Author Topic: Ima li onih koji cekaju ukrcaj na Carnival-u za bar pozicije?  (Read 5034 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nelle.n

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Prosao sam glavni intervju za poziciju Bar waiter na Carnival-u u junu i jos uvek cekam  :waiting: datum ukrcaja.
Neki moji drugovi koji su pre mesec dana zavrsili svoj prvi ugovor odmah su dobili datum i svi krecu 8. septembra.
Nadam se da cu i ja uskoro dobiti svoj LOE  :moli:
Za sada znam da niko iz moje grupe nije dobio datum, ako ima neko ko takodje ceka neka se javi ovde da ubijamo vreme i da vidimo koliko nas ima  :uzdravlje: pozdrav drustvo

Offline BuzzKillington

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
  • "always working an angle"
    • View Profile
Ekipo za bar ,ne nadajte se skorom ukrcaju! Ljudi za restoran dobijaju brze ukrcaje ,za bar se ceka dugo. Ja sam prosao intervju pocetkom marta a ukrcaj sam dobio za oktobar...sta da se radi,u restoranu uvek velika rotacija ljudi a sa tim i potraznja
Brodovi u prašnjavoj luci,crnoj od znoja robova,spustili su jedra...

Offline nelle.n

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Ne preostaje nam nista osim da cekamo, docicemo i mi valjda na red..... :) I ja sam nacuo da se ceka duze u odnosu na restoran a ti si mi to sada samo potvrdio, hvala druze na informaciji  :uzdravlje:

Offline lupu5

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Intervju prosao u martu datum ukrcaja 12.septembar brod Sensation

Offline BuzzKillington

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
  • "always working an angle"
    • View Profile
Ja isto Sensation ,3.oktobar
Brodovi u prašnjavoj luci,crnoj od znoja robova,spustili su jedra...

Offline Spoly

  • Registered
  • *
  • Posts: 75
    • View Profile
Drug, koliko je im trebalo da ti jave za ljekarski i sledece korake, nakon sto si prosao glavni?
Ja i zarucnica prosli glavni prije 20 dana, ali jos nikakav mail nismo dobili sta dalje raditi.

A sto se tice bar / restaurant cekanja, to je tacno. Duplo brze se ovi ukrcavaju, iako te zna potrefiti pa da se ukucas jako brzo. U svakom slucaju, bit ce... :)

Offline nelle.n

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Ja sam glavni intervju prosao krajem juna i odmah nakon intervjua su mi rekli da sam prosao i da se prvi ukrcaji iz moje grupe ocekuju pocetkom septembra. Rekli su mi da ce me obavesti za datum i ostale stvari kada budu dobili obavestenje iz kompanije i da mi dotle ne preostaje nista nego da cekam. Sto se tice lekarskog i ostalih stvari rekli su mi da kada budem zvanicno dobio datum da tek tada krecem da vadim sve te papire. Posle intervjua sam potpisao neke papire i mislim da je to neka vrsta pred ugovora ili ti nesto slicno, da sam prisutvovao glavnom intervjuu i da sam prosao. Pouzdano znam da svi iz moje grupe jos uvek cekaju i da niko nije jos uvek dobio datum.
Moj drug je prosle godine dobio datum 20 dana nakon sto je prosao glavni intervju ali sta ces imao srecu tako se pogodilo :)

Offline nelle.n

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Konacno je cekanju dosao kraj  :run: 14. novembar brod Sensation :yeah:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
 :clapping:

Svakom čekanju dođe kraj  :zen:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline nelle.n

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Ko ceka taj i doceka :) Ako nekome treba bilo kakva informacija o celoj proceduri stojim na raspolaganju, meni su ovaj forum i ljudi koji se ovde stalno javljaju dosta pomogli tako da je vreme da se i ja oduzim i dam svoj doprinos, a bice i svezih informacija kada se budem ukrcao  :D

Offline vukasince

  • Registered
  • *
  • Posts: 142
  • in vino veritas
    • View Profile
I ja cekam ugovor,receno mi je brod dream i sledeceg meseca bi trebao biti ukrcaj.
in vino veritas

Offline Spoly

  • Registered
  • *
  • Posts: 75
    • View Profile
/\ Dobro je, ti si vec korak ispred.. Ja jos cekam prvi mail sa daljim koracima nakon polozenog glavnog, prije mjesec dana.. :(

Offline vukasince

  • Registered
  • *
  • Posts: 142
  • in vino veritas
    • View Profile
Sreca verovatno.
Dobio sam informaciju da im treba sommeliera i sve se desilo u roku od par dana.bio je telefonski intervju
in vino veritas

Offline ministarka89

  • Registered
  • *
  • Posts: 57
    • View Profile
Jaoooo....i ja sam bila u martu,dobila datum za 12 septembar Sensation...
Juce su me zvali iz agencije da mi kazu da je odlozen put za 24.oktobar...pa ja mislim
da ce teze da mi prodje mesec ipo nego ovo sto sam cekala do sada...

Offline nelle.n

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Ma bitno je da si ti dobila datum i da znas kada ides, najgore je cekanje za datum a tih mesec ipo ce proci lagano...