Author Topic: Zdravstveni pregled za Princess, Medicina rada, Beograd  (Read 2491 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Danas sam odradio ljekarski u Beogradu u Medicini rada za Princess kompaniju.
Prosao sam ljekarski, ali je malo falilo da mi zaokruzi not fit.
Naime svi nalazi su mi fenomanalni osim bilirubina (normalan je do 21, a meni je bio 42), a povisen mi je zato sto aktivno trcim maratone i polumaratone, a biluribun se poveca uslijed velikih fizickih napora, jos sam ja budala juce istrcao 13 km, nije ni cudo sto je povisen. :facepalm:
Preporucujem svima da se suzdrze od fizickih napora 2 dana prije ljekarskog, a da dvije sedmice prije ljekarskog smanje intenzitet treninga, to je provjereno danas na mojoj kozi. :)
Doktorica mi je progledala kroz prste jer sam joj objasnio da trcim maratone i polumaratone, a pomoglo je i to sto su mi drugi nalazi fenomenalni i sto sam sve vrijeme bio veoma ljubazan. :rolleyes:
Neko je spomenuo da oni koji rade u restoranu moraju da daju uzorak stolice, samo cu vam reci da ta informacija nije tacna, daje se samo krv i urin.
Ljekarski za muskarce je 8240 dinara, a za zene je meni se cini 8880 dinara i sve se radi u Medicini rada, ovo je slucaj sa Princess kompanijom, a za Carnival je ljekarski skuplji i rade se jos neki nalazi u nekoj privatnoj klinici (nisam siguran gdje se radi i koliko tacno kosta).
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Samo nek si ti prošao  :uzdravlje:
Jučer mi netko na FB napisa za Carnival: Bio sam prije 20 dana cca,i cijene su 9453 u Domu zdravlja + 2590 u klinici pored gdje se radi dodatni test na 3 bolesti jer nemaju aparat u Domu zdravlja.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Samo nek si ti prošao  :uzdravlje:
Jučer mi netko na FB napisa za Carnival: Bio sam prije 20 dana cca,i cijene su 9453 u Domu zdravlja + 2590 u klinici pored gdje se radi dodatni test na 3 bolesti jer nemaju aparat u Domu zdravlja.
Laknulo mi je kada sam prosao. Na brodu necu trenirati tim intenzitetom. ;)
Vjerovatno su to te cijene, rekao je jedan decko sto je bio za Carnival, ali ga nisam dobro cuo od buke u hodniku. :)
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline CRNOGORAC

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
opusten je ljekarski ja sam ga radio isto na medicini rada jer kod nas u Crnoj Gori ne moze da se radi za Princess .....

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
opusten je ljekarski ja sam ga radio isto na medicini rada jer kod nas u Crnoj Gori ne moze da se radi za Princess .....
Ja sam naveo moju situaciju kada ljekarski nije bio bas opusten, iako sam zdrav i ne pamtim kada sam bio prehladjen. Opusten je u smislu pregleda, kada obilazis one ordinacije, ali ako nisu dobre neke vrijednosti u krvi ili urinu mogu da prave problem. Dosta zavisi u tom slucaju od doktora, jer meni je bas dosta izasla u susret, jer je mogla da trazi da ponovim nalaz sto bi dovelo do odlaganja ukrcaja.
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline mlw

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 206
  • I am what I am.
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: CMV, Ex MSC, Ex Princess
  • Recruitment Agency: Internet, Safe Cruise
  • Job Title: Shop Seller
Nama su posebno napominjali fizicke napore ovi iz agencije, da ih smanjimo i sta da ne jedemo i ne pijemo pred lekarski. To sto ja nisam spavao celu noc i sto sam roknuo jedno 15 kafa sa prstom taloga nema veze :D