Author Topic: redovno brijanje ziletom iritira kozu  (Read 9246 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mrcz

  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: redovno brijanje ziletom iritira kozu
« Reply #15 on: 07/September/2013 »
Imam ja ziletov brijac, nije fjuzn i nema bateriju, al' ima 3 ostrice i spuzvicu tu... To sam uvek koristio kada sam morao, tako da potpuno verujem u kombinaciju zileta i nivea-e.
Life spent resisting temptations is a wasted life.spent resisting temptations is a wasted life.

Offline stefan_n

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: redovno brijanje ziletom iritira kozu
« Reply #16 on: 08/September/2013 »
ovo se ne čini loše jedino cijena je malo  :neee:
mada po meni i Gillete-ov Blue II je sasvim ok, koristim da dugo vremena i zadovoljan sam . sa svakom britvicom mozes se komotno obrijati 2-3 puta a ima ih 5 po pakiranju. Cijena u Konzumu im je oko 2o ak kuna...mada dali ste mi dobru ideju pa cu i ovaj fusion probati uskoro :D

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: redovno brijanje ziletom iritira kozu
« Reply #17 on: 08/September/2013 »
taj Fusion je samo za odlikaše ..  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Re: redovno brijanje ziletom iritira kozu
« Reply #18 on: 08/September/2013 »
ovo se ne čini loše jedino cijena je malo  :neee:
mada po meni i Gillete-ov Blue II je sasvim ok, koristim da dugo vremena i zadovoljan sam . sa svakom britvicom mozes se komotno obrijati 2-3 puta a ima ih 5 po pakiranju. Cijena u Konzumu im je oko 2o ak kuna...mada dali ste mi dobru ideju pa cu i ovaj fusion probati uskoro :D

Brate, ja se sa jednom patronom fusiona brijem po mjesec dana, a cesto i duze, vjeruj mi... Osim toga, ovo je namjenjeno kozi koja je podlozna iritaciji, jbg, neko se moze brijati i obicnim bicem od 0,20 centi da mu nista ne bude, ja sam npr 4 patrone platio 24$ i koristio ih 6 mjeseci... mislim da bi puno vise para potrosio na obicne biceve... Mislim fusion sam (ovisno od modela - fusion power, fusion proglide itd.) kosta oko 15-20$ a uz njega dodju dvije patrone koje vam sigurno mogu biti par mjeseci...

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff
Re: redovno brijanje ziletom iritira kozu
« Reply #19 on: 11/March/2014 »
http://www.xciteblog.com/wp-content/uploads/2012/10/50271-philips-shaver-hq-6900-june27-large.jpg

cijena 50€, već 12 godina nisam dao lipe za žilet a radi kao da je nov...

"It always seems impossible until it's done"

Offline Pezo$

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
Re: redovno brijanje ziletom iritira kozu
« Reply #20 on: 05/April/2014 »
ja bas ne kapiram to toliko insistiranje na brijanju...razumem da im je na prvom mestu da im gosti budu zadovoljni, ali jednostavno gomila ljudi pristojnije, tj vizuelno lepse izgleda kad ima bar malo brade po licu... :hmm:

islim, sta smeta kad je lepo trimovana i odrzavana...al dobro, uvek bilo da jaci postavlja uslove i to je to, prilagodi se ili cao  :tuctuc:

Offline whatri

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: redovno brijanje ziletom iritira kozu
« Reply #21 on: 16/October/2014 »
Ja sam imao zescih problema sta se tice brade.. Koza je izdrzala 2-3 mjeseca svakodnevnog brijanja, nakon toga mi se lice pocelo raspadati. Crvenilo, porezotine.. doslovno sam izgledao kao klaun.
Na kraju sam dobio savjet od dvojce assistant maitre'd-a da odem kod doktora po potvrdu da se ne moram brijati svaki dan. Tako da mi je to prolazilo iako me jednom u 2-3 tjedna, kad nekom supervisoru nije bio dobar dan, netko napadao da zasto nisam obrijan. Samo sam izvadio pismo kod doktora i to je to.. Jedino mi je F&B rekao da ga zaboli za doktora da je on nitko i nista :D , tako da sam njega malo izbjegavao  :party:

Offline Sobchak

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 217
    • View Profile
  • Country: BiH
  • Company: Viking Ocean Cruises, Seabourn Cruise Line, Cunard Line
  • Recruitment Agency: Kouzon, Online
  • Job Title: Bar Waiter
Re: redovno brijanje ziletom iritira kozu
« Reply #22 on: 16/October/2014 »
I ja moram sebi kupiti neki električni brijač prije ukrcavanja, ne pada mi na pamet da svaki dan stavljam pjenu i ostale za*****ancije.

Imate li nekih savjeta?
Viking Star, Seabourn Sojourn / Quest, Queen Mary 2

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff
Re: redovno brijanje ziletom iritira kozu
« Reply #23 on: 16/October/2014 »
Ja sam imao zescih problema sta se tice brade.. Koza je izdrzala 2-3 mjeseca svakodnevnog brijanja, nakon toga mi se lice pocelo raspadati. Crvenilo, porezotine.. doslovno sam izgledao kao klaun.
Na kraju sam dobio savjet od dvojce assistant maitre'd-a da odem kod doktora po potvrdu da se ne moram brijati svaki dan. Tako da mi je to prolazilo iako me jednom u 2-3 tjedna, kad nekom supervisoru nije bio dobar dan, netko napadao da zasto nisam obrijan. Samo sam izvadio pismo kod doktora i to je to.. Jedino mi je F&B rekao da ga zaboli za doktora da je on nitko i nista :D , tako da sam njega malo izbjegavao  :party:

ma uzmi si električni brijač, povoljnije je, nema iritiranja, brže je... imaš philipsove već od 30€ i miran si 10 godina... a to je cijena 2 ili 3 ona gillete mach fusion ili sl... evo ja imam svog već 13 godina i oštrice su još uvijek dobre nego je puknula jedna metalna žičica sa kućišta od oštrice pa čupa kad se brijem a za 5$ sad naručio preko ebaya 3 oštrice i kućišta... i miran slijedećih 13 godina... :uzdravlje:

"It always seems impossible until it's done"

Offline whatri

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: redovno brijanje ziletom iritira kozu
« Reply #24 on: 16/October/2014 »
To sam i planirao za ovaj ugovor

Offline Pezo$

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
Re: redovno brijanje ziletom iritira kozu
« Reply #25 on: 17/October/2014 »
ja kuci imam elektricni brijac, nikad se ni ne brijem brijacem skoro jer me jako iziritira...mada nisam siguran da moze taj elektricni brijac da izbrije kao zilet...barem za bradu govorim koja je gusca i tvrdje dlake

jel dozvoljeno uopste imati ikakav facial hair ili se mora biti komplet oguljen?
na ovom video kad govore ona dva bosanca, ovaj jedan se vidi da uopste nije izbrijan barem 5 dana
https://www.youtube.com/watch?v=i1VIwsXTNnk

Offline whatri

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: redovno brijanje ziletom iritira kozu
« Reply #26 on: 17/October/2014 »
Dozvoljeno je imati goatee uredan ili uredne brkove

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff
Re:
« Reply #27 on: 17/October/2014 »
Istina, elektricni brijac nije temeljit kao zilet. Ali na dodir se to ne moze primijetiti nakon brijanja. Primijeti se tek nakon 1 dana, kada brada naraste vise nego kad je ziletom obrijano. Ali to je zanemarivo, ionako se treba redovito brijati i ziletom...

"It always seems impossible until it's done"