Author Topic: Provizija agencija Employment Power  (Read 71553 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Re: Provizija agencije EP
« Reply #105 on: 14/April/2011 »
Vaoo vidis koliko se EP brine o tebi stvarno se brinu ali to i kosta   :nono:

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: Provizija agencije EP
« Reply #106 on: 14/April/2011 »
Da, stvarno su dragi, duboko sam dirnut. Inače, upravo sam poslao mail kompaniji da ih pitam za taj "recruitment agent's fee", pa ćemo vidjeti što će biti dalje. Inače, slučajno sam naletio na nešto interesantno:

http://www.itfseafarers.org/manning_agents.cfm

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Re: Provizija agencije EP
« Reply #107 on: 14/April/2011 »
Ista pravila i po Hr zakonima ali svi znamo da se zakoni mogu saviti i uvijati kao im pase cak iako ih opece inspekcija ispalti se njima  100E trening +20 marilines test +300Eprovizija +200E i par zgnijeciti  sto te zavuku za kartu .Koja je uvijek nekako naj skuplja preko njih .A ima tu ona stara da je to tek prevara i krada tek onda kad te uhvate .Zato business as usualy :pop1:

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: Provizija agencije EP
« Reply #108 on: 15/April/2011 »
Tko zna, možda agencija ovaj put osjeti neke posljedice. Čini se da dame i gospodu iz Carnival UK zanima kakvu to oni lovu naplaćuju posloprimcima.

Offline MAMAGAJO

  • Registered
  • *
  • Posts: 64
  • U gotta risk it to get a bisquit!
    • View Profile
Re: Provizija agencija Employment Power
« Reply #109 on: 17/July/2011 »
Cool...
A tko bu vas poslal na brod?
Suzana samo za Carnival... gdje sami placate kartu?
Ako idete negdje van na intervju, opet vas kosta gorivo..bus, vlak.... a morate otic bar 2 puta...
Nije da ih branim, i meni su naplatili... ali... jednostavno se morate pomirit s tim...
S druge strane, ako vam se vec ide na brod, a hocete malo ustedit, nemojte ic na Carnival, Tamo placate je**** Flight kartu svaki put... Dajte odite na neku drugu gdje vam sve placaju, pa cete vidjet kako se isplati na kraju dat SAMO 300E za posao iz necijih snova.
Ja sam na Cunardu, meni je placena karta, ljecnicki, viza, transport i sve ostalo... (refundirano na prvoj placi)... Znaci SAMO 300 e sam dao EP.... Pa mislim... Pamet u glavu raja...
This is Your last chance to start living!!!!!

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Re: Provizija agencija Employment Power
« Reply #110 on: 23/July/2011 »
Da, stvarno su dragi, duboko sam dirnut. Inače, upravo sam poslao mail kompaniji da ih pitam za taj "recruitment agent's fee", pa ćemo vidjeti što će biti dalje. Inače, slučajno sam naletio na nešto interesantno:

http://www.itfseafarers.org/manning_agents.cfm
Mozes li mi poslati poruku kad dobijes mail sa odgovorom o "recruitment agent's fee"?? Bas me zanima sta ce reci!!
Pozdrav

Offline Pomadora

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Provizija agencija Employment Power
« Reply #111 on: 12/October/2011 »
 Dobila sam posao preko EP agencije. Moram vam reći da je i mene brinulo sve vezano uz troškove tj. uz proviziju i karte avionske.
 Nisam platila nikakvu proviziju iako sam bila spremna i čak sam sama potakla pitanje provizije. Gospodin Siniša Golac se nasmijao i rekao mi da se ne plača nikakva provizija. Dakle proviziju nisam platila,jučer sam sve završila s agencijom.
22.10.2011. se ukrcavam na Carnival Magic u Dubrovniku, tako da ne plačam ni avionsku kartu, samo povratnu.. :-))))'

Offline plavusica

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: Provizija agencija Employment Power
« Reply #112 on: 21/October/2011 »
Odgovor od Siniše iz Employment Power agencije je:

"Trebate imati iskustvo u radu. Posaljite nam CV na engeleskom, preporuke, uvjernje o nekaznjavanju, sliku i kopiju putovnice
Izdaci ovise o luci ukrcaja, ali je da ga nazovemo fiksni dio:
tecaj za pomorsku 1050 kn
viza 850 E-6200kn
medicinski je pregled 1400 kn
 
A karta moze biti od 2500 do 5000 kn, placate samo prvu kartu
Pozdrav

Sinisa

-kada to sve zbrojim,odprilike me izdaci dođu 12000kn ?!?!?!  nono
Zar je to moguće ili oni malo pretjeruju?   waiting waiting

Offline gio

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Provizija agencija Employment Power
« Reply #113 on: 21/October/2011 »
Za ass. waitera je 300 e provizija, mozesh sam kupiti kartu  ::yes::

Offline chiara

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Provizija agencija Employment Power
« Reply #114 on: 21/October/2011 »
Kakva je to viza za 850 eura?? pa da je i od zlata....mislim da  se tu radi o kunama  :waiting:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Provizija agencija Employment Power
« Reply #115 on: 21/October/2011 »

viza 850 E-6200kn
 

Ljudi o čemu vi pričate? Neki dan cura napisa da su joj rekli kako je viza $750, pa se poslije ispravi 750kn, ... sada je viza 850E, ... napravićete mi kupus od foruma sa ovakvim informacijama.
Zovi odmah EP i neka ti kažu, a ne napišu, koliko košta viza. Možda su i oni pogriješili u emailu, jer je nemoguće da viza ovoliko košta.


Drugo.

plavusice, duplo postanje je zabranjeno pravilnikom registracije, pročitaj ga još jednom ako ne želiš da te baniram

pozdrav

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline No username

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Provizija agencija Employment Power
« Reply #116 on: 22/October/2011 »
Dobila sam posao preko EP agencije. Moram vam reći da je i mene brinulo sve vezano uz troškove tj. uz proviziju i karte avionske.
 Nisam platila nikakvu proviziju iako sam bila spremna i čak sam sama potakla pitanje provizije. Gospodin Siniša Golac se nasmijao i rekao mi da se ne plača nikakva provizija. Dakle proviziju nisam platila,jučer sam sve završila s agencijom.
22.10.2011. se ukrcavam na Carnival Magic u Dubrovniku, tako da ne plačam ni avionsku kartu, samo povratnu.. :-))))'

Hm, baš zanimljivo!

Moja prijateljica za 2 tjedna ide u Miami na ukrcaj i gđica Jelena joj je još prije 10ak dana rekla da je provizija 250 Eur.

Koja si sretnica s tim ukrcajem. I ja bi se ukrcala tako u nekoj Hr luci da ne dajem par tis kn za kartu!!
Valjda ce se ovo sve isplatiti.

Offline MAMAGAJO

  • Registered
  • *
  • Posts: 64
  • U gotta risk it to get a bisquit!
    • View Profile
Re: Provizija agencija Employment Power
« Reply #117 on: 01/November/2011 »
Dude... Visa je 850kn! Ne eura! Kuuna! Dakle 1015(vrijedi 10god) 850( max 5god)+1400(2 god)... Karta cca 2400kn do miamija!

Sorry, pisem s moba!  Al se kuzi kaj je kaj!
Safety @ sea 1050kn na 10god
Visa 850kn na max 5 god.
Medical cca 1400 vazi za pomorsku i brod vrijedi 2 god.
This is Your last chance to start living!!!!!

Offline No username

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Provizija agencija Employment Power
« Reply #118 on: 30/December/2011 »
Pomadora!? A koliko si platila avionsku kartu??
U računu za avio kartu ti je uredno zračunata i provizija  :nokti:
Valjda ce se ovo sve isplatiti.

Offline Pomadora

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Provizija agencija Employment Power
« Reply #119 on: 15/June/2012 »
Pomadora!? A koliko si platila avionsku kartu??
U računu za avio kartu ti je uredno zračunata i provizija  :nokti:
Avionsku kartu nisam platila jer sam se ukrcala u Dubrovniku,a iz Dubrovnika sam,trosšak mi je bio 10 kuna tj. autobusna kartica za dvije stanice.
Kad sam se vračala s broda platila sam kartu Houston- Skoplje  921 $.
Tražila sam kartu u privatnom aranžmanu preko frendice koja radi na aerodromu i ta prva opcija je izlazila 1500 $ u jednom smjeru.
Na kraju sam kupila kartu preko sunčane vure tj. Siniše za 921 $. Puno bolje je uzeti kartu preko agencije jer si osiguran u slučaju otkazivanja leta ili kašnjenja. U Parizu nisam stigla na slijedeći let jer je bila samo 1 sat razlike između letova i budući da je karta preko agencije plačena, imala sam besplatan ručak u Parizu na aerodromu. Dakle ljudi uzimajte karte preko Sunčane vure jer uvijek nešto pođe po zlu a oni su agencija koja godinama radi i sve će se izgladiti.