Author Topic: koliki su troskovi polaska na brod?  (Read 4830 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline lena_7

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
koliki su troskovi polaska na brod?
« on: 26/August/2013 »
Cao svima :wave: Moze li neko da mi napise koliki su troskovi polaska na brod? Znam koliko mi treba za lekarsko i prvu pomoc,  ali ne znam koliko mi tacno treba za placanje agenciji i za prvih mesec dana boravka na brodu. I, da li je tacno da NCL refundira za troskove karte i lekarskog i da se radnici isplacuju jednom mesecno? Hvala

Offline Que Pasa

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Re: koliki su troskovi polaska na brod?
« Reply #1 on: 26/August/2013 »
Pa zavisi od slucaja do slucaja, imas na forumu hiljadu ljudi koji su opisali sve od A do S, samo treba procitati  ;D pogledaj sekciju "Priče Veterana ~ Cruise Ship Job Veterans"

Offline lena_7

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: koliki su troskovi polaska na brod?
« Reply #2 on: 26/August/2013 »
Hvala, precesljacu detaljnije sve to.  :)

Offline lena_7

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: koliki su troskovi polaska na brod?
« Reply #3 on: 26/August/2013 »
Ceo forum sam pretrazila i neverovatno je koliko malo ima informacija o NCL-u. Zar je moguce da je 99% postova vezano za Carnival i Princess? Ako iko ima predstavu koliko bi me sta kostalo do odlaska na brod, bila bih mu/joj vise nego zahvalna.
Treba bratu da saopstim cifru kako bi mi poslao novac a nemam pojma o kolikoj se cifri radi.

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: koliki su troskovi polaska na brod?
« Reply #4 on: 26/August/2013 »
Ceo forum sam pretrazila i neverovatno je koliko malo ima informacija o NCL-u. Zar je moguce da je 99% postova vezano za Carnival i Princess? Ako iko ima predstavu koliko bi me sta kostalo do odlaska na brod, bila bih mu/joj vise nego zahvalna.
Treba bratu da saopstim cifru kako bi mi poslao novac a nemam pojma o kolikoj se cifri radi.
Kontaktiraj agenciju i oni ce ti sve fino objasniti, jer koliko ti para treba zavisi od vise faktora i niko ti ne moze reci koliko ti je potrebno para u tvom slucaju. ;)
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline Mikeli_CG

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
  • Country: Montenegro
  • Company: Marella Cruises
  • Recruitment Agency: CSM
Re: koliki su troskovi polaska na brod?
« Reply #5 on: 16/March/2015 »
Da ne otvaram novu temu, odje cu se ubaciti :)
Pitanje: Izgubio sam racune od medicala, ali ih imam skenirane u laptopu, ocete li to proci na brodu ili treba original ? Celebrity je u pitanju..

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: koliki su troskovi polaska na brod?
« Reply #6 on: 16/March/2015 »
Slobodno otvori novu temu, neće ti je Celebrity naplatiti.

Inače, ako se ne javi neko ko bi potvrdio da kopije prolaze, najbolje bi bilo da od medicinske ustanove gde si radio pregled tražiš duplikate računa, trebalo bi da ti izađu u susret.