Author Topic: Molio bih malo za pomoc sto se tice prijave za posao na brodu  (Read 1753 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline havax

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Ovako, novi sam ovdje u vome, pa bih molio malo za pomoc sto se tice prijave za posao na brodu i kako to sve fukcionira. Citao sam malo po forumima i tako sto su ljudi pisali ali nisam nasao nista konkretno gdje bi mogao poslati svoju prijavu.

Jako sam zainteresiran sto se tice ovoga posala jer imam 21 god. nisam ozenjen niti imam djece, pa...znadete vec. :)
Trenutno sam zaposlen u H1 Telekomu ali da mi se pruzi neka prilika za necim boljim u zivotu naravno da bih posao za time. (voljan sam upoznavati nove ljude, siriti prijateljstva i uciti nesto novo). :D

Hvala unaprijed za pomoc.

Offline mlw

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 206
  • I am what I am.
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: CMV, Ex MSC, Ex Princess
  • Recruitment Agency: Internet, Safe Cruise
  • Job Title: Shop Seller
Re: Posao
« Reply #1 on: 14/August/2013 »
Pozdrav i dobrodosao :). Na pogresnom mestu si otvorio temu, ali sredice Sef vec.
Iscitaj malo detaljnije forum, odluci na koje radno mesto bi isao za pocetak i sastavi adekvatan CV (ako ga vec nemas). Od radnog mesta i kompanije za koju bi radio dosta zavisi i kojoj agenciji ces se obratiti. Imas na forumu i linkove ka sajtovima gotovo svih proverenih agencija u blizoj i daljoj okolini (ili barem njihova imena, kontakt podatke, nesto). Oni ce te u dalje korake uputiti.