Author Topic: redovno brijanje ziletom iritira kozu  (Read 9235 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mrcz

  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
redovno brijanje ziletom iritira kozu
« on: 22/August/2013 »
Da li je neko isao na brod i nosio neko uverenje ili potvrdu da redovno brijanje ziletom iritira kozu ili tako nesto? Imam osetljiviju kozu i redovno samo skracujem maksimalno masinicom.

Da ne bude zabune, procitao sam dobro iznad sta pise o tome, samo pitam da li je neko imao direktno iskustvo...
Life spent resisting temptations is a wasted life.spent resisting temptations is a wasted life.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: redovno brijanje ziletom iritira kozu
« Reply #1 on: 22/August/2013 »
Nisam čuo ... teško da bi ti to prošlo.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: redovno brijanje ziletom iritira kozu
« Reply #2 on: 22/August/2013 »
Da li je neko isao na brod i nosio neko uverenje ili potvrdu da redovno brijanje ziletom iritira kozu ili tako nesto? Imam osetljiviju kozu i redovno samo skracujem maksimalno masinicom.

Da ne bude zabune, procitao sam dobro iznad sta pise o tome, samo pitam da li je neko imao direktno iskustvo...
I ja mislim da ti to ne prolazi. Kada se pocnes cesce brijati, nece ni koza biti toliko osjetljiva, a i osjetljiva ti je sto se ne brijes nego samo skracujes masinicom. Moras naci brijac koji odgovara tvojoj kozi, nadji neki kod kojeg se mjenjaju oni ulosci, koji se savija pri pokretima i koji imaju u sebi biljne sastojke (to se nalazi u onim malim spuzvicama). Znam sta pricam jer i ja imam isti problem, pa sam ga tako rijesio. ;)
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline mrcz

  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: redovno brijanje ziletom iritira kozu
« Reply #3 on: 22/August/2013 »
Hvala na brzim odgovorima!

Mozda cete misliti da se pro*eravam ali pokusacu pa ako prodje, prodje, ako ne, brijanje i to je to. Makar i ako bude bila neka solucija da se ostavi bradica "well-trimmed", bolje i to nego potpuno brijanje. :)
Life spent resisting temptations is a wasted life.spent resisting temptations is a wasted life.

Offline Brane86

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 67
    • View Profile
Re: redovno brijanje ziletom iritira kozu
« Reply #4 on: 22/August/2013 »
Vidim da ides za Fotografa ali neznam za koju kompaniju.Kada sam bio na treningu za princess fotografima su rekli da mogu imati bradu ako je odrrzavaju.Kolega koji je bio sa mnom na treningu ima bradu i rekli su mu da moze sa njom na brod da nema potrebe da je brije.Evo upravo sam gledao njegove slike koje je juce postavio sa broda i jos uvjek ima bradu nije je obrijao a veje 15ak dana na brodu.

Offline stefan_n

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: redovno brijanje ziletom iritira kozu
« Reply #5 on: 23/August/2013 »
tocno to sto ti je Justinijan preporucio ali ja bih na dodao i Nivea-in after shave balzam, malo je skuplji (barem u RH) ali cuda radi ako se moras svaku vecer brijati kao i ja. jos ako dvokratno radis to bude i 2 puta posto je hotel manager malo ser*tor al samo malkice xD

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: redovno brijanje ziletom iritira kozu
« Reply #6 on: 23/August/2013 »
tocno to sto ti je Justinijan preporucio ali ja bih na dodao i Nivea-in after shave balzam, malo je skuplji (barem u RH) ali cuda radi ako se moras svaku vecer brijati kao i ja. jos ako dvokratno radis to bude i 2 puta posto je hotel manager malo ser*tor al samo malkice xD

::yes::
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline stefan_n

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: redovno brijanje ziletom iritira kozu
« Reply #7 on: 24/August/2013 »
naravno mozes kao sta su stari djedovi radili ,nakon brijanja namazat domaće rakije po labrnji :D malo krenes skakat i đipat ali kasnije bude super :D homemade after shave  :-))))'

Offline mrcz

  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: redovno brijanje ziletom iritira kozu
« Reply #8 on: 24/August/2013 »
Haha, neka hvala, pridrzavacu se sensitive Niveine kolekcije, a ako uslovi budu dozvoljavali, napravicu neku bradicu. :)
Life spent resisting temptations is a wasted life.spent resisting temptations is a wasted life.

Offline mlw

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 206
  • I am what I am.
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: CMV, Ex MSC, Ex Princess
  • Recruitment Agency: Internet, Safe Cruise
  • Job Title: Shop Seller
Re: redovno brijanje ziletom iritira kozu
« Reply #9 on: 25/August/2013 »
Vidim da ides za Fotografa ali neznam za koju kompaniju.Kada sam bio na treningu za princess fotografima su rekli da mogu imati bradu ako je odrrzavaju.Kolega koji je bio sa mnom na treningu ima bradu i rekli su mu da moze sa njom na brod da nema potrebe da je brije.Evo upravo sam gledao njegove slike koje je juce postavio sa broda i jos uvjek ima bradu nije je obrijao a veje 15ak dana na brodu.

Bio je i onaj lik s kosicom i bradicom, isto fotograf i njemu je takodje receno da je to ok :D

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Re: redovno brijanje ziletom iritira kozu
« Reply #10 on: 07/September/2013 »


Problem Solved! Vjeruj mi, imao sam isti problem, a kod nas u Bar Departmentu mozes sanjati o nekoj bradici, samo prvih nekoliko dana mi je koza bila malo iritirana, a poslije ono ko djecija guza :D Takodjer mozes kupiti i pjenu za brijanje, isto Fusion, koja ima neku mentu u sebi, i bas je merak ono dok se brijes hladi ti lice, a poslije toga Nivea Mild Balsam, i bit ces ko lutka!

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: redovno brijanje ziletom iritira kozu
« Reply #11 on: 07/September/2013 »
fcuk .. šta će ova baterija unutra?  ""]]
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Re: redovno brijanje ziletom iritira kozu
« Reply #12 on: 07/September/2013 »
fcuk .. šta će ova baterija unutra?  ""]]

Pa baterija ide unutra, i imas ono malo dugme na sredini na koje palis vibraciju, kad je to upaljeno, onda iz ove spuzvice gore ispusta tu smjesu koja ublazava iritaciju koze... Ma vjeruj mi Fusion je revolucionaran!

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
Re: redovno brijanje ziletom iritira kozu
« Reply #14 on: 07/September/2013 »
Ja nisam verovao u ta čuda do pre malo više od godinu dana,brijao sam se `army style` i dezinficirao lice sa votkom.Ali onda pređem na taj žilet fusion baš zbog broda i svakodnevnog brijanja.Onda jedan dan u Wallmartu u Junea,AK ugledam njihovo najnovije dostignuće i uzmem ga bez razmišljanja.A patrone vrede svake pare.http://www.walmart.ca/en/ip/gillette-fusion-proglide-styler/10150190 Ubica  :D
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .