Author Topic: Pobjegao s kruzera usidrenog u Seattleu, priveden bez incidenata i pritvoren  (Read 7086 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
420$ Za avio kartu kad ga fbi dohvati i cao zdravo, kojih crnih 50.000 ...  :facepalm:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline ft1p

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 106
    • View Profile
Da ali to znaci kad zavrsi ugovor da ce kompanija platiti da izadje iz zemlje (avionsku kartu).Kad smo kod bezanja mislim da je jedan iz kuhinje pobegao u Boston.zvali ga preko razglasa.

Offline RookieMNE

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
420$ Za avio kartu kad ga fbi dohvati i cao zdravo, kojih crnih 50.000 ...  :facepalm:

Da ali se tu racuna da ako je pobjegao sa broda da je zauvijek? Jer ko garantuje da
Ce ga ikad pronaci, znaci steta je napravljrena i zato ne ide 425$ nego 50.000$. Sta mislis koliko kosta FBI da ljudi traze bjegunce sa broda.... Sta ako taj crewmember ode da pljacka ili ubije nekoga...

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Procena je da ima oko 11.000.000 ilegalnih imigranata u Americi, što je oko 3,5% ukupne populacije. Da li je realno da FBI juri jednog crew membera?

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
brate, mislis da bi kompanija rizikovala 50000 dolara za svakog kru membera. da je kazna tolka, svi bi mi lance na nogama imali i nikad nas nebi pustili da izadjemo s broda