Author Topic: Šta kompanija pokriva od troškova?  (Read 3468 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline joker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 128
    • View Profile
Šta kompanija pokriva od troškova?
« on: 06/August/2013 »
Joj, to je tako komplicirano sve da vise ni ja ne znam. Ugl, prvi puta kada je isao 2010. sve je placao sam, ali kartu do broda je dobio, za nazad je platio sam. Drugi ugovor mu je kompanija platila do broda, a u medjuvremenu su promijenili neka pravila pa su mu platili i za kuci. Od tada (dakle 3. i 4. ugovor), sam si placa kartu do broda, a za nazad dobije od kompanije...Prva tri ugovora je bio na Royalu, na četvrtom kada je dobio promociju u lab managera prebacili su ga na Celebrity. Za peti ugovor su mu ponudili da ide na Cunard na QM2 i prihvatio je naravno. A za vizu i medical ne znam jesu mu vratili novac, to ga nisam pitala...

Ali manite sve što čujete, kad se ide prvi puta treba računati na oko 1000 -1500 eura troškova minimalno, pa bolje da imate viška nego da vam fali...  ::yes::


Hvala na odgovoru, i ovaj drugi sam procitao, nego da li ima neko ko ne radi u shop-u ili photo da odgovori, posto ipak to su koncesionarske firme, koje imaju radnje na odredjenim komapanijama, sto nije moj slucaj, ja bi trebao da se ukracam na Celebrity Equinox krajem oktobra/listopada, inace Bar Department pa me zanima sta kompanija pokriva od troskova... Unapred Zahvalan! :D