Author Topic: Prvi ugovor na Princessu i tetovaza na nozi visible tattoos  (Read 6991 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tinker bell

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
  • Jednom se zivi bori se za svoje snove...
    • View Profile
Pozdrav svima, drago mi je sto sam dio ovog foruma, dosta sam citala i dosta mi je pomogao pri samoj odluci da se prijavim za rad na brodu. Postavila bih samo jedno pitanje. Dobila sam posao na Star Princessu datum i brod tj. garantno pismo sa kojim idem po vizu na kojem pisu ti podatci, imam vidljivu tetovazu na nozi koju nisam prijavila agentima i sad cekam ljekarsli. U nekim predugovorima koje smo potpisivali jasno je navedeno da oni ne prihvataju visible tattoos. oT Molim vas za savijet da li da prijavim svoju tetovazu ili da je probam prekrit i zamotati na brodu tako da je ne vide. Pozicija koju sam dobila je ass. bufet steward.  Hvala unapred svima. Pozz

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Gdje ideš na pregled?
Ako je tetovaža nisko, da ju možeš sakriti čarapom, nemaš problema.
Sve dok nije jako upadljiva, neće biti problema.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Pokrij je sminkom... svejedno ces to morati raditi posle na ugovoru.
Though she be but little, she is fierce!

Offline tinker bell

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
  • Jednom se zivi bori se za svoje snove...
    • View Profile
Star Princess, tattoo je malo iznad clanka lijeve noge, procitala sam da su mnogi koristili steznike u boji koze, a za ljekarski cu je probati prekrit sminkom. Brine me brod hocu li imati problema i da me ne vrate zbog tetovaze :-( Izvinjavam se, mozda je pitanje nekome glupo, ali meni je ovo sve novo, pa me malo brine, da necu imati problem na brodu ako je vide.

Offline tinker bell

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
  • Jednom se zivi bori se za svoje snove...
    • View Profile
Pregled mi je u Banja luci, nisu nam jos naveli ime klinike, hvala ljudi na odgovorima.

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Sa broda te nece zbog toga vratiti, ali ce ti traziti da prekrijes tetovazu... na pregledu pokrij cisto da budes sigurna, mada doktore realno bas briga za to ;) ja moram moju da pokrivam samo kada sam u suknji i na duznosti, tj. u uniformi...
Though she be but little, she is fierce!

Offline tinker bell

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
  • Jednom se zivi bori se za svoje snove...
    • View Profile
Hvala ti puno, i ja se nadam da cu raditi vise u pantalonama  :) a za pregled cu je probati maskirati, na brodu neki steznik u boji koze i to je to

Offline mali od palube

  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
S obzirom da nas dosta muci to pitanje mogla bi nalepiti post sa broda kakva je situacija za tatoo, meni do duse viri samo 3cm ispod majice ali VIRI :pop: pa bi bilo ok da nam neko sa terena nalepi noviji post na tu temu. =""hvaaaaalaaa :run:

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
S obzirom da nas dosta muci to pitanje mogla bi nalepiti post sa broda kakva je situacija za tatoo, meni do duse viri samo 3cm ispod majice ali VIRI :pop: pa bi bilo ok da nam neko sa terena nalepi noviji post na tu temu. =""hvaaaaalaaa :run:
Kakvih sam sve vidjao na brodu, ko slikovnice isarani pa su radili bez problema. Uglavnom nemas razloga za brigu. :waiting:
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline mali od palube

  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Hvala zemo na brzom odgovoru,nadam se da ce i ostali  :plovim: javiti kako je kod njih...

Offline konsuelo

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
mislim da još nitko nije napisao da je poslan doma zbog tetovaze. ali mene isto zanima kako ce ti proc liječnički, javi iskustva i sretno :)

Offline mali od palube

  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Lekarski se sad radi u Revidi,tako su nam rekli. Pa citao sam negde da lekarski ides kad si vec dobio posao.....jel neko imao problem na lekarskom zbog tatooa? :hmm:

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Lekarski se sad radi u Revidi,tako su nam rekli. Pa citao sam negde da lekarski ides kad si vec dobio posao.....jel neko imao problem na lekarskom zbog tatooa? :hmm:
U Revidi vam uzmu 180 eura i to je to, ja mislim da bi nas bolje pregledali u nekoj poljoprivrednoj zadrugi nego tamo. Ne bi me cudilo da i covjek bez noge prodje ljekarski, a da ne pricam o tetovazama. :rofl: Mislim da vam je sve jasno.
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline mali od palube

  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
meni su i u agenciji rekli da oni stoje na strani kompanije ako tatoo bude problem na brodu jer sam im rekao na startu da malo viri ispod majice....
al otkud znam reko mozda me pale da mi uzmu pare pa ko me j...jos mi ga uvale  :waiting:

Offline mali od palube

  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
mislim da još nitko nije napisao da je poslan doma zbog tetovaze. ali mene isto zanima kako ce ti proc liječnički, javi iskustva i sretno :)
Proslo sve ok...za EKG sam se skidao tako da su sve tetovaze sevnule preko grudi ruke do ledja....ma nije ni prokomentarisala...  ::bin-laden::
sad cekamo ukrcaj   :pilot: odbrojavanje pocinje...