Author Topic: Marine engineering and electrics - books!  (Read 7415 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Marine engineering and electrics - books!
« Reply #15 on: 24/February/2016 »
Pozdrav svima!
Vidim da je već pitano, ali da malo refresham temu.
Ima li možda netko knjigu "Priručnik elektrotehnike i brodske automatike" od Nike Kneževića?

Pozdrav. Proverio sam, ja je nemam. Imao sam priliku da prolsitam malo tu knjigu i ne vidim u cemu je fora? Nista specijalno nije. Cak je dosta stvari i osrednje opisano. Priznajem, OK je knjiga, ima svega unutra, al ima jos gomila sa istim sadrzajem. Teorija ta je sazvakana u 90% knjiga na isti nacin, a onaj prakticni deo je malo i zastareo... Nemas potrebe fokusirati se na ovu, ima dovoljno materijala da se nadje...

No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline Plavac

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Marine engineering and electrics - books!
« Reply #16 on: 24/February/2016 »
Puno hvala  :uzdravlje:

Naime, u razgovoru sa par ljudi, preporučili su mi ovu knjigu kao odličnu za početnike tj. asst. struje. No, nema veze, uhvatit ću se drugih knjiga, jer mi se baš i ne daje 400kn za ovu..

Online wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Marine engineering and electrics - books!
« Reply #17 on: 10/June/2017 »
Puno hvala  :uzdravlje:

Naime, u razgovoru sa par ljudi, preporučili su mi ovu knjigu kao odličnu za početnike tj. asst. struje. No, nema veze, uhvatit ću se drugih knjiga, jer mi se baš i ne daje 400kn za ovu..


http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=8434.0;topicseen
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced