da bi onda komotno mogo odustat. fakat razocarenje

Ajde glavu gore, bice prilike...

Moj savet vam je ako su vas sad odbili, pokusajte otici kao Stage stuff... Jbg gulicete prvi ugovor kao crnci (nije toliko strasno koliko zvuci), ali imacete priliku da prodjete trening za broadcast-a sa nekim tech-om na brodu.... I onda pred kraj ugovora ce vam zakazati novi interviju, na kom cete imati 80% vise sanse nego ako aplicirate prvi put ....

Evo imam svez primer, bivsi cimer (decko iz srbije) je aplicirao za Light tech-a, poslali su ga kao stage stuff-a, imao je prvih 2 meseca "treninge", i dobio je promociju na prvom ugovoru posle kratkog vremena
 :uzdravlje: ....

Offline PedjaBGD

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 123
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Carnival CL, Royal Caribbean int.
  • Recruitment Agency: Self employed
  • Job Title: Entertainment Audio Video Technician, Head Broadcast Technician
Re: pitanja vezana za poziciju A/V technician
« Reply #27 on: 08/December/2013 »
Šefe, nemam pojma sta mi je sa ovim stuff.... Ako možeš da modifikuješ moj post bilo bi super  oT :facepalm:

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: pitanja vezana za poziciju A/V technician
« Reply #28 on: 09/December/2013 »
fala bunaz. ja bi rado isao stejdj da radim, ali ne znam kako da skupim papire o iskustvu. znao bi to, nije mi prvi put, ali ono ovaj moj od*eb su opravdali duzinom iskustva radnog a imam sve moguce ugovore, dokaze i linkove objavljenih za*****ancija. gdje su ovi ostali stejdjeri radili prije?