Author Topic: NCL SUN. ako neko ima isti datum i isti brod neka se javi  (Read 2758 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Neshinger

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
eto , posleh dva meseca cekanja dobih datum i brod, 23 septembar norwegian sun, ako neko ima isti datum i isti brod neka se javi pa da se lepo ukrcamo na avion i popijemo po koje pivce  :pilot:

Offline Neshinger

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
mail otvoren po ceo dan, jos cekam informacije o karti, cak ni loe nisam dobio mada imam vizu...ubi me cekanje :waiting:

Offline Neshinger

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
ijaaaaooooooooj johoooooohooooj, pa evoooo jeeee, PA LJUDIIIIIIIII JELIIIIIII TO MOGUCEEEEEE :run:, stigla karta, beograd-frankfurt-los angeles, 22 septembar...via ncl sun :pilot: :yeah:

Offline mrcz

  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Cestitam, neka je sa srecom!!! :)
Life spent resisting temptations is a wasted life.spent resisting temptations is a wasted life.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
eto vidiš ..  :bathtime:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Neshinger

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
fala drugari, odo da se razvalim od piva hehehe :yahoo:

Offline photorango

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Čestitam , nek ti je sa srećom  :clapping:

Offline nemoguc

  • Registered
  • *
  • Posts: 128
  • See you in next life...
    • View Profile
kolega ja sam imao prije dva dana interviju za nlc,odmah mi je rekla da sam primljen za bar servera...zanima me koliko te doslo sve ako si izvadio jer su meni rekli nekih 300-400 € pa mi se to cini malo u odnosu na postove ostalih clanova koji su odradili ugovore...hvala :pop:
I'm gonna show you, how great i am !    M. Ali

Offline Neshinger

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
duga je to prica, od kada sam krenuo veruj mi da me je sve veoma skupo stajalo, drugi put idem na brod, promena kompanije, ovog puta sam platio samo lekarski i osam meseci cekanja i kojekakvih stvari.. muka je to ziva, ali docekah dan i to ovog puta one way ticket :yeah: