Author Topic: kada ?e biti preliminarni intervju agencije Kouzon?  (Read 5808 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lidija983

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
  • Life is a journey
    • View Profile
Dobar dan svima.
Zna li neko kada ce biti preliminarni intervju agencije Kouzon i da li je neophodno ici na taj trening koji se pominje?
Zahvaljujem!  :rolleyes:

Offline mlw

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 206
  • I am what I am.
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: CMV, Ex MSC, Ex Princess
  • Recruitment Agency: Internet, Safe Cruise
  • Job Title: Shop Seller
Preliminarni i trening za koju kompaniju, koju poziciju? Kouzon saradjuje s puno njih.

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Dobar dan svima.
Zna li neko kada ce biti preliminarni intervju agencije Kouzon i da li je neophodno ici na taj trening koji se pominje?
Zahvaljujem!  :rolleyes:
mlw je u pravu. To zavisi od pozicije i kompanije, mada sam cuo da ce za Celebrity i Royal biti intervju krajem avgusta, a za Princess krajem septembra ili pocetkom oktobra, bar sto se bara i restorana tice, ali nije 100% sigurna informacija. U svakom slucaju kontaktiraj agenciju i oni ce ti sve fino objasniti. I moras ici na obuku, jer vjeruj mi obuka dosta pomaze, a i agencije te nece pustiti na glavni intervju bez obuke.
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline Mezzomarinero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 373
  • Smile is the best drug
    • View Profile
Danas je bio preliminarni razgovor u MZ Sava na Novom Beogradu. Za neke sutra pocinje obuka  1 ili 2 dana kako se spremiti za glavni intervju.
A more se ljuljaljo,ljuljalo ......

Offline Lidija983

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
  • Life is a journey
    • View Profile
Konkretno za Royal.
Ja sam u petak obavila kratak razgovor na skype-u sa gospodjicom Jovanom i receno mi je da im se javim u ponedeljak posto sam vec radila za Azamaru pre dve godine, a oni su u korporaciji, pa da provere da li ponovo aplicirati za tu kompaniju. Pa ja juce posaljem svoj ID i Jovana mi rece da sada oni u kompaniji treba da provere moj status.A sada ako je danas bio preliminarni, a ako bez obuke ne mogu na glavni intervju, onda bas super. Oduzi mi se sve... Sada sam bas srecna  :waiting:

Offline Mezzomarinero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 373
  • Smile is the best drug
    • View Profile
Neznam kako da ti pomognem osim da ih ujutro nazoves ili mozda sad  -()-
A more se ljuljaljo,ljuljalo ......

Offline bobica

  • Registered
  • *
  • Posts: 110
    • View Profile
Ja sam bez obuke i bez prethodnog iskustva prosla glavni intervju.

Offline Lidija983

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
  • Life is a journey
    • View Profile
Zaista Bobice?
Ako je tako malo mi je lakse.

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Ja sam bez obuke i bez prethodnog iskustva prosla glavni intervju.
Moguce je, ali kada je u pitanju bar i restoran veoma je tesko, osim ako kandidat nema vec brodsko iskustvo.
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline Lidija983

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
  • Life is a journey
    • View Profile
Ja imam brodskog iskustva i to pet ugovora. Cetiri kao bar server i jedan kao somelijer i zelim aplicirati za poziciju somelijera.

Offline bobica

  • Registered
  • *
  • Posts: 110
    • View Profile
Re: kada ?e biti preliminarni intervju agencije Kouzon?
« Reply #10 on: 06/August/2013 »
Pa, meni nije jasno kako, ali prosla sam. Administrativna pozicija je u pitanju.
Intervju je bio preko skajpa, ne znam je li to olaksavajuca okolnost, mada dugo je trajao i uopste nije bio uobicajen. Ni jedno jedino standardno pitanje mi nije postavljeno, npr. kako se zovem, zasto zelim da radim za njih, koje me osobine krase :D Samo resetanje kroz CV, vrlo vrlo vrrrrrlo detaljno, pa onda pitanja tipa "kako bi se snasla u sledecoj situaciji?" (zeznuta stvar, jer sam bila prinudjena da hipotetisem i teoretisem). Zatim sam imala proveru administrativnih vestina (kako se snalazim u majkrosoft ofis programima) i sada cekam.

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: kada ?e biti preliminarni intervju agencije Kouzon?
« Reply #11 on: 06/August/2013 »
Ja imam brodskog iskustva i to pet ugovora. Cetiri kao bar server i jedan kao somelijer i zelim aplicirati za poziciju somelijera.
Svaka cast. E onda apliciraj online, ne trebaju ti agencije. Sa mnom je bilo kandidata koji imaju brodsko iskustvo i opet su morali da idu na trening, jer agencije se veoma tesko odricu 100 eura koje moras da das za dva dana treninga. Moj savjet ti je da apliciras online, jer si i vise nego kvalifikovana. Srecno. :uzdravlje:
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline Que Pasa

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Re: kada ?e biti preliminarni intervju agencije Kouzon?
« Reply #12 on: 06/August/2013 »
Ja sam bez obuke i bez prethodnog iskustva prosla glavni intervju.

Za koju poziciju? Kako stojiš sa jezicima ako nije neumesno pitanje? Pozdravljam

Offline bobica

  • Registered
  • *
  • Posts: 110
    • View Profile
Re: kada ?e biti preliminarni intervju agencije Kouzon?
« Reply #13 on: 06/August/2013 »
Nije neumesno, ipak je ovo mesto za savete, iskustva i sl :)

Engleski fluent, spanski advanced. Ruski sam nekada davno perfektno znala, ali vremenom je dosta isparilo. Grcki mi je na pocetnickom nivou, ucim. Italijanski sam pokusala da ucim, ali su mi se latinski i spanski opasno umesali i pobrkali medjusobno. Savladacu ga kad tad :D Najiskrenije, nisam bas talentovana za mnoge stvari, tj. nespretna sam i ne idu mi poslovi koji zahtevaju koordinaciju u prostoru, tako da se drzim onog u cemu sam odlicna, a to je brbljanje :D i to na sto vise razlicitih jezika (dobro, da ne preterujem, cilj je da savladam sto vise stranih jezika, ucim i necu prestati dok sam ziva).


Offline Lidija983

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
  • Life is a journey
    • View Profile
Re: kada ?e biti preliminarni intervju agencije Kouzon?
« Reply #14 on: 06/August/2013 »
Jesam online aplicirala za MSC i NCL za sada, a poslala sam i Cv Royal-u pa cekam i njihov odgovor Justinijane.
Bas zato sto mi nije prvi put, a ni prva agencija preko koje sam aplicirala nista me ne cudi. Poslovanje na nivou xe xe xe xe xe
Sve pohvale Bobice!