Author Topic: za Harding Bros. kod dr. Asje medical je 1.200 kn i nista više  (Read 2106 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline diva

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
 To je to! prije dva sata se vratila iz Rijeke i Zagreb iiiiiiiiiiiiiiii...... uopće nije onako kako se čita na forumu!!! sad pričam za Harding Bros. :
 
 1. nikakav ginekološki test ne treba
 2. cijena sa PDV-om je 1200 kn
 3. vadi se krv,  test sluha i vida,mjeri se tlak, ekg i slikaju se pluća
 Dakle, za Harding Bros. kod dr. Asje medical je 1200kn i nista više od toga,ne treba ti zdravstvena iskaznica, samo osobna, nikakav psihotest, sve se obavlja u njihovim prostorijama. prvo moraš dati urin pa  ti izvade krv,(čitaj TRI epruvete) pa  test vida, ekg, mjerenje tlaka - sve je gotovo za 15 min,  odeš poslikati pluća u polikliniku Medico, vožnja 5-6 min taxijem ( zovi 1212, naplati gdje god isao 20kn),  najedes i napiješ se na korzu, vratiš se i rezultati su gotovi!

 A Rijeka je predivna!  :yeah:
sutra na razgovor u US embassy..... :hehe:      pozdrav svima nama future seaman!

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
Odlično ako je tako, ali evo da ne ispadne da ja pričam okolo bezveze, ja sam ju 2 puta zvala i oba puta mi je rekla da je oko 1700-1800kn.
Još me pitala jesam li za Steiner, ja rekla da nisam nego Starboard, i opet ista cijena.
Možda je razlika što si ti za HB  -()-
 
P.S. Sretno u ambasadi!  ;)