Author Topic: Carnival Assistant Waiter  (Read 9831 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tomislav

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Odg: Carnival Assistant Waiter
« Reply #15 on: 18/October/2009 »
cao,sto se bara tice radi se na 15% od onoga sto napravis,sto znaci koliko se trudis i cimas toliko ces i zaraditi,naravno postoji tu i faktor srece odnosno koji brod dobijes,manji brodovi su odlicni za novac jel imaju krace kruzeve,njih ima pet od mogucih 23 u floti.sve u svemu nemoj da brines i ako dobijes neki od losijih brodova potrudi se da pojuris promociju za bartendera koja je u baru moguca prvi ugovor.

odlazak na brod sa suprugom je odlicna ideja,znam iz licnog iskustva,mnogo je lakse,zajedno ste u kabini a i ono najvaznije dve plate.da nisu losi novci u room servisu ali to ti je usputna stanica do sledece pozicije team waiter.tu ti je situacija sledeca radis sa svojim team headwaiterom dorucak rucak i veceru 6 do 8 meseci,zarada je oko 2500$ mesecno... ::yes::

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Odg: Carnival Assistant Waiter
« Reply #16 on: 18/October/2009 »
Okej tomislav, hvala puno, a trenutno san na standby, ali voli bi da dobin manji brod i meni su nekak oni "zanimljiviji", sve u svemu u pocetku(kraj 8 miseca, intervju 05.09.) san bio zagrijan jako a sad san oladi.sve to nekak traje, ali eto ope bi voli sto pri poci da vidin el to za mene ili nije, premda poznajen sebe i virujen da nebi tribalo bit problema ali nika neznash, trenutno san bartender u korculi, ali mi ode imamo 40-tak koktela od toga 20-tak "svjetski" i planira san pucat na bartendera cim dojen, vidi cemo...kontan da ce me nekak manje pila gosti ako san bartneder, bi san radi 3 godine kao konobar pa ono, 100 pitanja imaju i svi isto udaraju...pa objasnjavaj di..sta kako i sl.bila mi je cura jedna sto na princess radi dala papire za bar sto je onda dobila,pa san baci oko malo, ne izgleda mi nish special, ha vidi cemo uglavnom.

Procita san masu stvari. Frend moj sto se aplicira sa mnom za posal reko svima da odj., jer svi nesh seru, niko nish dobrega ne govori. Reko vise ni na forume ne ide...jer ga nerviraju.

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Odg: Carnival Assistant Waiter
« Reply #17 on: 21/October/2009 »
tomislav,hvala ti puno.znaci i ti si bio sa suprugom tamo???pa i ja mislim da to nije losa ideja,zajedno smo,radimo,putujemo itd a  uzimamo lovu.imas li kakav savjet,onako prijateljski,kako i st da radim da sto prije dobijemo tu poziciju.il to dolazi s vremenom??jesilti jos tamo i na kojem brodu??pozz i hvala puno

Offline alencica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
Re: Carnival Assistant Waiter
« Reply #18 on: 21/June/2011 »
znate li tko da li dino na kraju uspio dobit isti brod sa suprugom?

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Carnival Assistant Waiter
« Reply #19 on: 22/June/2011 »
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)