Author Topic: Jel zna neko nesto ovoj agenciji? - GLOBAL SHIPPING & SERVICES DOO  (Read 85146 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CaptainCrash

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Nasao sam njihovu adresu na netu i oglas za posao?

GLOBAL SHIPPING & SERVICES DOO
NIKOLAJEVSKA 6,
21000 NOVI SAD, SRBIJA

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Jel zna neko nesto ovoj agenciji?
« Reply #1 on: 25/May/2009 »
Nasao sam njihovu adresu na netu i oglas za posao?

GLOBAL SHIPPING & SERVICES DOO
NIKOLAJEVSKA 6,
21000 NOVI SAD, SRBIJA

jel imaju web stranicu?  -()-
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline CaptainCrash

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Jel zna neko nesto ovoj agenciji?
« Reply #2 on: 26/May/2009 »
Nemaju :(

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Jel zna neko nesto ovoj agenciji?
« Reply #3 on: 26/May/2009 »
Nemaju :(

Meni to sve govori  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline neno_pula

  • Registered
  • *
  • Posts: 195
  • He who dares wins
    • View Profile
Re: Jel zna neko nesto ovoj agenciji?
« Reply #4 on: 26/May/2009 »
Meni to sve govori  +U+
a ne mora znacit nem ani apriori stranicu
pa je super agencija i same pohvale mogu za nju rec  ;)

Offline vjestica

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Jel zna neko nesto ovoj agenciji?
« Reply #5 on: 26/May/2009 »
ma pusti ti te sarlatanske agencije sto nicu ko pecurke poslije kise!! idi u provjerenu i nemoj da te boli glava :tuctuc:

Offline CaptainCrash

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Jel zna neko nesto ovoj agenciji?
« Reply #6 on: 27/May/2009 »
znam ja to ali sta vredi kad nema u SR ili HR ni jedna agencija koja posreduje za naftne platforme.Ima u HR jedna ali sam im pisao i rekli su mi da je sad jako tesko zbog "svetske krize" i da uglavnom salju ljude po preporukama a ja nemam nikog ko bi mogao da mi pomogne u tom pogledu.
Cak sam hteo da idem vezano za catering pa posle da vidim da radim nesto drugo ali nisam ni sanjao da skoro ni u ludilu ne mozes dobiti posao na naftnim platformama.

Offline vjestica

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Jel zna neko nesto ovoj agenciji?
« Reply #7 on: 27/May/2009 »
ne daj svoje pare tako lako ako nisi siguran,ima dosta prevaranata :deda:
nego ako ne mozes tu onda idi gdje mozes,sta fali turistickim brodovima? jes da se manje zaradi ali..

Offline tashadj84

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Odg: Jel zna neko nesto ovoj agenciji?
« Reply #8 on: 08/September/2009 »
GLOBAL SHIPPING & SERVICES DOO
NIKOLAJEVSKA 6,
21000 NOVI SAD, SRBIJA
I ja imam istu adresu kontaktirali su me za neki posao ali nisam sigurna da je ok agencija???
da li mi  neko moze pomoci?  ""]]

Rade 79

  • Guest
Prvo pozdrav svima posle dugo vremena. Nalog mi je mojim zahtevom bio izbrisan ali me je tema o ovoj agenciji privukla da se ponovo uclanim na ovaj forum.
Ova agencija 100% OK i iz prve ruke vam mogu reci da je Dragana koja je prestavnik za Srbiju skroz korektna i uvek spremna za pomoc.
Unapred se izvinjavam sefu i svim clanovima foruma jer cu pisati malo vise.
Naime, Dragana salje ljude na dva broda Ocean Countess *( gde sam ja bio) i Marco Polo. U stratu vam objasni sta vas tamo ceka i bez zavlacenja vam kaze da su brodovi stari, kakve su kabine, toaleti, tus kabine.
Znam da pare sve zanimaju pa cu reci da sam ja kao konobar uzimao 2000 eura platu plus baksisa oko 600 eura za mesec.
Ljudi u baru su uzimali slican novac.
Problem kod ove kompanije su uslovi za zivot, kabinski smestaj, WC, tus kabine. Dragana vas spremi za to ali opet budete sokirani kada dodjete. Za mene koji sam na ovu kompaniju otisao sa Princesa to je bio totalni sok.
Sto se tice Dragane... Momci i devoke iz Srbije koji su radili u baru imali su nevidjene probleme sa Bar Menadzerom (dzukela od coveka). Na sve nacine su pokusali da ga smene i nisu uspeli dok nisu nazvali Draganu i pozalili se njoj. Zena je intrevenisala i BM je dobio otkaz koliko na kraju sledeceg kruza.
Nemojte da vas vara to sto posao dobijete jako brzo i bez intervjua. Ukoliko vam kaze da idete na brod to nije laz nego 100% idete.
Moj savet svima je da ukoliko imate iskustva idete u bar department i zaobidjete restoran. Ja sam proveo 5 ugovora na Princesu, a iz ovog restorana sam pobegao posle 3,5 meseci.
Pre dva dana sam se vratio kuci i trenutnoprovodim po ceo dan za kompom i gledam kako da se ukrcam na brod kao security officer.

Jos jednom pozdrav svima i mirno more onima koji se uskoro ukrcavaju.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Vidim, sada GS&S imaju i stranice. http://www.globalmaritimegroup.com/index.html

Na stranicama nema tel. broja niti imena i prezimena odgovorne osobe, što je loš znak, samo email adresa na koju se može interesirati (info@globalmaritimegroup.com). U mojem iskustvu, ako netko završi sa vašim parama u džepu, a vi sa njihovim emailom, možete taj email okačiti mačku o rep.

Ne mogu ništa o njima reći, dok se ne javi još ljudi koji su surađivali sa njima.
Od 42 kompanije sa kojima GSS tvrdi da radi, čuo sam za svega njih 5, iz čega bi se dalo zaključiti da su se orijentirali na manje poznate kompanije.
Bez kompletnijeg opisa iskustava ljudi koji su preko njih otišli na brod, ne može se ništa zaključiti. Jedan post (od Rade 79) nije dovoljan.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Rade 79

  • Guest
Kada sam ja otisao istog dana samnom je poslo jos 10 ljudi iz Srbije. Posle mene doslo je jos 10. Rekao sam informacije koje znam jer sam bio i radio, a na ljudima je da vide da li zele ili ne zele da idu na brod preko te agencije. Ja ne znam da Dragana radi tolike kompanije. Ono sto ja znam je da radi jedino Majestic International Cruises.

Offline monster

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 233
    • View Profile

Rade 79

  • Guest
Nije to ta agencija

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
točno, to je neka druga
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)