Author Topic: Ukrcava li se iko?  (Read 5883 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline LooLa

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Ukrcava li se iko?
« on: 21/August/2013 »
Ukrcava li se iko? Ima li novosti od ovih što su imali uspješan intervju u 8. misecu?

Pozdrav

Offline miloskuvarcina

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Ukrcava li se iko?
« Reply #1 on: 28/August/2013 »
ukrcavam se ja na viking atla 2.9.2013 valjda je ok brod ako neko zna nesto kako je na tom brodu neka pise pozzzzzz

Offline putnik

  • Registered
  • *
  • Posts: 118
    • View Profile
Re: Ukrcava li se iko?
« Reply #2 on: 29/August/2013 »
ukrcavam se ja na viking atla 2.9.2013 valjda je ok brod ako neko zna nesto kako je na tom brodu neka pise pozzzzzz
Izvini,ides prvi put,online ili agencija?
:plovim: :pad:

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Ukrcava li se iko?
« Reply #3 on: 29/August/2013 »
ukrcavam se ja na viking atla 2.9.2013 valjda je ok brod ako neko zna nesto kako je na tom brodu neka pise pozzzzzz
hahahaha miloš kuvarčina...ova je dobra milojko.. miloš ti je 2 godine radio na mojoj kompaniji i njemu ne treba vise agencija..
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline miloskuvarcina

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Ukrcava li se iko?
« Reply #4 on: 01/September/2013 »
O bart hrvoje :)))))))) vidis dok ima ja tebe ne treba ni da pisem  e idem do kelna tamo se ukrcavam u utorak vidimo se na  reci negde nadam se ako ne na kraju sezone dolazis malo do nas da posetis ti lepu nasu kako valja  :uzdravlje:  :yahoo:   e samo da ima nasih na toj atli nadam se  :pop1:

Offline vlacca

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
  • Ko nije plovio,ko nije brodio,ko se od orkanskih
    • View Profile
Re: Ukrcava li se iko?
« Reply #5 on: 24/September/2013 »
Pozdrav svima, redovno pratim desavanja na forumu vec par godina, prosao sam za Viking pre 3 nedelje pa me zanima kakve su uopste sanse upasti do kraja ugovora, imam dosta iskustava kao kuvar(5,6 god), ali sam pristao za pocetnu poziciju da bih pre otisao!? Znaci, da li se desava da neko upadne na dva meseca pred kraj sezone? Unapred zahvalan i sve pohvale za administratora. Imam inace jedan ugovor na princess-u tako da mislim da angazman nije u pitanju samo strpljenje hahaha. pozzz mornari i mornarice....

Offline adi33

  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: Ukrcava li se iko?
« Reply #6 on: 27/September/2013 »
Pozdrav svima, redovno pratim desavanja na forumu vec par godina, prosao sam za Viking pre 3 nedelje pa me zanima kakve su uopste sanse upasti do kraja ugovora, imam dosta iskustava kao kuvar(5,6 god), ali sam pristao za pocetnu poziciju da bih pre otisao!? Znaci, da li se desava da neko upadne na dva meseca pred kraj sezone?

Naravno da ima !!
Ja idem na A rosa Viva 01.11.2013 do 08.01.2014


Offline krotedimiska

  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Re: Ukrcava li se iko?
« Reply #7 on: 29/September/2013 »
addi33 kada ti je bio intervju?

Offline ninaba

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
  • Mornar sam Popaj jaaa :D
    • View Profile
Re: Ukrcava li se iko?
« Reply #8 on: 31/October/2013 »
adi33 jesi li išo preko agencije ili ? je li bio kakav intervju ili nešto za A-rosa vivu? Hvala

Offline dreamcatcherbgd

  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Ukrcava li se iko?
« Reply #9 on: 27/November/2013 »
Pozdrav svima, redovno pratim desavanja na forumu vec par godina, prosao sam za Viking pre 3 nedelje pa me zanima kakve su uopste sanse upasti do kraja ugovora, imam dosta iskustava kao kuvar(5,6 god), ali sam pristao za pocetnu poziciju da bih pre otisao!? Znaci, da li se desava da neko upadne na dva meseca pred kraj sezone? Unapred zahvalan i sve pohvale za administratora. Imam inace jedan ugovor na princess-u tako da mislim da angazman nije u pitanju samo strpljenje hahaha. pozzz mornari i mornarice....
da li si otisao na brod? sta su ti rekli za platu> i jasam bio na princessu..poz