Author Topic: Glavni intervju Kouzona za Celebrity/Royal (koliko nas ?eka finalni intervju?)  (Read 4684 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Clair

  • Registered
  • *
  • Posts: 50
    • View Profile
Nadam se da nije problem da otvorim jedan topic namjenjen svima nama koji čekamo glavni, jedan jedini finalni intervju.  :D  :pop:

Zanima me koliko nas ima koji čekamo ovaj finalni, da li je ostao iko iz moje grupe iz Banja Luke s preliminarnog održanog 15.6. za bar/restoran ili ste se svi razbježali na Princess?  :D
Naravno ako neko dobije konkretnu informaciju o datumu, lokaciji i načinu održavanja intervjua bilo bi super da je proslijedi ovdje.  ;)
Meni je posljednja nezvanična informacija bila da finalni vjerovatno neće biti prije septembra, ali baš konkretno još ništa ne znam.

Offline omVS

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Nadam se da nije problem da otvorim jedan topic namjenjen svima nama koji čekamo glavni, jedan jedini finalni intervju.  :D  :pop:

Zanima me koliko nas ima koji čekamo ovaj finalni, da li je ostao iko iz moje grupe iz Banja Luke s preliminarnog održanog 15.6. za bar/restoran ili ste se svi razbježali na Princess?  :D
Naravno ako neko dobije konkretnu informaciju o datumu, lokaciji i načinu održavanja intervjua bilo bi super da je proslijedi ovdje.  ;)
Meni je posljednja nezvanična informacija bila da finalni vjerovatno neće biti prije septembra, ali baš konkretno još ništa ne znam.


Ej meni su napisali da tačan datum još uvijek ne znaju, ali da će to biti najvjerovatnije početkom septembra te da će zvanično obavještenje biti na vrijeme.  :)
Kada je u pitanju novac, onda je svako iste vjere.

Offline Mezzomarinero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 373
  • Smile is the best drug
    • View Profile
Rekose krajem septembra
A more se ljuljaljo,ljuljalo ......

Offline Clair

  • Registered
  • *
  • Posts: 50
    • View Profile
Finalni stiže ubrzo... 7.12.
Sretno svima ko ide.  ;D

Offline MilanLO

  • Registered
  • *
  • Posts: 48
    • View Profile
Meni su iz Kouzona rekli da ce mi biti javljeno u toku decembra. Jos uvek nista. Nisam imao ni preliminarni jos uvek.  -()-  :hmm:

Offline Marko85

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Ja sam danas imao neku proveru preko Skype-a,pricao sam regruterom iz Skoplja,pricali malo o mojoj poziciji i to je to...kaze da je 5.12 finalni u Skoplju,bar sto se tice moje pozicije,za ostale ne znam

Offline kartar

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Takodje nakon intervjua preko skype-a sa regruterom iz Skoplja potvrdjen gl. intervju za celebrity 07.12 u Skoplju.... :clapping:

Offline bcivOnES

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
  • xperienced Barman
    • View Profile
  • Country: BiH
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: KOUZON/SAFE CRUISE
Jbg ja sam imao kontrolni interview preko skype 28/11/13 al sam se sje*ao posteno nisam znao nabrojati sorte tekile vodke ruma gina tako da sam odlozen za naredni al da sam ucio, ucio sam al' ne to tako da jbg  oT

BTW, any info. about those drinks 'r always welcomed for any of us ...