Author Topic: Da se i ja predstavim :)  (Read 7026 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline baby_rainbow

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Da se i ja predstavim :)
« on: 26/August/2013 »
Bok, iman 23 godine i iz Solina sam (to je jako bitno za priču  :rofl:). Odlučila sam da želim posao na kruzeru e i tako je stalo.
Sve šta sam ja napravila je to da sam po Europas obrascu napisala životopis. Studentica sam koja ima još malo ispita, a radnog iskustva nikakva.

Sve šta sam ja radila bila je praksa po nekoliko mjeseci na recepciji hotela.

Ja bi tila radit ko purser na kruzeru, pričam vrlo dobro engleski, a solidno španjolski i talijanski i jedva njemački  :neceici:.

Znam da u Hrv imam dvije agencije i sad bi ja poslala životopis obima, ali jel mogu samo u mailu poslat životopis i to je to, pa čekat dok me ne nazovu  ili da ja prvo nazovem pa onda pošaljem životopis.
I još trebam li im odmah poslat i kopiju putovnice, jer sam to negdi pročitala.

Zanima me i održavaju li se intervjui i izvan ZG malo bliže Splitu, ako je nekad neko bija neka podjeli iskustva  :pop:

Također me zanima koliko često su razgovori za pursera jer nebi baš tila čekat godinu dana  :deda:

Znam da je sve zbrda zdola ali tnx na odgovorima  :-*

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
Re: Da se i ja predstavim :)
« Reply #1 on: 26/August/2013 »
Dobrodosla! Sve odgovore imas na forumu. Odi na ,,home,, i trazi po naslovima. Ukratko, ceka se duze, agenciji ne pisi da nemas iskustvo u poslu koji zelis, dobro se pripremi, engleski pricaj savrseno za tu poziciju, treba ulozit novac za doc do broda.
audaces fortuna iuvat

Offline dubaiboi

  • Registered
  • *
  • Posts: 64
    • View Profile
Re: Da se i ja predstavim :)
« Reply #2 on: 26/August/2013 »
Ceka te dug put  :D

Ali samo hrabro, moja ti je preporuka da se javis xxxxxxxxxx agenciji uxx i fino kazes da imaš dosta iskustva i koliko jezika pričaš i da jako želiš ić za Pursera pa ih zamoli da ti dogovore što prije neki intervju, dalje sve ide od sebe, pripremiš se fino i prođeš intervju i ostalo sve polako onda tek ide čekanje i ludnica oko papira svih...

Ugl što prije kreneš nesto konkretno to ce prije tvoja avantura počet  :D

Sretno!  :uzdravlje:

///////////Admin
reklamiranje agencija bez dozvole

Offline baby_rainbow

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Da se i ja predstavim :)
« Reply #3 on: 28/August/2013 »
Tnx ljudi :) sad iman nekoliko ispita pa će javljanje agenciji pričekati nekoliko dana  :hehe: Pročitala sam sve živo na ovom forumu, ali nigdi nisan našla da li se razgovori mogu obavljati i u Splitu možda ili Šibenik/Zadar/Makarska, odnosno malo bliže meni ili je lokacija fiksan?

I što predlažete da jednostavno telefonom nazovem ove 2 agencije u Hr (ja neznam za druge) i predstavim se, napričam nešto o sebi pa onda im kažem da bi poslala CV ako me vide kao potencijalnog kandidata

Znam kompliciram  oT ali šta ću  :hekla:

Offline VilimZgb

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: Da se i ja predstavim :)
« Reply #4 on: 28/August/2013 »
jednostavno pošalješ cv na mail i nazoveš da si poslala tek tolko da ih malo prisjetiš i potakneš da te uzmu u obzir što prije...što se interviewa tiće, mislim da je znalo u dubrovniku bit, ali neznam za koju komapniju i za koju poziciju, ali nemoj se s tim zamarat previše, jer ako misliš na brod, put od 200-tinjak km ti nebi trebao bit problem jelda?  :D
Oprostite...Žurim!!!

Offline baby_rainbow

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Da se i ja predstavim :)
« Reply #5 on: 28/August/2013 »
Ma nije puno ali stvarno neman vrimena  :run: ima me na sve strane. Ali ozbiljnu moran poradit na tome da šta prije dobijem posao mislim da ću i malo sniziti kriterije a ne čekat poziciju pursera godinu dana. Jel mogu u CV napisat da bi se prijavila za nekoliko pozicija  ;D ja bi šta prije  :plovim: stvarno mi je dogulilo više odi  :banana:

Offline VilimZgb

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: Da se i ja predstavim :)
« Reply #6 on: 28/August/2013 »
ti napiši cv u wordu (barem sam ja tako) na engleskom i pošalješ u agencije sa upitom za poslove koji te zanimaju i to je to
Oprostite...Žurim!!!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Da se i ja predstavim :)
« Reply #7 on: 28/August/2013 »
Kako ćeš onda imat vremena za te stvari koje te sad okupiraju, kada te ne bude 6-7 mjeseci ovdje?
A agencije ne rade kućne posjete, guglaj "Takvih kao vi ima stotine" pa ćeš vidit šta će Google izbacit.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline baby_rainbow

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Da se i ja predstavim :)
« Reply #8 on: 28/August/2013 »
Lako ću ja za stvari, bolje bi bilo da me okupira posao za koji će mi platiti  :money:

Treba mi promjena. Ne kažem ja da je na brodu sve idealno, daleko od toga, znam da se naradiš ko magarac ali muka mi je više od ovih zatucanih ljudi odi.

Nekidan mi je jedna od boljih prijateljica rekla da nikad ne bi mogla bit u blizini muslimana a kamoli radit s njima a živote  oT, a druga me napala da kako meni gay brakovi mogu bit ok da jesan li ja normalna. Skoro me na lomaču i pozvala fratra  :pop1:
A ja mislila da su normalnije.

Ja stvarno iman osjećaj da ja uopće ne pripadan ovamo. Svi se zgražaju kad sam rekla da oću na brod, na mene da tamo ima crnaca, mulata, židova, muslimana, gayeva  :deda: hahahahhaha
Jedino me moji doma podržavaju. Njima je ok ok god je meni ok.

Malo sam skrenila s teme :D


Ma posao pursera nije fiksno, dapače prijavila bi se ja za gift shop ili komobara o svemu sam tome razmišljala. Samo neznam oće me u agenciji blido gledat kad toliko nabrojim.

Jel me mogu oni uzet u obzir za više poslova ili se moram odlučit za jedan?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Da se i ja predstavim :)
« Reply #9 on: 28/August/2013 »
Jel me mogu oni uzet u obzir za više poslova ili se moram odlučit za jedan?

Teško je reći. Ja mislim da je agencijama najvažnije kakvo radno iskustvo imaš.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline baby_rainbow

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Da se i ja predstavim :)
« Reply #10 on: 30/August/2013 »
A radno iskustvo  ""]] nikakvo  :neceici: Samo studentski poslovi od po nekoliko mjeseci ali da dobijem preporuke mislim da su male sanse.

Offline Bosanceros

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Da se i ja predstavim :)
« Reply #11 on: 13/October/2013 »
Welcome  :party: :airquotes: :pilot:

Offline Adri

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 218
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Crystal Ocean and River Cruises/currently The World
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: Executive Housekeeper
Re: Da se i ja predstavim :)
« Reply #12 on: 13/October/2013 »
Citam ovo sa zakasnjenjem, ali bas me zanima jesi onda slala sta agencijama ili je sve ostalo pusta prica?  :hmm:
If you want something - go and get it.

Offline baby_rainbow

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Da se i ja predstavim :)
« Reply #13 on: 13/October/2013 »
Hahhaha nije pusta prica. Poslala CV ali tek prije nekoliko dana jer sam se faxom bavila  +U+ I sad sta koliko bi trebala cekat prije nego me neko kontaktira i pitanje je oce me uopce ko nazvat  :moli: Zna li ko ima li uskoro kakav razgovor  oT

Offline Adri

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 218
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Crystal Ocean and River Cruises/currently The World
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: Executive Housekeeper
Re: Da se i ja predstavim :)
« Reply #14 on: 14/October/2013 »
Pa nista te ne kosta da nazoves i pitas.
If you want something - go and get it.